Света С Приветом• 02 августа в 17:34
Чому деякі старі професії досі не автоматизовані?
21 століття на дворі , наприклад той же касир ,автомат не порахує гроші краще за людину?
Якщо говорити про кур´єрів
Дрон не доставить замовлення?
Якщо не важке
Якщо говорити про кур´єрів
Дрон не доставить замовлення?
Якщо не важке
ГугелП@лАмался• 02 августа в 18:33
Ответ дляБарабан для дорослих
Мало бачити, потрібно ще попасти і не пошкодити, тобто контролювати силу маніпуляції. . Не чула ще про таких роботів. Може колись...
В когось вєна під шкірою зразу, в когось ні.
ГугелП@лАмался• 02 августа в 18:35
Ответ дляСвета С Приветом
Значить вона зробила ,або невірно зважила
Автомат не панацея? Може зважити невірно?
Моторошні троянди• 02 августа в 18:35
Ответ дляСвета С Приветом
Важка робота із людьми за маленькі гроші
Ну не такі вже й маленькі. Значно більші ніж в мене(десь так в 1,5-2 рази) завідувачки бібліотекою, так в мене матеріальна відповідальність на мільйон гривень і вчитись треба було 5 років мінімум. І до речі також робота з людьми, і не просто чи пакет треба і товар пропікав, а майже кожен відвідувач хоче обговорити і літературу, і політику, і психологічні проблеми, більшість відвідувачів 65-85, це теж свої складнощі. А касиром може бути майже кожний. Чому саме касирів Вам шкода.
Коли покупок багато, то автоматична каса не підходить, це незручно. Завжди черга до живих касирів.
Моторошні троянди• 02 августа в 18:38
Ответ дляСвета С Приветом
Так ,робот цілком зможе без проблем
Робот зламається в перший же день, тільки жива людина бабульок і дідульок з їх виносом мозку зможе витримати)
Барабан для дорослих• 02 августа в 18:38
Ответ дляГугелП@лАмался
І я про те. У мене вени видно добре. Але вони тоненькі і в них важко .попадати, як в лікарню потрапляю, то це жесть. А у чоловіка навпаки - так не видно, але вони товсті - підсвітили і попали. А катетер для мочі? Тут світити не потрібно, головне - нічого не проткнути і боляче не зробити...не вірю я ще в роботів медсестер.
Моторошні троянди• 02 августа в 18:40
Ответ дляМрії у вирії
Чому у нас бібліотеки не автоматизовані, мені цікаво. Щороку одна й та сама тягомотина з переоформленням формуляру. А в мск уже років 5, якщо не більше, інакше(.
Тому що це потребує грошей. В нас навіть інтернет відключений з початку війни в цілях економії, прибиральниць і оплати за прибирання нема, прибираємо на волонтерських засадах, канцтовари своїм коштом, і працює двоє замість чотирьох. На нові книги самі шукаємо спонсорів і меценатів. Звідки гроші на автоматизацію.
Моторошні троянди• 02 августа в 18:41
Ответ дляСвета С Приветом
Я думала їх давно не існує
Думаєте всі мають змогу купувати книги по 400-500 грн за одну? Навіть пенсіонери?
Моторошні троянди• 02 августа в 18:45
Ответ дляМрії у вирії
На 5 хв?))) У нас це відбувається не 5 хв)). Спочатку шукають у телефонних книжках, потім довго і повільно шукають старий формуляр, потім переписують...
Формуляр не переписують кожен рік, раз на 5 років, вже мабуть один раз за 5 років можна почекати 5 хвилин, поки бібліотекар формуляр заповнить? Зазвичай люди, які прийшли, ще цй спілкуватись хочуть по пів години, а не те щоб 5 хвилин мали значення.
Моторошні троянди• 02 августа в 18:46
Ответ дляА я з косою
У нас без телефонних книг швидко знаходять
Я взагалі не розумію про які телефонні книжки мова, нема й не було такого, працюю понад 35 років у масових бібліотеках.
