Все до блиску• 06 августа в 12:41
Донька комплексує через груди
Доньці через місяць 15
Має 2 розмір грудей. Комплексує, вважає що великі. Скільки всі не кажемо що це красиво і що вони невеликі їй не доходить. Каже що більше ні в кого з її подруг у селі немає таких грудей і їй здається що всі звертають увагу
Постійно намагається передавлювати топами, вдягає малі ліфчики і не може себе прийняти.
Сама вона худа, і каже що жирна і груди великі, і все не так. Боїться що вони ще більші виростуть.
Раніше такого не було. Приймала груди які є. А це почалося, вся в якихось незрозумілих комплексах.
Напишіть про свій досвід як подолати комплекси дівчат підлітків
Коко На Страже• 06 августа в 14:20
Ответ дляВсе до блиску
Просто она худая, миниатюрная и грудь на фоне фигуры считает большой.
Попы нет, а ей если бы и груди не было. В семье никто не комментирует фигуру, только все говорят что она красотка
Так у нее модная фигура. Узкие бедра и грудь. Скажите ей
Все до блиску
• 06 августа в 16:15
Ответ дляПатріотка з дивану
У моей в 13 лет 75 Д или Е, тоже комплексует
Моя носит 70В с 13 лет. Но тогда комплексов не было.