Нусічка• 16 марта 2014

ТерміновоДуже потрібно ось таке плаття

Дівчата!!!Дуже-дуже треба!Може хтось продає або хоче продати,або знає де продають таке плаття або може де є подібна спідниця.Потрібно на вівторок зранку!Підкажіть,будь ласка!Розмір 146-152.
l22360• 16 марта 2014
термыново в роздел ИЩУ
правила одни для всех

svetlanos• 16 марта 2014
это я в поиск забила, и вот, что выдало
https://www.kidstaff.com.ua/search.php?words=%FE%E...
farmalena• 16 марта 2014
На креатив мама( офиц сайт) подобные есть.
автор Нусічка • 16 марта 2014
Ответ дляl22360
термыново в роздел ИЩУ
правила одни для всех
а як його туди перенести?
автор Нусічка • 16 марта 2014
Ответ дляsvetlanos
это я в поиск забила, и вот, что выдало
Мені нічого не відкрилося
svetlanos• 17 марта 2014
Ответ дляНусічка
Мені нічого не відкрилося
https://www.kidstaff.com.ua/search.php?words=%FE%E...®ion=37&mode=search

если не откроется забейте на кидстафе в поиске: юбка в горох в разделе женской одежде. на 2 странице я видела юбки в горох белые
автор Нусічка • 17 марта 2014
Дякую,я вже забивала і всі передивилася,і не лише на Кідстафі.Але ніяк не щастить.Це плаття Cool club.Потрібне або таке плаття,або спідниця блідо-рожевого кольору або персикового у чорний горох,на дівчинку ростом 146-152 см

svetlanos• 17 марта 2014
Ответ дляНусічка
я почему-то решила, что это белый цвет. Может, Вам легче пошить юбку?
автор Нусічка • 17 марта 2014
Та я вже бігала сьогодні по магазинах з тканинами-’галяк’ (((((((