Цветов Мне срочно• 07 августа 2025
Сколько стоил ваш последний визит к стоматологу?
И что делали?
Только Украина интересует
Так точно!• 07 августа 2025
Ответ дляКашпо
І що ніяких симптомів не було? 🤔
боліла спочатку голова, потім як гайморит зявився, і пізніше почав нити один з імплантів!
тут в цій краіні стоматолог виписав табл від гаймориту і від зубнлі болі. пізніше я зробила знімок імплантів тут , але стоматолог сказав все чудово вам до лора потрібно. при тому що біль не проходив. Потім мені той же стоматолог виписав табл на основі метадону( наркотики).
я не приймала іх, бо розуміла що це щось дуже серйозне у мене і якось почала уловлювати запах гнилі такоі від себе( не знаю як пояснити правильнл)
вдома в Украіні вже лор відразу пробивала ніс і шприцем промивала гайморову пазуху, там вибачте такі аромати стояли, просто зелена і майже чорна вода від промивань виходила!
лор чесно сказав що сам в шоці!
але після промивання в мене хоч пройшли головні болі, бо терпіла я майже 1,5 місяці!
а потім вже почала займатись зубами!
зараз вже все добре, на днях буду нарощувати десну а далі незнаю, вже боюсь імпланти ставити
лор чесно сказав що сам в шоці!
а потім вже почала займатись зубами!
Вам телефонограмма• 07 августа 2025
3500грн 14 зуб пульпит с явлениями периодонтита. Инфильтрационная анестезия, препарирование кариозной полости, экстирпация пульпы, пломбировка корневых каналов, постоянная пломба 2кл. Снимок.
Тішуся неперетішуся• 07 августа 2025
Ответ дляТак точно!
40.000 грн
операція під загальним наркозом, видалення трьох імплантів!
було сильне запалення, гній пішов в гайморові пазухи, чистили і іх
зараз треба десну нарощувати і через рік знову ставити імпланти
Жесть! А від чого запалення?
Поддакиваю иногДА• 07 августа 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Буквально позавчера, Харьков, КТ и понорамный плюс консультация ортопеда и терапевта- 2050грн. Под коронкой десна воспалилась и образовался свищ, каналы в норме, предположение, что травма корня вставкой, на которой стоит коронка( В среду будут снимать коронку и под микроскопом выяснять, что там такое. Если не получится спасти корень, то удаление и имплант, 11 зуб( двойка сверху)
У меня тоже самое предстоит на следующей неделе, а у вас не кровит десна?
Ваша прЭлесть• 07 августа 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
2022 год. Обычная маленькая пломба. 450 грн
Недавно в Фейсбуке читала отзыв про мою стоматологию, то цены не особо выросли. 550-600 грн пломба
Скажіть, де такі ціни?
Щира українка• 07 августа 2025
Разом 15 тис. Декілька візитів. Різні зуби.
Були чистка, видалення, пломбування, заміна коронки.
Флюорография гуся• 07 августа 2025
В этом году чистка и пломба одна 1500 грн Мукачево,я каждый год хожу, когда в Украине.
Котя_люлю• 07 августа 2025
Пломба 1100
Наращування переднього зуба 900
Чистка Каменів 1100
Видалення зуба мудрості, який ще в десні, операція 4200
Ціни на початок липня. Приватна клініка.
Наращування переднього зуба 900
Чистка Каменів 1100
Вишневий цвіт• 07 августа 2025
Сын на прошлой неделе был
Чистка +замена ретейнера =5700
Впереди 4 пломбы и капы поменять ,это будет тысяч 13 -15
Чистка +замена ретейнера =5700
Малая еще та• 07 августа 2025
Останній була просто перевірка, все в нормі було. То я умудрилася так зʼїсти персик, що відколола емаль на передньому зубі. 18 до лікаря. Цікаво, скільки обійдеться мені це щастя🤪
Безсовісна кума• 07 августа 2025
Просто огляд 300 грн.
Дитині давали щавдаток за корегуючу капу - 2800 грн (ще 5 тис. доплата, коли будемо забирати)
Собаці видаляли зуба під загальною анастезією - 7300 грн.
Чоловікові лікували зуби з мікроскопом - 5 тис. зуб.
Борщичок• 07 августа 2025
56 тыс импланты потом ещё и ещё. Ставила коронки на два импланта потом ещё два и коронки. Если честно - космос,ну а что делать)
Мамина квіточка• 07 августа 2025
600 евро 1 зуб ( удаление нервов и пломбировка каналов) Нидерланды
Ух яка ж Я• 07 августа 2025
80000 брекеты
5500 установка двух пломб
Удаление четырех зубов мудрости 12000
Чистка 1600
Активация брекетов, ежемесячный осмотр 2500-3000
5500 установка двух пломб
Удаление четырех зубов мудрости 12000
Чистка 1600
Паратруперсупер• 07 августа 2025
Ставила в поліклініці пломбу за 700грн з уколом. Дитині велика пломба з лікуванням каналів обійшлося 15000 за 2 прийоми в приватній клініці