Вишиванка• 11 августа 2025
Ви щасливі?
у мене з кровних родичів лишилась одна бабуся.
померла моя мама (в 2007), дідусь(2016), тітка (2018), тато (2024).
у мене є коханий чоловік, мені пощастило зі свекрухою, вона дуже класна жінка, допомагає мені дуже з господарством у бабусі, не втручається в наше родинне життя...
... але на цих вихідних я зрозуміла, що я живу не своє життя.
моє життя для когось окрім мене
я не відпочиваю (всі вихідні розписані: куди їдемо, що робимо і тд)
Я молода, але по відчуттям стара бабця, у якої все болить.
Чи я щаслива?
Ні.
моє життя для когось окрім мене
Чи я щаслива?
Ні.
Результат:
вже голосів:
79 (47.02%)
Ні,я не відчуваю себе щасливою
62 (36.9%)
Так, я щаслива/ий
27 (16.07%)
*результат*
Просто звязда• 11 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Ужас. Мне 46, мама жива и бодра
Ужас. Мені 46. І жива і молода.....
Курочка-чубаточка• 11 августа 2025
Я сейчас поняла что до войны была счастлива, война мне все испортила и поправить все вряд ли успею. Ну и стресс самой собой
Патика-мотика• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
я в минулому році звернулась за рецептурними ліками.
Вона виписала ’легкий варіант’ і сказала, що ’Ви ж розумієте, що це не панацея, це не вирішення питання’
розумію.
але сил пропрацювати це я не знайшла.
розумію.
але сил пропрацювати це я не знайшла.
Потому что это очень болезненно, ваша психика вас защищает. Может вы поэтому ни секунды свободного времени себе не оставляете, чтобы не чувствовать. Потому что если вы начнете чувствовать... вы поняли мысль, да?
Ищите нормального психолога.
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Згодна з вами. Але щастя - величина непостійна і часто залежить від життєвих обставин.
молодший брат чоловіка живе закордоном (давно дуже)
вои з дружиною живуть своє найкраще життя: багато подорожують, відпочивають, ні за ким не доглядають...
не писала в темі..
у нас ще одна бабуся.
Чоловікова з деменцією.
не писала в темі..
у нас ще одна бабуся.
Чоловікова з деменцією.
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляПатика-мотика
Вам бы паузу взять. Оставить только помощь своей бабушке, и только ту, от которой нельзя отказаться. И посвятить какое-то время себе. С таким подходом у кого хочешь выгорание и депрессия начнутся. И да, психолог-психолог. Не откладывайте.
свою бабусю я ’відкласти’ не можу - у неї окрім мене нікого немає.
а вона ще сама по собі дуже депресивна.
власне, не дивно - поховала обох доньок.
але я боюсь навіть у відпустку поїхати - бо раптом з нею щось станеться.
вона нікому крім мене не потрібна..
а вона ще сама по собі дуже депресивна.
вона нікому крім мене не потрібна..
Патика-мотика• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
а вона ще сама по собі дуже депресивна.
вона нікому крім мене не потрібна..
а вона ще сама по собі дуже депресивна.
вона нікому крім мене не потрібна..
Сколько ей лет?
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляLonda___
Коротше кажучи, робота і битовуха… як у багатьох з нас , думаю…
А чому собаку не можете завести? На вихідних будете їздити - скрізь її с собою брати. Ні?
До речі я неодноразово чула поради тим у кого «депресія» завести собаку. І я думаю ви знаєте чому:)
однокімнатна квартира і ми приходимо додому практично вночі - я не можу так знущатись над тваринкою...
Патика-мотика• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
Ну вот дачу можно и так часто не посещать. Старшее поколение воспринимает вас как ресурс, которым может распоряжаться, а это не так.
Короче, решать вам, жизнь ваша. Добрый совет: быстро искать психолога, и не сбегать из терапии.
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Вам нужно срочно себя выводить из этого состояния, потому что дальше будет только хуже, это сложно(так как вы годами вводили себя в такое состояние) и потребуются не малые усилия и много времени работы над собой, но это возможно!.
я як дівчинка, яка копала ямку і опинилась в цій ямі.
хз, як себе витягти.
треба великі зусилля, а у мене мінімальний заряд.
От що робити?
