annkovana• 05 августа 2025

У сина Порошенка 240 тис га рідної землі (агрофірми). Чому він її не захищає?

?Чому прості хлопці повинні це за нього робити.Це ж його майно по реєстру.Можна ж було хоть десь на Закарпатті папірці перебирати при штабі-уже користь
fishcka• 05 августа 2025
Ответ дляannkovana
ми не знаємо тих бізнесменів міндічів вони не політики і не хочуть в президенти вони не очільтники великої партії
нашо їм в політику коли і так на золоті унітази вистачає. а шось вони не дуже поспішають їх захищати...
fishcka• 05 августа 2025
ви би переставали цю пургу на форум писать, вона має зворотній ефект :)
єдине що може якраз і є така мета, гроші отримати а написати так щоб було видно що ’текст по дебільному написаний’ ©....
Metelitsa• 05 августа 2025
Ответ дляannkovana
не смішіть
Маня, біжи в фейсбучик.

Там треба гасити пожежу.
На твого шефа бубочку бочку котять.
Іди відбивайся там
Басина• 05 августа 2025
Ответ дляannkovana
ще більш дивно що тільки одному порошенку пуйло предоставляє політ убежище на росії
Бо саме Порошенка він найбільше хоче дискредитувати. Сситься зі страху від одної думки про нього)) думаєте, дарма стільки бабок хуйло влило в кампанію проти Порошенка в 2019?
Басина• 05 августа 2025
Ответ дляannkovana
а чи можна ці 240 тис га віддати нашим хлопцям -героям?
Можна. І вашу квартиру теж можна. Чого ж ні?
jkz007• 05 августа 2025
Ответ дляannkovana
то як батько політик олігарх .очільник великої партії і хоче в президенти то якось дивно це смотрітся що син офіцер офіційно ухилянт
Він не ухилянт, він по документам Бахмут захищав, як і вся охорона порошенка. Може тому, ми його і не втримали, бо на папері 100, а по факту 40 чоловік. Зато зп і посвідчення учасників отримували прекрасно.
Christ1na• 05 августа 2025
Порошенко ще довго буде винен у злочинах зе, люди, люди..)
Aksinia 111• 06 августа 2025
Ответ дляGarnoKvit
Його батько лох сивочолий. А олігарх у нас наразі один - Тимур Міндіч. Навіть Коломойського подвинуло зелене кодло, невдячні.
Не скажите, тут как на дрожжах шоколадного распирает ))
За третій рік великої війни експрезидент заробив 4,6 млрд грн, це втричі більше показників попередніх двох років
Народний депутат Петро Порошенко наростив свої статки на понад 4,6 млрд грн за 2024 рік. Ці дані зафіксовані у щорічній декларації лідера «Євросолідарності», оприлюдненій у реєстрі НАЗК.
Таким чином, за три роки повномасштабної війни Порошенко задекларував сумарно понад 7,5 млрд грн доходу, з яких більшість отримано у 2024 році.
https://glavcom.ua/country/society/poroshenko-zasv...