Цветов Мне срочно• 07 августа 2025

Сколько стоил ваш последний визит к стоматологу?

И что делали?
Только Украина интересует
Небалувана Галя• 07 августа 2025
1000 грн чистка в мае
Таро Христина• 07 августа 2025
1500 просто нарощування пломбою
Тішуся неперетішуся• 07 августа 2025
Ответ дляPrervana
Они давно переехали на Печерск
Интерьер хоть поменяли? Или все также декорировано пластиковыми цветами и лианами?
Я не чарівниця вам• 07 августа 2025
Мне только предстоит. По плану лечения выставили предварительный счет 800 000+ грн. Киев.
Тішуся неперетішуся• 07 августа 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Боже мой, шо ж у вас во рту творится???
Я не чарівниця вам• 07 августа 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Боже мой, шо ж у вас во рту творится???
Печаль. Беда.
Цикавенная• 07 августа 2025
Куча пломб. Кожна по 900грн. Чистка зубів 1000грн. Ще попереду видалення зуба.
Ленивица-красавица• 07 августа 2025
2800 глубокий карієс передній зуб. Лікар два роки казав, що там просто дефект невеличкий на емалі.
Ленивица-красавица• 07 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Де такі ціни?
ОливьЕЖечка• 07 августа 2025
2022 год. Обычная маленькая пломба. 450 грн
Недавно в Фейсбуке читала отзыв про мою стоматологию, то цены не особо выросли. 550-600 грн пломба
Цикавенная• 07 августа 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Де такі ціни?
Дрогобич. Львівська область.
Ленивица-красавица• 07 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Дрогобич. Львівська область.
Дякую.
Ленивица-красавица• 07 августа 2025
Дівчата, хто знає в Києві якісно і не за всі гроші Світу стоматологію? Може хтось порадить з Вас.
Зроблено у 80-х• 07 августа 2025
Ребенку удаляли зубчик молочный - 5 тыс. Себе удаляла год назад зуб мудрости - 10 тыс. Но у меня было сложное удаление + десну зашивали + седация из-за того, что анестезия на нижней челюсти не работала.
Зроблено у 80-х• 07 августа 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Это один ноль лишний или что там на такую сумму стесняюсь спросить даже?
Тану на сонці• 07 августа 2025
2500 чистка
Ленивица-красавица• 07 августа 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Колись зіткнулась з 4 зубами мудрості. Всі видаляла у лікаря в Херсоні. Каталась туди з кожним. Лізли всі по черзі з різницею в місяць. Останній дав здоровий флюс. Знеболювання не брало. Він умудрився мені його вирвати так. Сусідці пророчили важке видалення з операцією, У нього видалила без питань звичайним видаленням. Пам´ятаю, прийшла до мене на каву з корзиною фруктів подякувати) Я до того, що є лікарі, а є здирники і криворукі. Да де ж знайти того єдиного.
Так точно!• 07 августа 2025
40.000 грн
операція під загальним наркозом, видалення трьох імплантів!
було сильне запалення, гній пішов в гайморові пазухи, чистили і іх

зараз треба десну нарощувати і через рік знову ставити імпланти
Зроблено у 80-х• 07 августа 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Повезло :( а мне тогда тройную дозу той анестезии вкололи и ничего. Только зуб «расковыряли» и отправили домой, разболелся жутко. Пришлось соглашаться на наркоз, у меня уже и выбора не было. Даже мысль мелькнула что специально, потому что раньше удаляла с другой стороны зуб и работала анестезия, никаких проблем не было
Задираю носа• 07 августа 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
0, проверка. Ничего не делали.
У вас это бесплатно?
С меня 200 грн взяли
Но я правда попросила подпилить старую пломбу чуть-чуть
Подвійна веселка• 07 августа 2025
Буквально позавчера, Харьков, КТ и понорамный плюс консультация ортопеда и терапевта- 2050грн. Под коронкой десна воспалилась и образовался свищ, каналы в норме, предположение, что травма корня вставкой, на которой стоит коронка( В среду будут снимать коронку и под микроскопом выяснять, что там такое. Если не получится спасти корень, то удаление и имплант, 11 зуб( двойка сверху)
Подвійна веселка• 07 августа 2025
Ответ дляТак точно!
40.000 грн

О Боже, співчуваю(
Є припущення, чому саме так сталося?
Полюю на дрони• 07 августа 2025
4200 сегодня две пломбы
МашМааш• 07 августа 2025
2000 проф гигиена в марте

До этого удаляла нерв, что-то около 5000
Яжбоматусяблін• 07 августа 2025
1,5 года назад - 12000. Одна коронка и один винир на передние зубы.
Ленивица-красавица• 07 августа 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Коли є запалення, то знеболювальне може не взяти. Мені він тоді вколов два уколи, а вони не взяли. Тоді каже дай подивлюсь, може тобі здається, що є відчуття. Я ж рот і відкрила) Він мені як смикне, я не встигла отямитись. А в дитячій видаляли зуб постійний, бо по віку не можна було в дорослій, в 10 чи 11 класі.Лікували канали, і один чи пропустили, чи погано. зробили.Я той треш на все життя запам´ятала. Здоровий бугай не міг зуб витягти. Розколов його весь і залишив частини. Благо вони з часом самі повиходили. Рази три ходила їх висмикувати.
ЭмчЭндЭм• 07 августа 2025
Позавчера 1400 в гос. стоматологии (пломба 750 + чистка 650).
Я понимаю что обычно государственное должно быть бесплатно - но если мне нравится определённая врач, то мне не сложно заплатить ей в карман чтобы нормально сделала (к ней очередь и без денег можно не попасть).
Так точно!• 07 августа 2025
Ответ дляПодвійна веселка
О Боже, співчуваю(
Є припущення, чому саме так сталося?
імпланти простояли 9 років, не турбували абсолютно.
інша проблема що я в іншій краіні де постійно холодно , я перемерзаю завжди, робота під кондиціонерами, от воно одне на одне й відбулось запалення!
додому вже коли потрапила лікар сказав що все дуже погано гній в голові стояв під очима, над бровою. від великого скупчення гною деформувалась носова перетинка
і це все пішло від зуба , але коли зробила знімок щелепи то там всі три імпланта були запаленні, тому іх всі і видалили і ще шматок десни видалили бо кіста була здорова
Відірву та викину• 07 августа 2025
Зуби завжди дорого. Я ще до війни за 2700 зуб 6ку зробила. Це канали, два штифта і реставрація. Від зуба був лише корінь і бічні стінки трошки.
Кашпо• 07 августа 2025
Ответ дляТак точно!
І що ніяких симптомів не було? 🤔