Луковая• 07 августа в 19:57
Тональний крем потемнів через два тижні використання. Таке можливо?
Lancome Teint Miracle спочатку був світлий, такий як потрібен, а сьогодні захотіла нафарбуватись, а він став більш жовтий і темніший. Як таке можливо? Зберігаю на столику, сонце на нього не світе.
Зубачистка• 07 августа в 20:00
Зміна квантових полів в віртуальному світі через редагування коду і зміну архітетур матриці
Малая Налегке• 07 августа в 20:00
Подделка?
У меня подводка через месяц стала вызывать раздражение. Но месяц работала нормально.
Другой фирмы.
Малая Налегке• 07 августа в 20:01
Ответ дляЗубачистка
Скорее это просто китайская версия извесного бренда
Сусановна• 07 августа в 20:02
Ответ дляЗубачистка
Чего?)
Луковая
• 07 августа в 20:02
Ответ дляМалая Налегке
Подделка?
Другой фирмы.
на нотіно замовляла. З вигляду як оригінал
Солоденька цукОрка• 07 августа в 20:02
Может, его взбалтывать надо перед употреблением? У меня прозрачный тюбик Nars, видно, что цвет внутри не однороден. Из Сефоры, если что, не подделка.
Сусановна• 07 августа в 20:02
Ответ дляЛуковая
Может крем под него сменили? И окись?
Луковая
• 07 августа в 20:04
Ответ дляСусановна
Неправильно хранился, подделка, перебитый срок годности. Возможно
Два тижні користувалась, була нормальна світла. А сьогодні тупо стала темніша в пляшечці. По батчкоду їй 4 місяці
Луковая
• 07 августа в 20:05
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я його і взбалтую. Але це в баночці він колір змінив. Знаю що може на шкірі окислятись але просто в баночці окислитись, я про таке ще не чула.
Луковая
• 07 августа в 20:06
Ответ дляСусановна
Может крем под него сменили? И окись?
Він в пляшці потемнів. Таке враження що мені підмінили відтінок(
Сусановна• 07 августа в 20:06
Ответ дляЛуковая
Тогда подделка
Луковая
• 07 августа в 20:47
Ответ дляСусановна
Тогда подделка
Вже перевірила по всім параметрам, оригінал.