Посудомойка• 03 августа 2025
Тест на спектр аутизму у дорослих
Декілька днів тому робила опитування, чи підозрювали ви у себе аутизм або РДУГ. Багато людей відповіло, що так. А чи проходили тести? Приклад тесту на аутизм саме для дорослих -
український переклад (не адаптований) -
оригінал -
Слід розуміти, що це розраховано на так званий "високофункціональний" аутизм.
Скільки набираєте там, якщо проходили?
український переклад (не адаптований) -
оригінал -
Скільки набираєте там, якщо проходили?
Результат:
вже голосів:
13 (30.95%)
менше 65
13 (30.95%)
101 +
9 (21.43%)
65-100
7 (16.67%)
результат
Водійка хімарса• 03 августа 2025
Ответ дляПожарник
Уже даже у психиатра?
Вы знаете, а вам даже тест не нужно проходить
Шукаю трусики• 03 августа 2025
Сизоока бестія• 03 августа 2025
Ответ дляПожарник
А зачем вы это выложили? Это же не диспансер для людей с отклонениями! Помню вашу недавнюю тему про аутизм, или вы ищите себе подобных?
Можно не заходить в неинтересующие вас темы.
УраганнаЯ• 03 августа 2025
Вопросы и варианты ответов составлены по-дебильному. В 99% вопросов я вообще не знала, что выбрать, потому что ’Всегда правда’ или ’всегда неправда’ не подходят. Например вопрос: в местах, где много света/звуков вы чувствуете себя напуганным. А я не всегда так себя чувствую, а лишь в НЕКОТОРЫХ ситуациях, при НЕКОТОРЫХ условиях. Что, блин, отвечать?! И таких вопросов там примерно все
Я в дамках• 03 августа 2025
Якось так. Але я люблю спілкуватись з друзями, рідними на різні теми. Чудово, коли ці теми цікаві мені, але й на теми, цікаві іншим, теж потеревеню)) Емпатична. З віком більше хочеться побути самій.
Розумна Губка• 14 августа 2025
Ось. Нещодавно зрозуміла, що в мене Аспергер. Але для цього використовувалися інші тести з більшою кількістю питань.