Тримбулька• 30 июля 2025

чому так багато людей біситься що айтішнікі на фоп

і типу платять мало податків, але ніхто не згадує за будівельників, ремонтників, сантехніків, електриків ..
друзі будують будинок всі працюють в чорну тільки нал а ціни звиздець
Надежда наш компас• 30 июля 2025
мало податків???
Дідова баба• 30 июля 2025
Кого бесит? Мне вообще все равно
Викачую яйцями• 30 июля 2025
Кто бесится? По барабану.
автор Тримбулька • 30 июля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
мало податків???
ну багато хто так вважає
Шкала Радощів• 30 июля 2025
Вы тоже беситесь?? Я нет!! Но нереально высокие зарплаты айти, мне этого не понять!
Знову Я• 30 июля 2025
Так с их ЗП огромные отчисления же
Знову Я• 30 июля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Почему не понять?
Налитое яблочко• 30 июля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Обычные зарплаты, учитывая экономию для бизнеса
Каляка маляка• 30 июля 2025
А як вони мають працювати.Працюють,податки платять.А кому вони треба і кого вони бісять?Вперше чую
Шкала Радощів• 30 июля 2025
Ответ дляТримбулька
ну багато хто так вважає
Хто так вважає??? Все комментарии говорят, что людям по барабану
Попельшка• 30 июля 2025
Ответ дляШкала Радощів
зарплати в ІТ звичайні, це в багатьох інших сферах нереально низькі, а мають теж бути нормальні
Знову Я• 30 июля 2025
Ответ дляТримбулька
ну багато хто так вважає
Примерно из зарплаты 50-70 тысяч налогов, они молодцы,это , можно сказать, интеллектуальный труд
Надежда наш компас• 30 июля 2025
Так вони хоча б працюють, а хедхантери та тцкуни сплачують податки?
Колишня муза• 30 июля 2025
Меня больше бедняжки на держслужбе и пенсионеры с пенсией 200 т
автор Тримбулька • 30 июля 2025
Ответ дляШкала Радощів
вже не високі, плиточник в місяць чи сантехнік має більше і податок не платять
Налитое яблочко• 30 июля 2025
Ответ дляЗнову Я
В среднем около 10 тыс, до 20 00 но мало у кого
ПушАпница• 30 июля 2025
Потому что они уходят таким образом от налогов на ЗП.
Работают как наемные сотрудники и получают минималку и платят с остального дохода 5%.
А с ЗП налоги это 5% военный сбор, 18 - налог на доход и 22 - единый социальный.

Вот и подумайте)
автор Тримбулька • 30 июля 2025
Ответ дляПушАпница

Вот и подумайте)
але ж платять! плюс зараз багато кого перевели на дія сіті там 8,5 %
Попельшка• 30 июля 2025
Ответ дляПушАпница

Вот и подумайте)
мінімалку ніхто не отримує.
мій чоловік ФОП, я офіційно працюю, то він податків платить більше чим я, всі його доходи офіційно проходять через банк, налом уже років 20 ніхто не платить зп
Надежда наш компас• 30 июля 2025
Ответ дляПушАпница

Вот и подумайте)
і що,вам це спати не дає? прошла компанія мого чоловіка просто закрила філіал в Україні, в якому були наймані працівники та усі ці налоги, так краще, хай нічого не буде?
ПушАпница• 30 июля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Эта несплата дает меньше денег в пенсионный фонд)
мне ничего от них не надо, а пенсионерам и людям с инвалидностью нужна пенсия
Налитое яблочко• 30 июля 2025
Ответ дляПушАпница

Вот и подумайте)
Смотрите на это с другой стороны, возможность работы через ФОП дало рост этой сферы, иначе не было бы особого смысла и притока валюты
Потребую апгрейду• 30 июля 2025
Ну так станьте плиточником или сантехником и ни в чем себе не отказываете
Глупое сравнение
ПушАпница• 30 июля 2025
Ответ дляПопельшка
мінімалку ніхто не отримує.
За вас платит работодатель.
ПушАпница• 30 июля 2025
Ответ дляТримбулька
Ну еще б не платили)))
но тут есть несправедливость, потому многих это и ’бесит’
автор Тримбулька • 30 июля 2025
Ответ дляПушАпница
так я й пишу чому ви памʼятаєте за айтішніків але до тих кого я перечислила в темі нуль питань
Налитое яблочко• 30 июля 2025
Ответ дляПушАпница
За вас платит работодатель.
Из вашей ЗП)
Надежда наш компас• 30 июля 2025
Ответ дляПушАпница
і прокурорам , і суддям, и депутатам на зп, все це айтішніки винуваті, ясно-понятно, розходимось
ПушАпница• 30 июля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Эта сфера выросла бы и так) если вы про АйТи
автор Тримбулька • 30 июля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Глупое сравнение
та ні
одні платять і кажуть мало а плиточник ціни собі не складе але нічого не платить
тупо це писати «так станьте»