Я_канеша_извиняюсь• 06 августа в 15:50
Что теперь планируете, те кто на пособии сидит?
🇩🇪 У Німеччині закликають скасувати виплати українським біженцям
У Німеччині розгорнулася публічна дискусія щодо соціальних виплат для українських біженців.
🔹 За офіційними даними, у 2024 році на допомогу іноземцям за програмою Bürgergeld було витрачено 22,2 млрд євро, з яких 6,3 млрд євро — на українців.
🔻 У зв’язку з цим прем´єр-міністр Баварії та лідер партії Християнсько-соціальний союз (ХСС) Маркус Зедер закликав "повністю скасувати ці виплати для українських біженців", повідомляє Bild.
«Необхідно гарантувати, що для всіх, хто прибув з України, в Німеччині більше не буде соціальних виплат. Жодна інша країна світу не має такого підходу», — заявив Зедер.
🛠️ За його словами, виплати Bürgergeld стримують інтеграцію на ринку праці. Зедер стверджує, що значна кількість українців не шукає роботи, навіть маючи відповідну освіту та кваліфікацію.
🔸 Політик також повідомив, що прагне внести ці зміни в межах роботи урядової коаліції, хоча його позиція виходить за рамки чинних домовленостей щодо підтримки українців.
Я_канеша_извиняюсь
• 06 августа в 15:51
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А ви?
А я в Украине)
Шалена невинність• 06 августа в 15:52
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А я в Украине)
Ну и прекрасно. Они вас интересуют? Меня лично нет.
Замріяна• 06 августа в 15:52
Наконец-то!
Пусть снимут со своей шеи украинских мужиков 25-60,которые у них как в санатории.
Я в стране без пособий.
Выплаты были 3 месяца по 300 евро.
Это все, что мы имели за 3 года.
Пришлось сразу работать, платить за жилье самим и учить ночами язык.
Да будет срач))
Я в стране без пособий.
Выплаты были 3 месяца по 300 евро.
Это все, что мы имели за 3 года.
Да будет срач))
Колгоспниця• 06 августа в 15:52
Так давно пора. Ну как бы я понимаю помощь на первое время, но на постоянной основе. Хм. 🫤
Я_канеша_извиняюсь
• 06 августа в 15:52
Ответ дляШалена невинність
Немного коробят)
ПотеряласЯ Я...• 06 августа в 15:52
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А я в Украине)
А чому цікавитеся? Ви так написали, що типу не знаєте що тепер робити) Вас це ж не стосується.
Я теж в Україні.
Спішу - перекидаюсь• 06 августа в 15:53
Думаю, что те, кто поехал туда исключительно ради пособий переедут в другую страну, остальные найдут способ обеспечить себя.
Лукава_Кiшка• 06 августа в 15:54
Мало хто там шо закликає, сірійці сидять давно, ніхто не чіпає. В Німеччині всі процеси розтягнуті на десятиріччя. Поговорять і все.
Холодная каша• 06 августа в 15:54
По телодвижениям соседей начинает быть видно, что войне скоро конец. Польша хочет отменить безвиз, Германия обсуждает отмену пособий. Скоро Европа вся начнёт движения, для предотвращения потока украинцев, когда придётся границы открыть
Я_канеша_извиняюсь
• 06 августа в 15:54
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я теж в Україні.
Интересно послушать тех, кто рассчитывал на халяву на долгие годы, и призывал всех ехать в Германию.
Ms. Android• 06 августа в 15:56
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А я в Украине)
Ну, все, готовьтесь. Сейчас все обратно поедут и Как вы только это переживете?
ОхиИВздохи• 06 августа в 15:57
У тех, кому реально нужно, не отберут. А других просто будут активнее стимулировать что-то делать.
Я матуся, мені можно• 06 августа в 15:57
У меня муж работает, выйду и я работать в таком случае.)
Цветочница• 06 августа в 15:58
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А я в Украине)
А беженцы в Германии спать не дают.
TANYA 0 0 0 0• 06 августа в 15:59
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Ага, особливо ті западенці що з Хмельниччини, неподалік Старокостянтинова.
Фу на вас
Khmelnichanka• 06 августа в 15:59
Повністю не скасують.
Максимум що зроблять - зрівняють з розміром біженських виплат (платтитимуть так, як тим, хто на азюль).
Це десь на 100 євро менше, ніж зараз.
Хтось піде на роботу, хтось залишить країну, хтось продовжить отримувати те, що даватимуть з урахуванням змін (якщо такі все ж відбудуться).
Які ще варіанти Ви бачите?
Це десь на 100 євро менше, ніж зараз.
Які ще варіанти Ви бачите?
Кумедна• 06 августа в 16:00
Я тоже думаю, что просто уменьшат
Да и накопили достаточно, вот на них и поживут еще
Брюльтик• 06 августа в 16:01
Ответ дляХолодная каша
А как же продление ВЗ до марта 2027 года?
TANYA 0 0 0 0• 06 августа в 16:01
Ответ дляХолодная каша
Висловлять ще рас свою стурбованість
Я_канеша_извиняюсь
• 06 августа в 16:01
Ответ дляГитта Ягг
Какая вы завистливая. Если вам так нужны те их 500 евро, чего вы туда не поехали сами?
Потому что мне не нравится Германия, их язык и я там не хочу жить.
Марс атакует• 06 августа в 16:02
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Я думаю людей з західної частини там небагато, мені здається вони надають перевагу Чехії, де живуть родинами тепер
Ждушечка• 06 августа в 16:02
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Але коробить, да?)