База_птеродактилей• Изменено 05 августа 2025
Чому багато хто з жінок не розуміє нащо
Платити за себе під час зустрічі з чоловіком? Для мене це завжди була база, особливо якщо я не планувала більше зустрічатись з цією людиною. Це - визначення своїх кордонів та ввічливе - мені не цікаво. Ви погодитесь, щоб за вас платили, навіть якщо людина вам нецікава?
Результат:
вже голосів:
79 (56.03%)
Так
62 (43.97%)
Ні
Домашка• 05 августа 2025
Ответ дляМороженная курица
То ви одразу з усіма погоджуєтесь на побачення? Не перебираючи? з бідними також)
у вас какие-то странные суждения, вы мужик?
Мороженная курица• 05 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я давно заміжня і мене ніколи не цікавили жлоби. Про шо мова і що ви мені доказуєте?
То про які побачення пише заміжня жінка? Ви зраджуєте, шукаєте ще когось?
Love_Love_Love_• 05 августа 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Мороженная курица• 05 августа 2025
Ответ дляДомашка
Ні, я жінка, що не розуміє тих, хто йде на побачення до людей що їм не подобаються і роблять вигляд що все добре, аж поки не доїдять свою тарілку.
Домашка• 05 августа 2025
Ответ дляМороженная курица
ну значит вы женщина, у которой проблемы с пониманием прочитанного. если мужчина повел себя как-то не так на свидании, никто ему ничего не должен
понравится - это его зона ответственности. если у него есть какое-то свое видение на свидание, условно секс за еду, пусть говорит заранее.
если не хочет выстраивать отношения, а хочет трахаться, для этого есть специальные услуги
люди, которые живут с девизом ’а ты мне шо’, мне неприятны, я все делаю бескорыстно, поэтому для меня делать что-то и ждать обязательной реакции - это треш
Полуничка• 05 августа 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Если это свидание, пусть платит. Остальное, опционально. Кто бы там что ни говорил, мы живём в патриархате. У женщин возможностей в этом мире, гораздо меньше
Не кажіть за всіх. Якщо вам зручно нічого не прагнути, не значить, що так у всіх. Я стабільно заробляю більше, ніж 95% чоловіків у моєму оточенні і фінансово досягла чи не найбільше
Полуничка• 05 августа 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Я можу собі оплати каву чи вечерю.
Мене більше дивує що пополамщики або просто жлобство в чоловіків.
Типу хтось претендує на його копійки. Але гонору гонору в такого жлобенка вище кришки - нажаль зустрічалися такі екземпляри які чомусь вважають що за вечерю я повинна сексом платити. Наівні жлоби.
А чого він зобов´язаний вас годувати? Ви керуєтеся виключно торговельно-ринвокими відносинами, який товар ви можете запропонувати, щоб було раціонально витратити на вас свою зарплатню за годину/день/тиждень? Але ви не дасте відповідь на це питання, вам зручно жити в патріархаті, бо в глибині душі ви усвідомлюєте, що через власне небажання/брак знань/мотивації/свідомості ви не конкурентоспроможна
Полуничка• 05 августа 2025
Ответ дляDiva_S
Я никогда не буду чувствовать себя должницей, если за мой ужин заплатил мужчина. Это всего лишь угощение... Мне вообще странно читать: ’винна’, границы.
У чому тоді проблема пригостити чоловіка самостійно? Можете не відповідати, я знаю, що ця лицемірна логіка працює лише в один бік
Мороженная курица• 05 августа 2025
Ответ дляДомашка
Були і інші побачення, де ви дозволили огидному чоловіку за себе заплатити ?
Домашка• 05 августа 2025
Ответ дляМороженная курица
у меня в целом не было таких свиданий, не пытайтесь притворится курицей и сманипулировать.
Домашка• 05 августа 2025
Ответ дляПолуничка
и в чем же она лицемерная?)))
ваши слова это буквально 1 в 1, что я слышала на видео в тиктоке от какого-то мужчинки))
Полуничка• 05 августа 2025
Ответ дляГага Газу
Тобто, це оплата Вашої присутності? )
А як ви думали.
Я колись замислилася, чому в суспільстві процвітає слатшейминг, чому саме до повій такий хейт? Відкинемо мізогінію й інші базові речі. Як видно з цієї теми і в цілому з життя, багато дівчат насправді бажають бути повіями і отримувати гроші за секс 🙃 Через соціальні рамки вони вимушено стримують своє потаємне его, але воно деінде дає про себе знати в вигляді таких, здавалося б, ’безневинних’ упереджень, що платити за жінку має чоловік 😏
Мороженная курица• 05 августа 2025
Ответ дляДомашка
Це круто. Ви просто не йдете на побачення до огидних. Я це ціную. То чому ви практично підтримуєте філософію поваги до себе, а теоретично підтримуєте халявщиць, тих хто ходить до будь яких тільки поїсти?
