21 дц, 2 тести зробила, відразу показує як я бачу слабу ,але полоску.
В цьому місяці робила репродуктолог назначив процедуру ехогсг.мені здається???
Nasonova 13• 05 августа в 18:52
Кстати эти дешевы тесты показывают всегда слабую полоску. Купите еви тест или электронный. А еще лучше сдайте кровь на хгч
Ответ дляNasonova 13
На хгч обов´язково зранку піду,саме цікаве за 3 роки ну хоть би раз дав таку надію))),завжди чекала поки висохне,а тут відразу з´явилося