Бессмертный пони• 02 августа в 18:46
Ответ дляМоторошні троянди
Она думает , что в библиотеках давно роботы работают ))))
А я з косою• 02 августа в 18:55
Ответ дляМоторошні троянди
Батьки ходять в таку бібліотеку, коли замість картотеки читача використовують телефонну книгу. Як на мене, це теж дуже швидко, якщо у бібліотекарів все нормально систематизовано
Моторошні троянди• 02 августа в 19:20
Ответ дляА я з косою
В масових бібліотеках обов`язково ведеться єдина реєстраційна картотека і відомості з неї обов`язково вносяться в щоденний статистичний облік і в електронні щоденники. Тому алфавітки можуть вести тільки додатково до неї, але навіщо дублювати роботу?
Мрії у вирії• 02 августа в 19:22
Ответ дляМоторошні троянди
У нас в районі переписують щороку в двох бібліотеках, де я записана
Мрії у вирії• 02 августа в 19:23
Ответ дляМоторошні троянди
У нас телефонні книжки для реєстрації абонентів. Такі, як були в радянські часи - з алфавітом. У наших місцевих бібліотеках так завжди було
Бессмертный пони• 02 августа в 19:24
Автор , так что там с несчастными шпалоукладчиками , замученными рабовладельцами ? Или вы сделали вброс и свалили в туман ?
Моторошні троянди• 02 августа в 19:26
Ответ дляМрії у вирії
Бібліотека не масова? Щоденну статистику ведете?Електронні щоденники? Форма ж по усій Україні однакова, графа нові читачі ( розбивка по віку) заповнюється по ЄРК, як без неї.
Мрії у вирії• 02 августа в 19:27
Ответ дляМоторошні троянди
Я читач, а не бібліотекар. Записана в дві місцеві бібліотеки. Масові. Київ. Комп´ютерів тут не бачила.
Моторошні троянди• 02 августа в 19:29
Ответ дляМрії у вирії
Ясно. Значить вони ЄРК ведуть як службову картотеку і дублюють в книжки.
Бо ЄРК в бібліотеках, які підпорядковуються Міністерству культури є обов`язковою.
А я з косою• 02 августа в 20:11
Ответ дляМоторошні троянди
Я не знаю і не розумію навіщо, чесно. Просто поділилась власним спостереженням.
Життє Бентежне• 02 августа в 20:40
Ответ дляЖирафовое варьенье
Донт пуш зе хорсес. Скоро всё будет
Да, с офисных работников уже начали и до других сколько доберутся(
Лунтик-паунтик• 02 августа в 21:53
Ответ дляСвета С Приветом
На кращих роботах та більш кваліфікованих
Никогда такого не было и вот опять - рандомный акк, для автора, очень даже кстати
Света С Приветом
• 03 августа в 00:30
Ответ дляБарабан для дорослих
Ні, був збій в програмі, це підтвердив адмін магазину, коли гроші повертали. Мама там не одна постраждала. Так що самавіновата не підходить.
І що ?
Через один збій тепер не користуватися касами самообслуговування?
Велике питання навіщо прикладати картку і навіть не глянути яку суму оплачуєш і хтось щей винен.
Света С Приветом
• 03 августа в 00:30
Ответ дляБессмертный пони
И именно поэтому маме вернули деньги
Так
Света С Приветом
• 03 августа в 00:31
Ответ дляБессмертный пони
Нормально работали . Вам лет-то сколько ? 15 ?
Це минуле століття продавець в магазині
Света С Приветом
• 03 августа в 00:32
Ответ дляГугелП@лАмался
Вибрала не той товар елементарно .
Зважила те ,що в рази дорожче.
Света С Приветом
• 03 августа в 00:36
Ответ дляМоторошні троянди
За що у вас матеріал на відповідність?
Света С Приветом
• 03 августа в 00:38
Ответ дляМоторошні троянди
А навіщо ви це робите?
Света С Приветом
• 03 августа в 00:39
Ответ дляМоторошні троянди
Сумніваюсь ,що вони впринці їх читають
Барабан для дорослих• 03 августа в 09:21
Ответ дляСвета С Приветом
І що ?
Ви тупа?