Моя улюблена страшко• 02 августа 2025

Багаж ryanair допоможіть розібратись

В мене тариф фемелі плюс

Їде 2 дорослих і 3 дітей

Мені треба щоб було 2 валізи по 20 кг
1 рюкзак на плечі (ноут, планшет) і 2 дамські сумки, та пакет (з водою, перекус)
Цикавенная• 02 августа 2025
Ответ дляКидстаффовка
Ось
Ні, у автора ще є валізи по 10 кг на кожного.
І насправді це дуже багато))
Я лечу на море з ручною на кожного + одна валіза 10 кг на двох дорослих.
Якщо дуже треба, то вмістила би все у 2 рюкзаки)
Але я часто літають і вмію так))
Ду да ду да ду• 02 августа 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так
На відпочинок
Але я думала взяти краще 2 валізи по 20 кг ніж 4 маленькі по 10
Бо з дітьми не зручно, ще й рбкзак, точно щось загубиться
Діти чудово можуть везти свої валізи самі, принаймі іноземні) Від 3 років кожен везе свою валізку сам. У самих малих валізки на які можна сідати зверху як на біговел і їхати. Туди входить явно не 10 кг, таке йде як ручні кладь.
Якщо будете купувати валізи - беріть строго за розміром і тверді, не з тканини. Я не пам´ятаю яка авіакомпанія вже оголосила, що бере лише жорсткі валізи, із тканини не пропускає. Вони коштують не так дорого, євро від 30 за валізку, може в Україні і дешевше.
автор Моя улюблена страшко • 02 августа 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую вам) тоді куплю валізи малі
Бо дійсно, звикла до Єгипту, що там лише 20 кг😀
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую дуже
Як ухурделю• 02 августа 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Это где проблема с тканевыми?)
Ду да ду да ду• 02 августа 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Это где проблема с тканевыми?)
Я не пам´ятаю яка авіакомпанія оголосила таку вимогу, щось по телевізору пройшло, ми якраз в дорогу збиралися. Я в Європі.
Невісточка ж• 02 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
І насправді це дуже багато))
Але я часто літають і вмію так))
Раньше так можно было, ездить с огромным рюкзаком. А сейчас Райнэйр часто проверяет рюкзаки через рамки, а там размеры самые маленькие из лоукостов.
Я тертий жук• 02 августа 2025
Удалено администрацией...
Карамбулкул• 02 августа 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Удалено администрацией...
Пожизненный бан через 5…4…3…2…1
Як ухурделю• 02 августа 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Я тоже,не слышала
Наоборот,устанавливают новые рамки,чтобы не было ограничений по жидкостям
ПодругаМужа• 02 августа 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дякую дуже
Нащо Вам той фемелі плюс ? Я , коли у них купувала квитки, то рахувала все це окремо і пакетом. Окремо вийшло вигідніше. Тобто я купила звичайні квитки з багажем по 10 кг на кожного ( ми з дитиною летіли) і ще докупила одну валізу 20 кг в одну і іншу сторону . Але одразу кажу : купуйте місця всім у літаку . Вони часто практикують овербукінг і людей завертають з аеропорту бо не вистачило місць
Ответ дляПодругаМужа
Дуже дякую вам
Зараз спробую купити бейсік і додати все
Ответ дляПодругаМужа
Скажіть, є версія додатка на укр мові
Бо такий цей додаток дурний на англ
ИМХОля• 02 августа 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Скажіть, є версія додатка на укр мові
Бо такий цей додаток дурний на англ
Немає українською
Chaterbox• 02 августа 2025
1. Фемели-плюс брать не выгодно, потому что система докидывает по 20 кг на каждого пассажира.
2. Бесплатно у вас только выбор мест для детей. Взрослым надо докупить.
3. Бесплатно только ручная кладь - маленький рюкзак с собой
4. Через пару шагов в оформлении билетов вы сможете выбрать, кому из пассажиров докупить багаж (чемодан 20 кг - сдаётся при регистрации, в него можно положить ножнички и аэрозоли), кому только маленький чемодан (10 кг в салон), а кого оставить просто с бесплатным маленьким рюкзаком указанных размеров.
Учитывайте, что размеры могут проверять при посадке.
ИМХОля• 02 августа 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Скажіть, є версія додатка на укр мові
Бо такий цей додаток дурний на англ
Ви ж перед тим як йти в додаток ренейр на скайсканері визначили, що це найвигідніший рейс у вашому напрямку?
ПодругаМужа• 02 августа 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Скажіть, є версія додатка на укр мові
Бо такий цей додаток дурний на англ
Ні, на жаль. Але коли щось незрозуміло краще пустити через перекладач. І ще на момент купівлі квитка , коли вартість показувало в доларах, то при оплаті пускає в євро( чи навпаки), внизу на сторінці треба зняти галочку, щоб вартість повернулася до першої валюти . Вони навмисно змінюють валюту оплати, пишуть що для нашої вигоди, але тоді кошти знімає з подвійною конвертацією
Chaterbox• 02 августа 2025
Т.е. реализовать ваши запросы про один багаж и пару маленьких кабин-бэгз реально и дешевле, чем с самого начала взять фемели (тогда вы оплачиваете пять багажей и пять кабин).
КохайтесьЧорнобровi• 02 августа 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ого а на якому сайті купити щоб повернулись гроші?
ни на якому
КохайтесьЧорнобровi• 02 августа 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дякую дуже
и этот самолет жестско опаздывает и поляки жесть, любят копаться в укр сумках
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Дякую вам