дамаБезСобачки• 30 июля в 08:52
Підняти Феритин
Приймала хема плекс 3 міс Феритин піднявся з 9 до 28. Потім лікар призначив сорбіфер, місяць прийому і Феритин знизився до 25.
В9 та В12 надо також підвищувати. Порадьте які препарати кому підняли показники.
Можливо хто приймав Гемоферон розчин, чи був результат від нього
Звожу з розуму• 30 июля в 08:53
А у вас не було від нього голоду? Бо в мене саме від цього комплексу голод і сеча незвичайного кольору…
дамаБезСобачки
• 30 июля в 08:54
Ответ дляЗвожу з розуму
Якого комплексу? Все було норм при прийомі
Звожу з розуму• 30 июля в 08:54
Ответ длядамаБезСобачки
Хема комплекс
А сеча?
дамаБезСобачки
• 30 июля в 08:56
Ответ дляЗвожу з розуму
Хема комплекс
А сеча?
Та я вже не памʼятаю , я його закінчила приймати в березні. Можливо жовта була від віт В, так це норма, але я переносила прийом без проблем
Гуляю босоніж• 30 июля в 09:00
Тотема хорошо поднимала жидкая
Но она противная до ужаса как кровь
Смешивала ее с соком и через трубочку аккуратно, короче задолбалась с ней
Но она противная до ужаса как кровь
Подвійна веселка• 30 июля в 09:00
Сорбіфер дочці допомагає, приймала через день, два міс виріс з 10 до 30. Коли не приймає знов падає
Гуляю босоніж• 30 июля в 09:04
Хема плекс тоже пила нода 3 назад, мне понравился, никаких побочек
Сейчас пью вот этот, он с вит С и В12, и таб.маленькие. Но я только полбанки выпила, не сдавала ферритин еще
Суцільна зрада• 30 июля в 09:04
Так поки не заберете причину, феритин буде падати. Або ж пийте постійно препарат, що вам добре допомагає. Яка вам різниця, 28 чи 25?))) Самопочуття однакове
дамаБезСобачки
• 30 июля в 09:06
Ответ дляСуцільна зрада
Так не найду причину , лікар сказав що потрібно піднімати до 50. 25 і 28 не бачу різниці, але 9 бачу
Суцільна зрада• 30 июля в 09:08
Ответ длядамаБезСобачки
Вірю, у мене був 3 - думала смерть приходить. Підняла тільки до 17 і вже добре
дамаБезСобачки
• 30 июля в 09:08
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Мені піднімає залізо Ферніксил. Пила кілька разів.
Почитала про препарат, в складі В 9 та 12, можливо те що мені потрібно , дякую
Лгин• 30 июля в 09:22
Ответ дляПодвійна веселка
А причину не шукали?
У мене був низький гемоглобін, Феритин….
Почала шукати причину… гастро і колоно скопіі зробили. Виявили целіакію. Глютен причина. Не потрапляло у організм залізо. І не тільки залізо.
Довго писати. Раджу усім подивитися на ютюб
Марія Лоншакова ( глютен).
Анонім Секретар• 30 июля в 09:26
Вибачте за запитання не по темі, а скільки у вас коштує аналіз на Феритин? В сінево його ціна більше 2 тис нам сказали
Подвійна веселка• 30 июля в 09:34
Ответ дляЛгин
А причину не шукали?
Марія Лоншакова ( глютен).
В неї це почалось з приходом місячних, і вони обільні, чекаємо поки цикл встановиться, не хочу мічить дитину обстеженнями.
Подвійна веселка• 30 июля в 09:36
Ответ дляАнонім Секретар
Общий аналіз+ феритин шось в районі 700-800грн діла, csd. В сынево не здаю, бо вони часто помиляються.
Руда ліса• 30 июля в 10:05
Ответ длядамаБезСобачки
Невже не очевидно, що якщо на хема-плексі феритин виріс, а на чистому залізі знизився і є дефіцит вітамінів групи В, то саме їх в першу чергу і треба приймати? Ну це ж елементарна логіка
дамаБезСобачки
• 30 июля в 10:30
Ответ дляРуда ліса
Очевидно тепер, але раніше лікар не призначав здавати віт 9 та 12, вчора тільки вперше здала, до цього здавала лише Феритин. Як би було зрозуміло раніше лікарю і мені, то приймали б інші препарати
дамаБезСобачки
• 30 июля в 10:31
Ответ дляАнонім Секретар
Здаю аналізи не в сінево, це мабуть вам ціну за пакет якийсь сказали, сам Феритин 300-400 гривен здати
Руда ліса• 30 июля в 10:45
Ответ длядамаБезСобачки
Має сенс завжди одразу здавати всю панель, щоб не труїтися залізом, яке не засвоюється. У вашому випадку аналіз на вітаміни В тільки підтвердження того, що і так зрозуміло по результатам прийому препаратів - що не вистачає не заліза, а кофакторів
Анонім Секретар• 30 июля в 15:10
Ответ дляПодвійна веселка
Дякую
На паровозе• 11 августа в 07:08
Ответ дляЛгин
А причину не шукали?
Марія Лоншакова ( глютен).
Это колоно показало целакию?
Лгин• 11 августа в 10:40
Ответ дляНа паровозе
Это колоно показало целакию?
Гастро. Робили і колоно. Біопсія підтвердила. Хоча одразу по зовнішньому вигляду підозра на целіакію. Кишка була без ворсинок вже.
На паровозе• 11 августа в 10:58
Ответ дляЛгин
это глютен убивает ворсинки? а почему нельзя просто анализ сдать на целиакию. Колоно это так сложно
На паровозе• 11 августа в 11:00
Ответ дляЛгин
ещё вопрос ну и что дальше делать? вы уше поняли что хоть ведро железа сьешьте оно не усваивается ...что варчи говорят делать7
На паровозе• 11 августа в 11:00
Ответ дляЛгин
вы чем хлеб заменяете?
Лгин• 11 августа в 11:17
Ответ дляНа паровозе
Виключила глютен. Ворсинки з часом знову зʼявляться. Так,поки заповнюю організм залізом, та вітамінами. Бо багато часу вони не потрапляли. Хліб їм. В Україні тяжко було б. Я просто зараз живу в Іспанії. І тут з цим набагато легше. У продажу продуктів багато з маркуванням «без глютену». Вибір хліба. Сумішів для випікання для усього. Тому сама печу хліб. І є готові заморожені булочки та багети. Просто 10хв у аерогрилі і смачні з скоринкою. На жаль в Україні не говорять про цю хворобу. І дуже багато людей не знають, що її мають.
Раджу подивитись на ютюбі лікаря. Марія Лоншакова Глютен.
Лгин• 11 августа в 11:21
У мене гемоглобін зараз у нормі. Підіймаю Феритин.
А ще є такі добавки. На айхерб.
На випадок коли не знаю, чи було перехресне зараження їжі глютеном.
А ще є такі добавки. На айхерб.
Лгин• 11 августа в 11:23
А в цілому я стала менше вживати продуктів з борошна.
Макарони без глютену купую. Тут навіть тісто та піци у продажі без глютену у магазинах.
Різні соуси. Все є. Головне,що усі товари з маркуванням. І можна спокійно вживати.
А от коли приїжджаю у Київ. То вже шукаю продукти онлайн у спеціалізованому магазині. Тому що у маркетах скудний вибір.
Лгин• 11 августа в 11:26
І ще. Важливо. Я зараз чекаю результат аналізів по дитині. Щоб знати яка у неї переносимість глютену. Чи не передалась целіакія спадково.