Света С Приветом• 02 августа в 17:34
Чому деякі старі професії досі не автоматизовані?
21 століття на дворі , наприклад той же касир ,автомат не порахує гроші краще за людину?
Якщо говорити про кур´єрів
Дрон не доставить замовлення?
Якщо не важке
Якщо говорити про кур´єрів
Дрон не доставить замовлення?
Якщо не важке
Моторошні троянди• 03 августа в 10:36
Ответ дляСвета С Приветом
За що у вас матеріал на відповідність?
За все майно, техніку, за книжки.КРУ перевіряє все раз на кілька років. Навіть ножиці і картина на стіні на балансі. Книги раз на 5 років повний переоблік. От наприклад нову книгу видали, а людина не повернула. І повернути не вдалося. Списати не можна, тільки замінити на аналогічну.
Моторошні троянди• 03 августа в 10:42
Ответ дляСвета С Приветом
А навіщо ви це робите?
Щоб бібліотека жила і працювала, потреба в наших послугах величезна, люди цілий день ідуть потоком, особливо старенькі. Для багатьох книга і бібліотека єдиний досуг і відрада в житті. Додалось багато читачів-переселенців, в нас пів області розбито, люди втратили все. На психологів звісно в них грошей нема. Кажуть, аби не бібліотека, то взагалі не витримали б це життя. Та й наші містяни, в багатьох вже і нерви не в порядку, і руки трусяться після цих прильотів, і спати, то тривоги й вибухи не дають, то просто не заснеш. Тільки книги й спасають.
Інтернет зі свого особистого телефона роздаю, щоб хоч якось сторінки на сайті і фейсбуці вести.
Моторошні троянди• 03 августа в 10:44
Ответ дляСвета С Приветом
Сумніваюсь ,що вони впринці їх читають
Не просто читають, а Ви б бачили , як на масових заходах виступають, які дискусії про книги ведуть, як вірші читають. Пенсіонерам же не всім хочеться на лавках сидіти, багатьом потрібне культурне життя.
Театри, концерти, квитки дорогі, та й мало зараз через безпеку, а бібліотека ось вона поруч, і все безкоштовно.
Света С Приветом
• 03 августа в 10:55
Ответ дляМоторошні троянди
І ви зі своєї мінімалки купуєте цю книгу?
Моторошні троянди• 03 августа в 10:56
От для прикладу частина нових книжок, які надарували нам за минулий рік благодійники з усієї України. Це величезна робота, знайти тих хто готовий поділитися своїми книжками з бібліотекою. Але ж результат того вартує.Багато з цих книг ще й досі продаються в книжкових, а в моїй бібліотеці ці новинки кожен може взяти абсолютно безкоштовно.
Моторошні троянди• 03 августа в 11:00
Ответ дляСвета С Приветом
Я до війни періодично купувала книги для себе, то прочитані несу на роботу, щось знайомі віддають, або хтось з дарувальників згоден, щоб його книги пішли на заміну. На щастя такі випадки бувають дуже рідко, ми добре працюємо з читачами і пояснюємо ситуацію. Телефонуємо .Тому зазвичай повертають.
А Ви кажете автомат. Людині потрібна людина. Скрізь. І це не зміниться в багатьох сферах.