А я нівроку• 03 августа в 14:30

У кац@пському монастирі

У каzапському монастирі намалювали фреску з зображенням російського солдата, який надає допомогу українському військовому.

Хворі на голову виродки
Svitlo_• 03 августа в 15:04
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну, а мне не безразлично, что они своих маньяков и мародеров изображают спасителями украинских солдат.
Мерзко и блевотно.
Так а зображення княгині Ольги і інших князів в церквах нормально?
автор А я нівроку • 03 августа в 15:04
Ответ дляМир Мир Мир!
🤣 Видно хто пішов в атаку маніпуляціями. Аргументи закінчились, переходимо на образи?
Удалено администрацией...
Мир Мир Мир!• 03 августа в 15:05
Ответ дляА я нівроку
Поцікавилися.
Компанія по ’ обіленню’ руських мразей і свідків ’ нормально жити в окупації ’ продовжується.
🤣🤣🤣
Ви смішна.
автор А я нівроку • 03 августа в 15:05
Ответ дляSvitlo_
Княгиня Ольга-свята православної церкви
Svitlo_• 03 августа в 15:07
Ответ дляА я нівроку
Княгиня Ольга-свята православної церкви
А замордовані древляни не люди були? Чи їх вбивати можна, а потім в святі вознести.
автор А я нівроку • 03 августа в 15:07
Ответ дляМир Мир Мир!
🤣🤣🤣
Ви смішна.
Цікаво,багато у вас в Луцьку ще залишилося нащадків гебістів?
Ви маєте бути в курсі
Svitlo_• 03 августа в 15:08
Ответ дляА я нівроку
Ви маєте бути в курсі
Думаю багато. Як по всій Україні
автор А я нівроку • 03 августа в 15:09
Ответ дляSvitlo_
Ми не в 7ст живемо
Мир Мир Мир!• 03 августа в 15:09
Ответ дляА я нівроку
Ви маєте бути в курсі
Я територіально дуже далеко від Луцька.
Не знаю хто там яких нащадків має.
автор А я нівроку • 03 августа в 15:10
Ответ дляSvitlo_
Думаю багато. Як по всій Україні
Ви одна з двох профілей пишете?
Чи для чого відповідаєте на питання, яке не вам адресоване?
автор А я нівроку • 03 августа в 15:11
Ответ дляМир Мир Мир!
Я територіально дуже далеко від Луцька.
Не знаю хто там яких нащадків має.
А коли фрески розгледіли і де?
Чи сама не бачила,але методички отримала?
Мир Мир Мир!• 03 августа в 15:12
Ответ дляА я нівроку
А коли фрески розгледіли і де?
По всіх новинах і тг каналах було. Тут обговорювали.
Поки ви на болотах сидите, то не бачите, що під носом творять.
автор А я нівроку • 03 августа в 15:15
Ответ дляМир Мир Мир!
Не бачила в жодному українському тг-каналі.
Мабуть на кацапських,де ви перебуваєте,то такі ’ новини’ в топі поруч з ’розпятым мальчиком’
Svitlo_• 03 августа в 15:21
Ответ дляА я нівроку
Ми не в 7ст живемо
Християни 7 століття жили по іншим законам? Для них заповідь ’Не вбий’ не була Божою?
Svitlo_• 03 августа в 15:23
Ответ дляА я нівроку
Ви одна з двох профілей пишете?
Про княгиню Ольгу я теж не вам задавала питання, але ви чомусь відповіли
Мир Мир Мир!• 03 августа в 15:30
Ответ дляА я нівроку
Як би ви не старались, все марно. Я не матрьошка і мені байдуже кому там моляться на болотах, хоч солом´яному бичку.
А ви в погонянях за привидами матрьошок з методичками на форумі, не знаєте, що в Україні творять.

Новина офіційна, є в гугл.
Злюка бобер• 03 августа в 17:27
Я тепер добре розумію звідки взявся вираз: Им сси в глаза - скажуть Божа роса.
Упороті потвори.
Кинг-Конгша• 03 августа в 20:50
Ответ дляSvitlo_
Це ще один доказ для думаючих, як потрапляють прості люди в перелік ’святих’. Через століття і ім будуть поклонятися
думающие хотя бы знают, как люди обьявляются святыми, а вы просто хающие.
Кинг-Конгша• 03 августа в 20:53
Ответ дляА я нівроку
А коли фрески розгледіли і де?
полно фото и видео было. Обсуждение на советчице не видела.)

Там по моему Епифаний с Шевчуком всречались - и тогда и фрески эти попали на камеру.
Так что не надо про методички, а то у нас любят так говорить, если правда не нравится.
Кинг-Конгша• 03 августа в 20:54
Ответ дляSvitlo_
Удалено администрацией...
Кинг-Конгша• 03 августа в 21:24
Ответ дляА я нівроку
А коли фрески розгледіли і де?
знаете, вы так реагируете болезненно на то, что там в ПЦУ, видно, что вам за них обидно, но у них и хуже действия есть.
Как пцушники избивали священника, который лежал и не сопроивлялся, а потом протащили по аллее и выкинули за ворота видели? при этом рядом прошел известный священник ПЦУ и не остановил их , у него другие задачи .
Много травм и переломы у того священника.
автор А я нівроку • 03 августа в 22:11
Ответ дляSvitlo_
То може і бійцям ЗСУ кацапів вбивати не можна,бо ми християни?
автор А я нівроку • 03 августа в 22:12
Ответ дляSvitlo_
Ви в моїй темі свої недолугі коментарі тулите
Svitlo_• 03 августа в 23:05
Ответ дляА я нівроку
Малювати на стінах християнських храмів точно не можна.
Svitlo_• 03 августа в 23:06
Ответ дляА я нівроку
В нас відкритий форум - де хочу, там і тулю
Кинг-Конгша• 03 августа в 23:48
Ответ дляSvitlo_
уже же была такая дискуссия.
Вам ответили, про принятие христианства Ольгой, изменение ее жизни. и прощение грехов при крещении. У вас при крещении грехи прощаются? Человек рождается свыше, как в Евангелие написано?.

Вы перестали писать надости про нее и успокоились.
И опять снова - здорово.
Вы с одного раза не усваиваете?