ЖенаАйтишнеГа• 01 августа в 07:57

Донька їде до табору, тривога

Знаходимось в Німеччині. Донька 14 років їде сьогодні до табору. Не можу знайти собі місце. Я погодилась , бо із дорослих там буде німецьке подружжя , наші знайомі , з якими ми тут спілкуємось і доньці буде корисно , бо два тижня канікул просто присилала дома, а там розвіється . Начебто є знайомі дорослі , начебто норм, але все тримтить внутрі. Донька теж переживає, бо не 100% володіє німецькою, раптом щось не зрозуміє, раптом не знайде друзів…. Согодні іде разом з знайомими, а я зранку вся на нервах. Поговоріть зі мною будь ласка
В шоколаде• 01 августа в 07:58
Зря переживаете
Сейчас есть телефоны для связи и переводчик в нем
Кто крайний?• 01 августа в 08:00
Ви жартуєте зараз?
Борщичок• 01 августа в 08:03
Зрозуміло які в вас там в Німеччині Тривоги.
Chaterbox• 01 августа в 08:04
Все будет плохо у вас.
Очень зря поехала
Держитесь
автор ЖенаАйтишнеГа • 01 августа в 08:04
Ответ дляКто крайний?
Ви жартуєте зараз?
А я поставила десь веселі смайлики?
Chaterbox• 01 августа в 08:05
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А я поставила десь веселі смайлики?
Можете уже ставить плачущий(
К сожалению(
Ленивица-красавица• 01 августа в 08:06
У меня мама такая же как вы
А если ,а если ,если то , а если это
Кто крайний?• 01 августа в 08:07
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А я поставила десь веселі смайлики?
Дитині надтривожна мати - зайвий вантаж. Поміркуйте.
Басноплетка• 01 августа в 08:07
Я в Україні
Моїй 8
Поїхала в Болгарію
Не звонить по 3 дні, бачу лише фото і відео в чаті
Я спокійна
Дитина щаслива
автор ЖенаАйтишнеГа • 01 августа в 08:07
Ответ дляБорщичок
Не хвилюйтесь , в Україні достатньо було тривог . Але це не виключає інших
З бісиками• 01 августа в 08:10
14 лет уже достаточно взрослая, все будет хорошо. В крайнем случае просто заберёте ее раньше
автор ЖенаАйтишнеГа • 01 августа в 08:12
Ответ дляБасноплетка
Я в Україні
Моїй 8
Поїхала в Болгарію
Я спокійна
Дитина щаслива
Знаєте раніше теж була і молодшою була, я начебто так не реагувала . А зараз ну прям все по іншому ..
Баррикадница• 01 августа в 08:13
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Тревожная мать - горе в семье
Не прохожу мимо• 01 августа в 08:15
Ответ дляБаррикадница
Тревожная мать - горе в семье
Й дитину накручує
Мадам Подлинник• 01 августа в 08:17
Не понравится заберете, не в армию ж едет.
Усатая фея• 01 августа в 08:17
Розумію ваші переживання це природно в такій ситуації. Але ви прийняли мудре рішення, і впевнена, що все пройде добре. Знайомі дорослі поруч, і це вже велика підтримка. І вам зараз також варто трохи розслабитись і відпочити. Нехай ці два тижні стануть паузою і для вас. Бажаю вашій доньці легкого старту, хороших людей поруч і гарних вражень від табору.
Сиамская сороконожка• 01 августа в 08:17
Автор, відлучайте вже доньку від грудей, 14 років, пора вже.
Що з нею станеться, вона ж не сама в дикому лісі? Цивільне місце, табір, дорослі довкола, телефон з інтернетом та перекладачем є, гроші є, дитина не німа і без розумової відсталості. В чому проблема?

Мені не зрозуміти, моя донька в 10 років на міжнародні змагання по всій Європі їздила, 8 дітей 9-12 років і одна тренер. Нічого, всі діти адекватні, і чемодани свої самі тягали, і в супермаркети самі ходили, і на екскурсії їздили разом, і зачіски робили, ще й честь країни захищали.
автор ЖенаАйтишнеГа • 01 августа в 08:18
Ответ дляУсатая фея
Я Вам дуже дякую за підтримку. Це дуже зараз для мене важливо
автор ЖенаАйтишнеГа • 01 августа в 08:19
Ответ дляНе прохожу мимо
Й дитину накручує
Да Ви начебто поруч знаходитесь … Так багато знаете…
Lizavel• 01 августа в 08:21
Я думала повітряна тривога...
Баррикадница• 01 августа в 08:22
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Слишком много «начебто» у вас. Да, вы накручиваете ребенка. Даже если думаете, что нет
автор ЖенаАйтишнеГа • 01 августа в 08:26
Ответ дляБаррикадница
А Ви мене зараз накручуєте. До моїх переживань хочете додати почуття повини?
ПрипоРошенная• 01 августа в 08:31
Я і в Україні не відпускаю нікуди на 2 дні, сину 14 років, а в іншій країні тим паче не відпустила б. Знаю я ті всі табори, ніхто за дітьми не слідкує, ходять і лазять де хочуть, а табори на морі це взагалі треш. Якщо у вас є запасні діти....
Можете ставити рукаліцо скільки завгодно.
Кусман Сиру• 01 августа в 08:32
Оце тривога, ну чесно, пошукайте співчуття десь деінде
НЛОша• 01 августа в 08:33
Ответ дляКто крайний?
У мене теж мама така. Сину 21, він часто їздить на велику за містом, вздовж річки і т.д. А моя мама завжди каже: як ти не боїшся, а якщо його машина зіб´є і він впаде в річку і втопиться
Домашка• 01 августа в 08:34
Ответ дляВ шоколаде
Зря переживаете
Зачем Вы это сказали? Взяли и всю драматичность ситуации Автора, просто обесценили
Кусман Сиру• 01 августа в 08:35
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Це чат gpt, можна одразу йому писати)
автор ЖенаАйтишнеГа • 01 августа в 08:37
Ответ дляКусман Сиру
Це чат gpt, можна одразу йому писати)
Бачите і з gpt , не кожен може так написати …. наприклад Ви
Кусман Сиру• 01 августа в 08:37
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я і не збиралась 🤦‍♀️
Байрактарна• 01 августа в 08:38
А як ви дожили до того часу, що доньці вже 14? Це ж треба так себе накручувати, так нервувати, тремтіти, відчувати тривогу у Німеччині, щоб аж тему написати, вам потрібно до лікаря звернутися, так жити все життя неможливо, попереду ще закінчення школи, вибір спеціальності, вступ у вищий заклад, хлопці, заміжжя, онуки... а ви вже через поїздку у табір у розпачі...