Ниф_ниф• 02 августа в 11:58
Любов до себе це вроджене? Або є або нема?
Відпочивала з людиною тиждень. Постійно вранці тільки тепла вода з лимоном, це не хочу, то не буду. То жарко. То холодно. Купа одягу на різні випадки. Постійне фотографування себе .В мене все скромно, мінімально, без вимог і ритуалів. Як бляха люди так вміють себе любити?
Молода і нерозважлива• 02 августа в 12:00
Це турбота про себе. Так мабуть вроджене у всіх, але потім може придушуватися вихованням
Мальчун-задирун• 02 августа в 12:00
Ответ дляДюйм оф о4ка
значит папа ее любил.
ну и вообще, родители бабушки дедушки
меня не любил - но я люблю комфорт во многих вещах, даже и не замечала пока подруги не подсветили. Думалось это просто нормально и так должно быть
Фляшка на трьох• 02 августа в 12:01
Я не поняла,кому адресованы её капризы: то не хочу,то не буду?Вы кто этому человеку?
Ниф_ниф
• 02 августа в 12:02
Ответ дляФляшка на трьох
Я її донька. Мамі 58р.
Ниф_ниф
• 02 августа в 12:04
Ответ дляЗолота орда
Это и есть работа над собой, учиться проявлять любовь к себе!
Я вчусь, але від природи не вимоглива.
Фляшка на трьох• 02 августа в 12:04
Ответ дляНиф_ниф
Я її донька. Мамі 58р.
То це вона вам коники викидає?Це не любов до себе,це любов до мозгоклюйства і капризів.Забийте
Рожайтретьего• 02 августа в 12:07
Тогда я, получается, очень сильно себя люблю) У меня тоже уход, маски, вода утром, то не хочу, то не буду, одежду, сумки, очки обожаю
И вообще не экономлю на себе. И муж на мне не экономит
Ниф_ниф
• 02 августа в 12:07
Ответ дляФляшка на трьох
Та ні. Вона завжди така і вдома і всюди, брат мій такий же.
Ниф_ниф
• 02 августа в 12:08
Ответ дляРожайтретьего
Це чудово!
Україна понад усе!• 02 августа в 12:10
Звичайно, що не вроджене, але як в родині виховали так вже і буде. Я не вірю в те що навіть робота з психологами допоможе реально полюбити себе. Так, людина може навчитися виконувати певні ритуали, створювати видимість любові до себе, але в глибині душі цього не буде.
долой_лама• 02 августа в 12:10
я уже не в том возрасте, чтобы считать описанную историю чем-то достойным. для меня это бессмысленное потребительство, если при этом человек не создает ничего полезного, то сорри... это не моя философия
Коржик• 02 августа в 12:10
Це не любов до себе, це капризи. Коли є кому задовольняти ці капризи, тоді вони й існують. Я виросла сама по собі, зі мною ніхто не носився і не дмухав у сраку, то немає з ким капризувати. Сьогодні встала, пішла зарубала півня на бульйон, бо нема кому. Сіла поплакала, бо шкода, і все, не до важко, жарко і холодно, тому що треба.
Фляшка на трьох• 02 августа в 12:14
Ответ дляНиф_ниф
Нарциси обоє?
КоролеВешна• 02 августа в 12:15
Ответ дляOlga_72
Любов це емоція. Вроджені емоції не бувають. Вони набуті. Але формуються вони в колі сім´ї що формує правила, звички і як результат емоції що треба відчувати на них.
Любо це почуття, а не емоція
Ждун с Нибиру• 02 августа в 12:20
Автор, все люди разные, Вам это не приходит в голову? Зачем Вам быть такой как мама или Вы ей завидуете?)
Такой как Вы проще и легче жить, нет никаких заморочек, это же прекрасно, живите себе и радуйтесь жизни)
Пишущаяся• 02 августа в 12:22
Те, що ви описали - це не любов до себе, а примхи.
Любов до себе проявляється у прийнятті себе, у піклуванні про себе. І звісно все йде з родини. Дитина себе сприймає як віддзеркалення у очах значимих людей. Як її люблять, приймають і не чморять, то і вона вчиться себе любити приймати
Завжди недо...• 02 августа в 12:24
Это не столько любовь , сколько свои тараканы, вам проще быть проще))
Невидимка• 02 августа в 12:24
Це не є любов до себе. Це закомплексованість і невпевненість ні в чому. Плюс темперамент імені ’шила в сраці’. Людина постійно щось собі і оточуючим намагається довести. Я від такого ’двіжа’ безперервного просто б втомилась. Де ви там любов побачили, неясно.
Ленне-Рейма• 02 августа в 12:31
Автор, в мене не було любові до себе як базової настройки.
Але, мабуть, в 25-30+ все почало мінятися.
Краще стало з грошима і я, з вічної економії на собі, почала вибирати краще і більш дороге.
Потім і оточуючі, і чоловіки стали до мене так відноситься.
Кращий одяг.
Кращий відпочинок.
Дозволити собі щось і не карати себе.
Прийняти свої недоліки.
Дозволити собі відпочивати більше і не відчувати докорів сумління.
Робити так, як в першу чергу, приємно і треба мені.
В цілому, я все ще в деяких ситуаціях готова підлаштовуватися і плювати на свій комфорт, але уже більше ситуацій, де я в себе на першому місці.
І все мені і для мене.
Я би сказала, що стаю егоїсткою частково і мені це подобається.
Ставити себе вище інтересів інших
Кращий одяг.
Кращий відпочинок.
Дозволити собі щось і не карати себе.
Прийняти свої недоліки.
І все мені і для мене.
Ставити себе вище інтересів інших
Ниф_ниф
• 02 августа в 12:33
Ответ дляНевидимка
Шило в сраці це точно) Я в аеропорту на зворотньому шляху спіймала себе на думці, що в мене око сіпається) Але для мене схоже, що бажання бути в центрі уваги, це любов до себе, висока самооцінка.
Скорая помощь• 02 августа в 12:33
Да. Все любят себя с рождения. Нелюбовь к себе - только навязанная со стороны
Ленне-Рейма• 02 августа в 12:37
Автор, а ось мама моя така як у вас, якщо ще не сильніша егоїстка.
Всі створені, щоб служити їй.
Вона не помічає потреб інших людей.
Вона - найрозумніша і найгарніше за всіх.
Себе одягає як ляльку в 62.
Купа діамантів. Шуб.
Лише брендові речі.
Дорога машина.
Я, я, я, я.
Але у неї це вроджене і вона всіх навкруг змушує так ло неї ставитися.
Інших - викидає з життя.
Махрова егоїстка 100 рівня.
Тому має бути і межа любові до себе
Всі створені, щоб служити їй.
Вона не помічає потреб інших людей.
Себе одягає як ляльку в 62.
Купа діамантів. Шуб.
Лише брендові речі.
Дорога машина.
Я, я, я, я.
Інших - викидає з життя.
Махрова егоїстка 100 рівня.
Тому має бути і межа любові до себе