Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи є ще такі люди, у котрих забрали пенсію по інвалідності? Хворію на цукровий діабет і гіпертеріоз.
Спочатку була інформація, що виплати пенсій будуть збережені до кінця воєнного стану. Потім з´явилась інформація, що до квітня мусимо пройти перекомісію. А сьогодні стало відомо, що 1.08 прийняте рішення позбавити пенсії.
Хто ще стикався з подібним?
Ответ дляTaby
Так
Не цікавились як вирішити питання? Бо я в Польщі. Дзвонили на гарячу лінію і пенсійного і МОЗ...в МОЗі сказали, що можна вислати огляд вузького спеціаліста. А що він має написати, що вони хочуть не пояснюють. бо тут з діабетом одразу пожиттєва і вони взагалі не розуміють до чого то людині з невиліковною хворобою, бо все всім зрозуміло і так
Маска-0b9f• 07 августа 2025
Ответ дляРита-616b
Зараз в Україні з діабетом не всім дають групу.
Ответ дляРита-616b
В мене хвороба суглобів, як би теж не лікується. Але зараз я в ремісії. Робила МРТ нещодавно, зараз запалення немає, тільки сліди є від минулих, то як би я і не займаюся. Живу , вчу мову, знайшла роботу. Ну а якщо повернуся в Україну то буду займатися знову. Мені здається, що ото все до одного місця- огляд закордонних лікарів, бо різні протоколи. Їм же треба що б конкретні слова стояли.
Ответ дляРита-616b
В Україні- продовження інвалідності без перекомісій -лише тільки областям та районам,де бойові дії. Всі решта--лісом..
Ответ дляРита-616b
А польську інвалідність не хочете зробити?
rainbow2018• 07 августа 2025
Ответ дляTaby
Мене позбавили. За липень здається вже не прийшла. Була на 2 роки до травня 25 року
Чому ви називаєте це ’позбавили’?
І чому вчасно не пройшли перекомісію?
Тому що ліньки було? Чи тому що не було обов´язкового перебування в стаціонарі з випискою?
І чому вчасно не пройшли перекомісію?
rainbow2018• 07 августа 2025
Ответ дляTaby
Можно було б їхати продовжувати, звичайно, але не змогла, занадто складно то було б мені.
От скотська держава. Не захотіла автоматично подовжувати інвалідність почесним біженцям!
А могли би дати заочно другу пожиттєво!
Веточка сакуры67• 07 августа 2025
Ответ дляmanik84
Насколько я знаю нужно чтобы болезнь влияла на качество жизни серьезно, осложнения там разные , а не просто диабет как факт.
Ответ дляrainbow2018
А могли би дати заочно другу пожиттєво!
Це чудо держава, де непридатний до військової служби може бути головнокомандувачем зсу і з виду справним дядьком. У цей же час людина з діабетом чи онко прооперованим є придатним. Людина з невиліковним захворюванням чи без кінцівки має доводити, що не вилікувалася і руки/ноги не відросли.
При цьому ця держава не забуває наголосити, що інвалід з-за кордону, із свого доходу має сплатити державі податок (як мінімум, військовий збір). Якось однобоко, в одні ворота.
І знаєте, що ще більш цікаво ? Європейські держави взяли на себе утримання українських інвалідів. І пересічному європейцю і в голову не прийде, що можна викинути людину на вулицю, бо він не громадянин. На відміну від дорогих співвітчизниць, які вже й допомозі з інвалідності позаздрили.
Ответ дляВеточка сакуры67
В мене вони є. Ви думаєте, що майже 10 років тяжкої хронічної хвороби це так просто? При тому, що маю не одну, а дві.
Ответ дляnatlem
Вимоги до ампутантів про перекомісію зі стаціонаром на рідкість позорні та маразматичні. Але белопальтові будуть волати, що людям просто ’ліньки’
Ответ дляРита-616b
Все рівно, проходять перекомісію. В мене чоловік зараз цим займається, але в нього 2 роки, на які дали інвалідність, ще не закінчилися.
І зараз змінилися критерії надання інвалідності, типу ступінь втрати працездатності. З розмови з ендокрінологом: не всім подовжують
Ответ дляРита-616b
Не у всіх при діабеті інввлідність
Ответ дляРита-616b
У Вас діабет 1 типу чи 2?
Ирина-61a8• 08 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Над инвалидами издеваются. У меня похожая ситуация. Надо что-то делать. Молчать нельзя