Єдина Країна• 05 августа в 21:24
Боюсь прийняти невірне рішення
Треба їхати в Україну на зовсім. Квартира, чоловік. А я не хочу . Прямо все тіло протестує.... І душа теж.
В Німеччині теж перспектив немає. Чи я вже тут привикла? Чи мені той чоловік вже не треба?
Я не знаю що робити... Порадьте щось...
черная мамба• 05 августа в 21:41
Ответ дляЄдина Країна
1. Бо чоловік мене не розуміє і не хоче розуміти. Я його теж. Ми дуже різні
2. Тут я відчуваю що я хоч і ніхто все одно країна соціальна, потурбується, під мостом жити не буду
3. Привикла
4. Але аренда мене ця вбиває. Прийдеться як білка в колесі
3. Привикла
У меня уже нет сил читать ваши темы, представляю как вам тяжело.
Єдина Країна
• 05 августа в 21:41
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви з Києва? Дивлячись як Київ зараз страждає підчас обстрілів я би не поверталась? А чому у вас думки про повернення взагалі?
Київ. Бо чоловік голову свердлить три роки про наше з дитиною повернення. Я відтягувала, бо то курси то ще щось
Єдина Країна
• 05 августа в 21:41
Ответ дляПлету корзинки
Автор кожен день пише теми
Так, я як збиралася в Німеччині, то теж теми кожен день писала в 22 році. Оттак я людина якій важко даються рішення
Коник-стрибунець• 05 августа в 21:41
Ответ дляЄдина Країна
Я і там і там повний нуль. Не зробила кар´єру.немає професії. Толку з того диплома , толку з вищої аграрної освіти. 37 років для Українського ринку праці я стара баба. На базар, в АТБ я не хочу. В Німеччині звичайно інші гроші , але і розход є. Я нікому не потрібна в професійному плані я ніхто і звати мене ніяк.
Вы очень ошибаетесь
Нужно получить востребованную профессию в местном учебном заведении или повышение своей квалификации и все непременно получится. Если не будете складывать лапки, а будете дальше грести...
Апофиозная• 05 августа в 21:41
Ответ дляЄдина Країна
Син. 11 років
Не рискуйте жизнью ребенка. Оставайтесь в Германии. В Европе половина на съеме всю жизнь живёт, это нормально.
Єдина Країна
• 05 августа в 21:42
Ответ длячерная мамба
Это ж вы вышли за нелюба и потом путались в антидепрессантах? Напомните, вы Б1 сдали?
А2
Дівчина Гілмор• 05 августа в 21:42
Ответ дляЄдина Країна
А обстріли йому не аргумент? Зараз всі новою хвилею знов виїжджають якраз.
черная мамба• 05 августа в 21:42
Ответ дляЄдина Країна
А2
Ну так идите на Б1, чего вы сидите? Потом пойдете на аусбильдунг минимальный, а там и на работу. Зарегтесь на местном СЗ, сходите на пару свиданий.
Плету корзинки• 05 августа в 21:42
Ответ дляЄдина Країна
3. Привикла
Єдина Країна
• 05 августа в 21:42
Ответ длячерная мамба
Я просто дурію. Ночами не сплю. Рішення важке
черная мамба• 05 августа в 21:43
Ответ дляЄдина Країна
Ну дурейте. И врите больше про АД и суицид. Фу.
Верочка 100%• 05 августа в 21:43
Ответ дляЄдина Країна
3. Привикла
Так, як білка. Я арендую житло за купу грошей, але я працювати почала у серпні 22. І я пи..ць як втомилась.
Якщо нічого не вмієте, то чоловік в Німеччині- один шанс. Оцінюйте себе тверезо.
Плету корзинки• 05 августа в 21:43
Ответ дляЄдина Країна
То від скуки
черная мамба• 05 августа в 21:44
Ответ дляПлету корзинки
Так это она видимо думает о том, что когда она выйдет на работу, то ей не будет хватать на аренду. А там хызы о чем этот человек думает на самом деле.
Єдина Країна
• 05 августа в 21:44
Ответ дляДівчина Гілмор
Він каже : за тобою що ракети ганяється будуть, придумала таке. Хоча 31 числа в нас в під´їзді вікна вилетіли. Йому чи похер на мої почуття, не знаю
Плету корзинки• 05 августа в 21:45
Ответ длячерная мамба
Даже в этом случае ! Доплачивать на аренду будут ( если вдруг, не хватает )
Автор жуткий нытик. Муж там рад, что сдыхался.
черная мамба• 05 августа в 21:45
Ответ дляПлету корзинки
А, или это от того что жилье искать надо. Кажется, она сейчас в соцжилье живет.
Добротная• 05 августа в 21:45
Ответ дляЄдина Країна
Агроном. По спеціальності ніколи не працювала
Тогда получайте новую в Германии. А сколько вы там?
черная мамба• 05 августа в 21:45
Ответ дляПлету корзинки
Я полностью согласна.
Верочка 100%• 05 августа в 21:45
Ответ дляЄдина Країна
Я 2 рази виїжджала, ще й на стару роботу повернулась через рік. Чого Ви не спите? Мову б краще вчили, а не дуріли.
Плету корзинки• 05 августа в 21:45
Ответ длячерная мамба
Вчера ещё жила в соц жилье и была обустроена
Дівчина Гілмор• 05 августа в 21:46
Ответ дляЄдина Країна
’Я эти ракеты отвожу’ згадалося😕
Таке шось він меле, вибачте
Єдина Країна
• 05 августа в 21:46
Ответ длячерная мамба
Не дають повтор. Дали Вайтербилдунг на Пфлеге, пройшла, на практиці була бачила що то таке. В мене з кукухою і так важко, з Пфлеге вона просто поїде. Слава Богу що не беруть мене туди. Іншу роботу краще вжр прибирати ніж те Пфлеге.
черная мамба• 05 августа в 21:46
Ответ дляПлету корзинки
Ну тут каждый день разные версии) То чуть ли не с лезвием у вен сидит и с АД не слазит, то уже в Украину собирается возвращаться.
черная мамба• 05 августа в 21:47
Ответ дляЄдина Країна
Вы уже закончили вайтербилдунг и не пошли работать? У меня нет слов.
Єдина Країна
• 05 августа в 21:48
Ответ дляВерочка 100%
Оцінюю себе в зеркалі тверезо. Не гарна, запустила себе, розжиріла. Кому я тут потрібна?тим паче на 24 параграфі не спішать женитися. Їм і так зручно.
Плету корзинки• 05 августа в 21:48
Ответ длячерная мамба
Я вже думаю, що то троль такий, вечірнє повернення з Німеччини кожного вечора
черная мамба• 05 августа в 21:48
Ответ дляПлету корзинки
Может и так.
Єдина Країна
• 05 августа в 21:50
Ответ длячерная мамба
Не беруть
черная мамба• 05 августа в 21:50
Ответ дляЄдина Країна
То есть вас даже потавоськаться нужно половиной советчицы уговаривать?