Рита-616b• 07 августа 2025

Позбавили пенсії по інвалідності

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи є ще такі люди, у котрих забрали пенсію по інвалідності? Хворію на цукровий діабет і гіпертеріоз.
Спочатку була інформація, що виплати пенсій будуть збережені до кінця воєнного стану. Потім з´явилась інформація, що до квітня мусимо пройти перекомісію. А сьогодні стало відомо, що 1.08 прийняте рішення позбавити пенсії.
Хто ще стикався з подібним?
Taby• 07 августа 2025
Мене позбавили. За липень здається вже не прийшла. Була на 2 роки до травня 25 року
nnnnika• 07 августа 2025
В мене всі знайомі з групами перепройшли комісію, у кого була не пожиттєва, комусь продовжили групу, комусь відмовили
автор Рита-616b • 07 августа 2025
Ответ дляTaby
А ви закордоном?
Taby• 07 августа 2025
Ответ дляРита-616b
А ви закордоном?
Так
Taby• 07 августа 2025
Можно було б їхати продовжувати, звичайно, але не змогла, занадто складно то було б мені.
-sofi-• 07 августа 2025
Продлить нужно.
-sofi-• 07 августа 2025
Зачем она вам заграницей? 2100 не хватает,?
автор Рита-616b • 07 августа 2025
Ответ дляTaby
Так
Не цікавились як вирішити питання? Бо я в Польщі. Дзвонили на гарячу лінію і пенсійного і МОЗ...в МОЗі сказали, що можна вислати огляд вузького спеціаліста. А що він має написати, що вони хочуть не пояснюють. бо тут з діабетом одразу пожиттєва і вони взагалі не розуміють до чого то людині з невиліковною хворобою, бо все всім зрозуміло і так
автор Рита-616b • 07 августа 2025
Ответ для-sofi-
В мене пенсія більше ніж 2100 це по перше
По друге я купую інсулін і розхідники
Маска-0b9f• 07 августа 2025
Ответ дляРита-616b
Зараз в Україні з діабетом не всім дають групу.
-sofi-• 07 августа 2025
Ответ дляРита-616b
По друге я купую інсулін і розхідники
Тогда надо было приезжать. Вы знали что она на 2 года. И не позбавылы, а закончился срок. Приостановили, до следующей комиссии.
-sofi-• 07 августа 2025
Ответ дляРита-616b
По друге я купую інсулін і розхідники
Надо было в Германию ехать. Там бесплатно выдают.
Taby• 07 августа 2025
Ответ дляРита-616b
В мене хвороба суглобів, як би теж не лікується. Але зараз я в ремісії. Робила МРТ нещодавно, зараз запалення немає, тільки сліди є від минулих, то як би я і не займаюся. Живу , вчу мову, знайшла роботу. Ну а якщо повернуся в Україну то буду займатися знову. Мені здається, що ото все до одного місця- огляд закордонних лікарів, бо різні протоколи. Їм же треба що б конкретні слова стояли.
Еленнн• 07 августа 2025
Ответ дляРита-616b
В Україні- продовження інвалідності без перекомісій -лише тільки областям та районам,де бойові дії. Всі решта--лісом..
manik84• 07 августа 2025
Ответ дляРита-616b
А польську інвалідність не хочете зробити?
rainbow2018• 07 августа 2025
Ответ дляTaby
Чому ви називаєте це ’позбавили’?
І чому вчасно не пройшли перекомісію?
Тому що ліньки було? Чи тому що не було обов´язкового перебування в стаціонарі з випискою?
rainbow2018• 07 августа 2025
Ответ дляTaby
От скотська держава. Не захотіла автоматично подовжувати інвалідність почесним біженцям!
А могли би дати заочно другу пожиттєво!
Веточка сакуры67• 07 августа 2025
Ответ дляmanik84
Насколько я знаю нужно чтобы болезнь влияла на качество жизни серьезно, осложнения там разные , а не просто диабет как факт.
natlem• 07 августа 2025
Ответ дляrainbow2018
А могли би дати заочно другу пожиттєво!
Це чудо держава, де непридатний до військової служби може бути головнокомандувачем зсу і з виду справним дядьком. У цей же час людина з діабетом чи онко прооперованим є придатним. Людина з невиліковним захворюванням чи без кінцівки має доводити, що не вилікувалася і руки/ноги не відросли.
При цьому ця держава не забуває наголосити, що інвалід з-за кордону, із свого доходу має сплатити державі податок (як мінімум, військовий збір). Якось однобоко, в одні ворота.
І знаєте, що ще більш цікаво ? Європейські держави взяли на себе утримання українських інвалідів. І пересічному європейцю і в голову не прийде, що можна викинути людину на вулицю, бо він не громадянин. На відміну від дорогих співвітчизниць, які вже й допомозі з інвалідності позаздрили.
автор Рита-616b • 07 августа 2025
Ответ дляmanik84
Я не оформлюю тут ніякої допомоги
автор Рита-616b • 07 августа 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
В мене вони є. Ви думаєте, що майже 10 років тяжкої хронічної хвороби це так просто? При тому, що маю не одну, а дві.
gaga-48ba• 07 августа 2025
Ответ дляnatlem
Вимоги до ампутантів про перекомісію зі стаціонаром на рідкість позорні та маразматичні. Але белопальтові будуть волати, що людям просто ’ліньки’
Taby• 07 августа 2025
Ответ дляrainbow2018
А могли би дати заочно другу пожиттєво!
Заздріте ? Ну дивиться, що б не прийшлося і вам бути інвалідом та ще і біженцем.
Салт• 07 августа 2025
Ответ дляРита-616b
Все рівно, проходять перекомісію. В мене чоловік зараз цим займається, але в нього 2 роки, на які дали інвалідність, ще не закінчилися.
І зараз змінилися критерії надання інвалідності, типу ступінь втрати працездатності. З розмови з ендокрінологом: не всім подовжують
Millie• 07 августа 2025
Ответ дляРита-616b
Не у всіх при діабеті інввлідність
Sofia2008• 07 августа 2025
Автор, да. Сейчас практически никому не дают инвалидность. Новая реформа. У моей дочери диабет, в след году 18 лет. Я состою в группе ’мсек и диабет’ . Читаю эти ужасы и понимаю, что нам в след году ничего не светит.
ElenaMari• 07 августа 2025
Автор какая у вас группа была, у мамы 3 и пенсия 2100 грн, а по поводу инвалидностей как было раньше так и сейчас покупают кому нужно, я сама в шоке повысили просто суммы, мама моя после аварии ей два года назад дали постоянную. Вам нужно приехать и продлить.
ElenaMari• 07 августа 2025
Автор вы в Польше можете подтвердить и получать там по инвалидности пенсию
Киппи• 08 августа 2025
Ответ дляРита-616b
У Вас діабет 1 типу чи 2?
Ирина-61a8• 08 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Над инвалидами издеваются. У меня похожая ситуация. Надо что-то делать. Молчать нельзя