Маурита• 30 июля 2025
потрібні дієві поради
дитина на канікулах між 2 і 3 класом.
крім компютерних ігр і мультиків не цікавить нічого.
я їх обмежила декілька днів.
в цей час: трощення хати, биття мене (в мене вже є пару травм невеликих), я доведена до ручки, і в такому стані працюю. Також крики в до 23-24 і з 8 ранку (бо нема компютера). Крики про те, що б зі мною щось сталось і т.п.
Не допомагає нічого.
Можливо я не все спробувала.
я їх обмежила декілька днів.
Не допомагає нічого.
Можливо я не все спробувала.
Крапипопка• 30 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Конечно он может злиться, но он не может бить посуду и пинать мать.
Ребенок прежде всего копирует поведение матери, матери можно шлёпнуть, а ему нет?
Крапипопка• 30 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Это бесполезно, надо или успокоить, или ошеломить, что вам ближе?
Мне уже страшно за ваших мальчиков(( то подчиняться, то ошеломить
Will_Be...• 30 июля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Ремень. А в целом методы кнута и пряника очень работает
Плюсую за ремень. Если б мои рискнули меня стукнуть, хоть раз - уже б навещала их в травматологии. Вот, что в голове должно быть, что бы на маму тормоза не срабатывали?
Гарачий Чокалад• 30 июля 2025
Ответ дляКрапипопка
Не бойтесь, они уже дядьки.
Печальки.нет• 30 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Навряд чи, бо вами би вже цікавились відповідні служби.
А те що не спрацьовують гальма на маму, то це десь підглянута реакція на неокріпший розум.
От я чула діалог мами з сином, чому він грубо поводиться з бабусею. А він відповідає, що, чому тату можна, а мені ні.
Якщо мати вибирає шльопнути, то що вибере, по - вашому, дитина ? Зрозуміло, що в тій сім´ї для неї нема авторитетної людини, яка б роз´яснила що до чого, і істерична поведінка через вседозволеність і ігнор припинилась.
Я впевнена, що автор - людина сумна, не цікава, забита побутом та власними інтересами. Вище вірно підібране слово ’душніла’ ( байдужа).
Маурита
• 30 июля 2025
Ответ дляПечальки.нет
А якої статі дитина у вас застрягла на канікулах між 2м і 3м класами?
Моя вам порада залишити дитину в спокої. З того, що ви їй можете запропонувати на даний момент, вона своє місце знайшла за комп´ютером і переглядом мультиків і дуже проти , щоб ви втручались в її життя і ліпили надуманний стереотип ідеальної дитини.
Дайте їй відпочити поки хоч світло є. Не забувайте, що в цей час дитина також розвивається. Чи ви хочете, щоб друзі вважали її відсталою ,і привіт нові комплекси?
Третій клас якось вже розбереться зі своїм життям. а ви по - доброму домовтесь, чим ви одне одному можете бути необтяжливо - корисними для нормального співіснування.
хіба нормально по 8-10 годин сидіти в компютері?
в неї дуже багато книжок, розмальовок, всякі набори творчості браслети і т.п. Але не цікавить нічого
Послушная• 30 июля 2025
Ответ дляКрапипопка
Интересно, где есть место? А прихожей на коврике?
Думаю имелось ввиду о правильной иерархии в семье, где ребенок не главный. Но когда 8 лет было по другому исправить теперь тяжело это
Омлетик• 30 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Дякую за поради
Цікаво почути і які відносини дитини у Вас і з чоловіком?
У нас в сім´ї я чітка, сказала-зробила, а чоловік м´який з донькою.
Но бачу, що його вона більше любить. Я не ревную, радію, хоча цікаво це через те що батько все дозволяє, а я ні чи в чомусь інша причина.
я думаю це не пов´язане з заборонами, просто дівчатка завжди ближче до тата в певному віці, а хлопці до мами. У мене два сина. Старший підліток - він взагалі зараз сам по собі, а молодший в ранньому дитинстві був більше до чоловіка, а зараз ближче до мене.
Але здорові межі - це важлива потреба, яка дає дитині відчуття безпеки, насправді. Коли діти розходяться, їм важливо усвідомлювати, що є хтось дорослий і адекватний, який не дозволить мені наробити дурощів. Тобто вони мають знати про кордони і обмеження.
Це можна порівняти з тим, як їхати на великій швидкості по дорозі, де немає ніякої розмітки і дорожніх знаків. І інша справа, коли ви їдете в своїй смузі.
А вседозволеність - це по суті перекласти на саму дитину власні батьківські обов´язки.
І до речі, з точки зору психології більш суворі покарання має встановлювати той, хто з дитиною однієї статі. Мама - доньку, тато - сина.
Це сприяє більш гармонійним стосунках в майбутньому з протилежною статтю.
Крапипопка• 30 июля 2025
Ответ дляПослушная
Слова имеют значение. Там дальше ещё продолжение)
Крапипопка• 30 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Не бойтесь, они уже дядьки.
Одно другому не мешает. И дядек назвать мальчиками)