хз, як себе витягти.
От що робити?
Царівна Жабка• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
я була у найкращого психотерапевта.
і періодично хожу.
з минулого року пауза, бо батько хворів, а потім помер.
не відчуваю ресурсу працювати над собою.
до психолога ходити мало.
Треба працювати самій.
Ресурсу немає, я спустошена, що сил вистачає лише на роботу та бубусю
і періодично хожу.
до психолога ходити мало.
Треба працювати самій.
Тому не нужен психолог кто умеет правильно отпускать любую ситуацию.Вам нужно познание, как стать счастливой.
Царівна Жабка• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
хз, як себе витягти.
От що робити?
хз, як себе витягти.
От що робити?
Если напишете ваш эмейл смогу вам помочь.
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляПатика-мотика
Сколько ей лет?
моїй бабусі 86, чоловіковій 88
Патика-мотика• 11 августа 2025
Ответ дляМиззери
У меня тоже ощущение что живу не своей жизнью
Типа актер второй роли в своей жизни , это не правильно
У меня перелом произошел мировоззрения не так давно на эту тему
У вас может иммиграция сработать, если других серьезных потрясений не было.
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляПатика-мотика
свекруха дуже допомагає мені у моєї бабусі.
Я не можу не допомагати їй...
Патика-мотика• 12 августа 2025
Ответ дляВишиванка
моїй бабусі 86, чоловіковій 88
У бабушки мужа есть мама мужа, это же ее дочка?
Ответ дляВишиванка
хз, як себе витягти.
От що робити?
хз, як себе витягти.
От що робити?
звідки у вас той заряд візьметься? Заряд нам дають наші бажання, наші цілі, наші мрії.. Ви згадали одну - собаку. Але для неї ви не знаходити можливостей ніяких.. замкнуте коло
Вишиванка
• 12 августа 2025
Ответ дляМиззери
обіймаю Вас.
І як Ви плануєте діяти далі?
Вишиванка
• 12 августа 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
manunichkaa@gmail.com
Патика-мотика• 12 августа 2025
Ответ дляВишиванка
Я не можу не допомагати їй...
Последний раз: вам нужна психологическая помощь. Не психиатр с таблеточкой, который вам правильно сказал, что нужна разбираться, таблетка не решит причину, а нормальный квалифицированный психолог. Все. Вам станет легче жить, легче менеджить ваши семейные обязательства, и вообще легче. Правда не прям сразу, но станет.
Патика-мотика• 12 августа 2025
Ответ дляМиззери
Та не. Там другое и осознание что всю жизнь жила как надо а не как хотелось
Только сейчас я брыкатся начала 🤣🤣
Значит у вас впереди новый этап)
Ответ дляПатика-мотика
Подруга ровесница умерла недавно от болезни , у меня весь мозг вывернулся на изнанку после этой ситуации -как прожил жизнь , что для себя делал , что в итоге и тд
Так совпало что я познакомилась с другой ее про другой и мы вместе занимались лечением и много общались и вся эта ситуация как эмоциональная мясорубка
Но вот так случай столкнул двух людей
Патика-мотика• 12 августа 2025
Ответ дляМиззери
Но вот так случай столкнул двух людей
А, так у вас как раз потрясение, и переоценка своей жизни на этом фоне.
Ответ дляВишиванка
обіймаю Вас.
І як Ви плануєте діяти далі?
Фокус на себя перетягивать
Меня так триггерит когда начинают -а дети , а муж
Я говорю а я ? А где я в своей жизни ? Где мои интересы ?
Я отлично знаю как ты теряешь важность для выросшего ребенка (нормально отношусь к этому это природно ) и вот жить всем жертвуя ради него это ошибка
Вишиванка
• 12 августа 2025
Ответ дляLonda___
А яку саме собаку ви хочете?
Ви зранку будете з собакою, ввечері, на вихідних … якщо прагнути ідеальних умов - то їх може ніколи і не бути..
ми з чоловіком обожнюємо такс.
хоча насправді, порода не має значення.
Ми ’дружимо’ з двортер´єрами на стоянці, де лишаємо своє авто.
Але Ви праві.
Ідеального часу може не бути...
хоча насправді, порода не має значення.
Але Ви праві.
Ідеального часу може не бути...