Та_шо_ж_таке• 07 августа 2025

Как заказать с Розетки используя подарочные бонусы от них?

Не могу понять как их активировать? Не в приложении, не на сайте не выходит. Перехожу в определенный раздел , добавляю товары из этого раздела, но не в корзине, не при оплате не предлагает списать бонусы..
автор Та_шо_ж_таке • 07 августа 2025
Ответ дляЗабризкана водою
https://rozetka.com.ua/ua/pampers_8001090808004/p5...
Теж є ця категорія в мене. Де тут бонуси…
автор Та_шо_ж_таке • 07 августа 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Ви через додаток намагаєтеся замовити?
Я- через сайт.
І через сайт, і через додаток. І пробувала давно колись те саме, й забила, подумала десь не розібралась. Напевно завтра їм подзвоню
Санька-4b93• 07 августа 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Должно быть после промокода
автор Та_шо_ж_таке • 07 августа 2025
Ответ дляСанька-4b93
Должно быть после промокода
Спасибо, раз нет, значит баг((
Забризкана водою• 07 августа 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Може, у вас дійсно не активоване використання бонусів? Я колись щось натискала для погодження.
У вас там де ’Історія нарахування та списання бонусів’ є щось типу ’Погодитися на використання Бонусного рахунку’? Бо у мене там є кнопка ’Відмовитися...’
автор Та_шо_ж_таке • 08 августа 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Точно неактивоване і ніде немає пропозиції активувати
автор Та_шо_ж_таке • 08 августа 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Сьогодні побачила цікаву штуку, на будь-який товар з сторінки під бонусами захожу, перша секунда є напис де розгадка, а через секунду все ок типу. Встигла зробити скрін, щоб в Розетку закинути. Але вони мені поки не пояснили як так. Пишуть стандарт: треба обирати з сторінки акційних товарів, треба окремими замовленнями, треьа ще щось, я все це роблю, кидаю скріни, але й так чудово видно що це баг і бонуси нараховуються, але списання неможливе ніде і ні на один товар
Malinka111_• 08 августа 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
на 4 скрине нажимаете додати промокод на плюсик
Забризкана водою• 08 августа 2025
Ще можливий варіант: під переліком категорій товарів з бонусами є посилання ’Про бонусний рахунок’. Якщо натиснути, відкривається отака сторінка. Може, саме там треба натиснути ’активувати’.