Потрапило мені 2 реклами:
1. Дві жінки на базарі, одна жаліється іншій,що в чоловіка і сина зняли бронь. Тепер вони вдома сидять, а вона сама все тягне. І їсти вони добре хочуть. І питає, а твій там що? Та інша набиває торби продуктами І так :" А мій в Азові"
2. В парикмахерській одна іншій жаліється, що її Толік з дому ні ногою, а їх запросили в ресторвн, тому вона сама піде. І питає в іншої, як вона, чи планує кудись влітку. Відповідь- з чоловіком в Італію. Перша дивується, а як його випустять. І відповідь " Мій в Азові".
Маніпулювання становищем чоловіків і тиск на жінок. Ті речі, які вони самі у нас відібрали - тепер приподносять як щось ексклюзивне.
Це вже дно?
Мій служить не в Азові і ні в яку Італію його не пускають. Так, відносно вільно катаємося раз в рік по Україні. Відносно-тому що перед тим як їхати він має написати заяву на відпустку і чітко вказати в яких областях він буде. Тобто спонтанний відпочинок -це не про нас.
alenka3108• 07 августа в 12:02
Воно б не так тригерило, якби це була правда. А правда зовсім інша(( « вільні люди вільної країни»😢
alenka3108• 07 августа в 12:02
Ответ дляКлементина
Ось є відповідь)))
На фейсбуці побачила
Клас! Не бачила
Ответ дляКлементина
Ось є відповідь)))
На фейсбуці побачила
Голова вилізла з бігборду
Ответ дляVicky-A
Спочатку ржемо з кацапських реклам, а через 2 роки клепаємо їх самі.
100%. Хай би вже краще ті моделі біля яєць і піс.. юна, минулорічні
Perfect_Day• 07 августа в 12:07
У ’Азова’ завжди дуже бісяча реклама. У мене немає чоловіка-ухилянта чи чоловіка-військового, я нейтральна. Просто така реклама бісяча кожен раз.
Ответ дляCharming
Я не знаю як там в Азові, але мій вже 3 рік в повній сраці, за цей час тільки 2 відпустки по 15 днів і те, з боєм вигриз. По 3-4 місяці без зв´язку на 0. Ще й бойові не платять з січня. Тому ця реклама мене вибішує
Сцуть в обличчя і навіть не намагаються збрехати, що то дощ
frumoasa17• 07 августа в 12:10
Примітивна реклама з елементами маніпуляцій для подальшого стравлювання, щоб ніхто не дивився в гору. Задача максимально поділити людей.
Маска-0b9f• 07 августа в 12:14
Ответ дляtala-li
А мій в Азові - Данилов, Порошенко, Гончаренко, Наталка Мосійчук......
А мій закордоном - Мосійсук
Моя військова статистика.
Десь з двох десятків знайомих, що пішли воювати, жоден не загинув.
Але вже майже половина списалися. По здоровʼю чи сімейному стану . Я розумію, що їх комусь треба замінити на фронті. Російська пропаганда так працює, що люди бояться йти захищати свою родину. Все зроблено аби придумати чому вони не підуть.
Ответ дляMila228
Моя військова статистика.
А серед моїх вже троє загинуло в перші тижні потрапляння на фронт
bespe4na_mavpa• 07 августа в 12:23
Ответ дляCharming
А по радіо реклама для дітей 18-25, як це круто , вигідно і прикольно служити в штурмових. Щоб їхні діти там служили
То же самое и смски шлют, как это круто. Хай те шлюны и воюют.
Они засрали своей коррупцией все патриотические настроения и уже не исправят
Пид@расы
Ответ дляMila228
Моя військова статистика.
Люди не боятся.
Просто не видят смысла!
Какую перспективу, картину светлого будущего, ради которой стоит прикладывать сверхусилия в любой из сфер деятельности, в т.ч. и в обороне государства, предлагает правительство Украины?
НИКАКУЮ
Поэтому ТАКОЕ государство никто и не хочет защищать!
Просто не видят смысла!
НИКАКУЮ
Ответ дляMila228
Моя військова статистика.
Ось сьогоднішня тема:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3748977
Чоловіка забрали ТЦК, дружині і дітям нічим платити за зйомну квартиру, довелось бомжувати.
Щоб захистити свою сім´ю, треба бути поряд з сім´єю.
Веточка сакуры67• 07 августа в 12:50
Ответ дляfrumoasa17
Недавно прочитала один комментарий по поводу мовного срача: украинцы так стремились быть украинцами , что перестали быть людьми. По моему как раз это и делают с нами , обезчеловечивают
Ответ дляMila228
Моя військова статистика.
Ну да, проблема лише в російській пропаганді. І чим займаються ваші знайомі які списалися? Бо мої родичі і друзі які демобілізувалися за станом здоров´я або сімейними обставинами, змушені були або їхати за кордон або підписувати контракт з зсу, бо нормальну роботу вони вже знайти не могли
Веточка сакуры67• 07 августа в 12:52
Ответ дляMila228
Моя військова статистика.
Где они служат ? У меня в Харькове , Полтаве двое тоже живы. Те кто на передовой все или пропали или погибли
Ответ для-Ань-
Ось сьогоднішня тема:
Это Тролиха