Полуничка• 05 августа 2025
Ответ дляДомашка
и в чем же она лицемерная?)))
У тому, що жодна адептка такої думки, що чоловік має пригостити, нічого в цьому такого немає, не вийме з кишені і не купить чоловікові щось зі свого боку. Максимум віддачі — бути кухаркою/прибиральницю (реально професійна покоївка при цьому дешевше) і секс (так, ніби жінці він не потрібен і вона типу робить послугу)
Домашка• 05 августа 2025
Ответ дляМороженная курица
мне все равно кто куда ходит, это не мое дело.
да и мужчинок мне не жалко, никакой симпатии и ’понимания’ к мужикам я не испытываю
они сами построили такое общество, просто когда женщина давала за миску супа и крышу над головой, им это нравилось, а когда ценник поднялся началось нытье. мне плевать на них, они этого заслуживают
Полуничка• 05 августа 2025
Ответ дляДомашка
Що за зонівський лексикон по типу ’давати’, ви з Володимирського централу пишете?
Який сором. А жінці секс не потрібен, так? Так це ваші проблеми, що ви не вмієте себе задовольнити і не знаєте, як підказати чоловіку (а всі люди, як і анатомії, індивідуальні, єдиної формули задоволення не існує). Патріархат у цьому не винен. Вам зручно бути жертвою і ’давати’ за миску суму і 590 грн на салат на додачу
Домашка• 05 августа 2025
Ответ дляПолуничка
кружит тот, кто больше заинтересован в отношениях, отношения больше нужны мужикам. я без проблем могу и угостить, и сделать подарок СВОЕМУ мужчине, а чтобы я считала его моим мужчиной, он должен постараться
я вот не кухарка вообще, не готовлю в смысле, убираем мы с мужем вместе, и представляете живем вместе, и он не жалуется, хотя 90% трат на жилье и продукты покрывает он.
вы мужик, который косит плохо от феминистку, но палитесь в деталях
Лінива, не каюсь• 05 августа 2025
Ответ дляПолуничка
При чем тут стремление заработать? Я нормально зарабатываю. Но если это свидание, то мужчина платит. Заказывать пр своей инициативе, дорогие блюда, салаты я не буду. Могу и заплатить пополам, если будет надо. Но утверждать, что это норма? Нет.
Дружеская встреча и т.п., это другая ситуация. Там конечно, каждый платит сам за себя.
Мороженная курица• 05 августа 2025
Ответ дляДомашка
Маски спали. Ви тільки що підтримали секс за їжу з доплатою.
Домашка• 05 августа 2025
Ответ дляПолуничка
ой боже мужики такие потешные
Лінива, не каюсь• 05 августа 2025
Ответ дляМороженная курица
А зачем ходить на свидания с противным тебе мужчиной? 🤔Не понимаю этого.
Домашка• 05 августа 2025
Ответ дляМороженная курица
ок) и что с того?))
Элька-Карамелька• 05 августа 2025
Ответ дляПолуничка
Когда косил под феминистку, но провалился на мелочах🤡
Полуничка• 05 августа 2025
Ответ дляДомашка
Класика. Коли опонентка стикається з тим, що не здатна усвідомити в конкретну секунду, їй починають ввижатися загадкові мужики в коментарях.
Що ж, це кепсько, що в вашому світогляді чоловіки зацікавлені в відносинах у першу чергу. При цьому дітей статистично більше бажають жінки. Цікавий парадокс. Ось через це мені важко спілкуватися з патріархальними людьми.
Лінива, не каюсь• 05 августа 2025
Ответ дляПолуничка
Как бы кто не рассказывал, очень очень мало кто, может при первом сексе, удовлетворить на 100% женщину, с которой он в первый раз спит. Соответственно, говорить про равные удовольствия, просто смешно.
Мороженная курица• 05 августа 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Бо вона тільки що підтвердила що секс за їжу з доплатою, її влаштовує.
Полуничка• 05 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вибачте, що підірвала ваш світогляд, вам навіть мужики ввижаються))
Домашка• 05 августа 2025
Ответ дляПолуничка
так вы сам за патриархат, вон сколько написали и это буквально база патриархата
но спасибо посмеялась)
Элька-Карамелька• 05 августа 2025
Ответ дляПолуничка
так ты и есть мужло, я уже видела тебя в других темах
Лінива, не каюсь• 05 августа 2025
Ответ дляПолуничка
Они заинтересованы не в отношениях, а присунуть нахаляву. Что бы приятная красивая, и без ухаживаний и каких либо трат. А когда это не получается, то начинаются обвинения в меркантильности и рассказы о равенстве.