Єдина Країна• 10 августа 2025
Розтягнення ахілового сухожилля
Як Ви його травмували і як відновлювалися? Що робили?
Син 18 років якось незрозуміло його травмував. Жив в іншому місті, до лікаря не дійшов рік тому. А тепер час від часу починає боліти або травмується. Останнього разу, коли "хруснуло" і почало боліти, до лікаря таки загнала. Лікар поставив діагноз "Розтягнення ахілового сухожилля".
Ламборджини• 10 августа 2025
У мене теж таке. Зручне, взуття з фіксацією гомілки. Коли заживе то спорт, бо це може бути від нетренованості
Єдина Країна
• 10 августа 2025
Ответ дляЛамборджини
А який спорт можна?
КонхфЭдкаТузик• 10 августа 2025
у мене таке вже 10 років, ношу фіксатор, але як побігаю, починає боліти, або багато рухаюсь.
Лгин• 10 августа 2025
Меньше нагружает пусть сейчас ногу, желательно фиксация. Но быстро не заживёт все равно месяца три я хромала точно. Терафлекс ещё помню пила.
Ламборджини• 10 августа 2025
Ответ дляЄдина Країна
А який спорт можна?
Коли заживе, і в фіксуючому взутті, я думаю що він сам любить. Я зараз в басейн ходжу, бачу ноги супер стали міцні👍