Звожу з розуму• 11 августа 2025
Вчителі вимагають підвищення зарплати! SOS
Прошу звернути увагу на цей пост. Вчителі в Україні роками не отримують підвищення заробітної плати. Ми вже найбідніші в країні, і на нас ніхто не звертає уваги. Збільшилася кількість робочих годин та навантаження з навчання. Потрібно проіндексувати зарплати на 40-50%, щоб вчителі не померли з голоду і могли зводити кінці з кінцями! Таке знущання над такою поважною професією, це вже якесь збочення з боку влади та можновладців! Дякую!
Шпондєр• 11 августа 2025
А звідки більше годин? Як все одно наймаємо репетиторів і сидимо вчимо вдома дітей самі до ночі. То це ок ?
ГейСюда• 11 августа 2025
Зарплаты поднимут когда все учителя страны откажутся работать. Тогда только обратят внимание
Скіфська пектораль• 11 августа 2025
Я учитель, что мы можем ??? Уже думаю менять профессию
Звожу з розуму
• 11 августа 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Треба хоч щось робити, якщо нас ніхто не чує!
Скіфська пектораль• 11 августа 2025
У меня у мамы библиотекаря 5000 грн зарплата Одесса, зато Буйневич у нас вечные путешествия и отдыхи и директора школ сели полетели отдохнуть каждых два месяца)))
Дівчина Гілмор• 11 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Ми вас почули, зара дітей погодуєм і підемо мітинг організуємо
Голова колгоспу• 11 августа 2025
Это магическая темка? Требую чтоб второй пассажирский лифт в подъезде починили!
Запароленое одеяло• 11 августа 2025
Я Вас підтримаю. А яка зарплатня у вас?
Бо в бібліотеці 6000 грн чистими. Може, спочатку їм підняти, як ви на це дивитеся? Вони повний день працюють
Звожу з розуму
• 11 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви прям по адресі пишете
Усюди рота позатикали, нажаль. Щоб не жалілися!
Гравіцапа• 11 августа 2025
Ответ дляСиликоночка
Удалено администрацией...
Дівчина Гілмор• 11 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Вийдіть на пікет до ОП
Звожу з розуму
• 11 августа 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я Вас підтримаю. А яка зарплатня у вас?
14700
Гравіцапа• 11 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Звертайтесь до гідранта
Сосиска_Втесте• 11 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Зачем сразу на митинг ? Просто проиндексируем зарплаты прямо на Советчице - и всего делов .
Синиця у спідниці• 11 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Вы кроме темы на советчице чё сделали?
Скіфська пектораль• 11 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Я посмотрела по Одессе, Буйневич крышует директоров, те только на бомбоубежищах столько отмыли с Трухановым, заработал Труханов, Буйневич, директор. Учителя это рабы им ничего не нужно. При таком раскладе как в Одессе ничего не будет, воровать будут и все(
Бабка-байкерша• 11 августа 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я Вас підтримаю. А яка зарплатня у вас?
я никого не хочу обидеть, но ощутимая разница, если закрыть библиотеки, и если закрыть школы. отсутствие первых вообще никто не заметит...
Скіфська пектораль• 11 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Не пойдете у нас страна боягузов, их на мясо отправляют и они бояться вякнуть
Звожу з розуму
• 11 августа 2025
Ответ дляНайщасливіша
А яка зараз середня зарплата вчителя?
Як у вбиральників
Скіфська пектораль• 11 августа 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я Вас підтримаю. А яка зарплатня у вас?
У меня мама чистыми 5000 дают каждый день в библиотеке, компьютера нет, требуют все печатать, она воет где
Звожу з розуму
• 11 августа 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Ви дуже сильно помиляєтесь
ПесиКот• 11 августа 2025
учителя скоро будут не нужны, с таким оттоком детей из страны учить некого будет.