Мурзилка• Изменено 02 августа 2025

Тарілочки з Аврори

Аж настрій піднявся. Ніж для сиру за 44,,чи 49 грн, в метро такий 200 з чимось, під 300 грн.
ЛЮБА• 03 августа 2025
Ответ дляkseniya123
А сколько стоит такой корейка?
300 гривен , собаки по 250
автор Мурзилка • 03 августа 2025
Ответ дляБабця в мештах
Только из Авроры он затупится через неделю. А тарелочки пылесборник ,у нас на чердаке похожие с советских времён ,Чи не радость !
А в мене нічого не валяєттся. Всім користуюся, багато від свекркхи посуду дісталося, цікавий. Але все має властивості битися, тому зайвим не буде. А ніж - поточимо, всі затюплюються і зп 4 тис.теж. не бачу сенсу переплачувати.
автор Мурзилка • 03 августа 2025
Ответ дляВишня на торті
А разве я о посуде говорю?)
Я о магазине.
А що з магазином не так?
Смешнюча• 03 августа 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Хочу рибки... в нас таких немає.
Так шо вам купить тарелки)))