Вишиванка• 11 августа 2025
Ви щасливі?
у мене з кровних родичів лишилась одна бабуся.
померла моя мама (в 2007), дідусь(2016), тітка (2018), тато (2024).
у мене є коханий чоловік, мені пощастило зі свекрухою, вона дуже класна жінка, допомагає мені дуже з господарством у бабусі, не втручається в наше родинне життя...
... але на цих вихідних я зрозуміла, що я живу не своє життя.
моє життя для когось окрім мене
я не відпочиваю (всі вихідні розписані: куди їдемо, що робимо і тд)
Я молода, але по відчуттям стара бабця, у якої все болить.
Чи я щаслива?
Ні.
моє життя для когось окрім мене
Чи я щаслива?
Ні.
Результат:
вже голосів:
79 (47.02%)
Ні,я не відчуваю себе щасливою
62 (36.9%)
Так, я щаслива/ий
27 (16.07%)
*результат*
Марфа Українівна• 11 августа 2025
Счастье - оно внутри.
Дело не в том, что вы делаете, а в том, что ощущаете
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляLonda___
А ви знаєте що ви хотіли б робити шоб було відчуття що ви «живете для себе»?
я не завжди розумію, чого хочу, що мені подобається.
Не знаю, як це пояснити.
я не питаю себе.
Бо хотіти - це баловство.
Треба робити те, що треба.
Але, знаєте, я мрію про собаку.
Але не можу собі її дозволити, бо 90% мого вільно часу належить не мені
Не знаю, як це пояснити.
я не питаю себе.
Бо хотіти - це баловство.
Треба робити те, що треба.
Але, знаєте, я мрію про собаку.
Ananasprotivogaz• 11 августа 2025
А как можно быть счастливым все время? Жизнь, на то и жизнь, ровно, уже хорошо
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляLonda___
Мама ваша рано пішла … 💔
в повних 45.
Інфаркт.
Бережіть батьків...
Інфаркт.
Бережіть батьків...
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Счастье - оно внутри.
нічого не відчуваю.
роблю на автоматі.
коли роблю щось для себе - відчуваю провину.
роблю на автоматі.
Чупокабра• 11 августа 2025
Війна. Все добре в родині і з родичами. А потім озираєшся і розумієш - війна. Нічого стабільного, перспективи туманні, плани примарні, бо все може перевернутись в одну мить. А так да, щаслива.
язззззь!!!• 11 августа 2025
В мене через день, то щаслива, то сама нещасна.
Не заводьте собаку, не робіть мою помилку, в мене все життя крутиться навколо неї, я не неможу поїхати ні на море, ні в гори, бо її немає з ким залишити, в брати з собою це буде дурдом, а не відпочинок.
Ответ дляВишиванка
Не знаю, як це пояснити.
я не питаю себе.
Бо хотіти - це баловство.
Треба робити те, що треба.
Але, знаєте, я мрію про собаку.
Не знаю, як це пояснити.
я не питаю себе.
Бо хотіти - це баловство.
Треба робити те, що треба.
Але, знаєте, я мрію про собаку.
90% вашого вільного часу - належить кому? Ви виконуєте обовʼязки свої по дому у цей час, ви маєте на увазі?
Не можете дозволити собі собаку - бо у вас не буде на неї часу? Ви у будинку живете чи у квартирі?
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
відчувала себе щасливою, мабуть, коли мама жива була.
з того часу - можливо, коли вийшла заміж, і збулась моя мрія - побувати закордоном, в країні, про яку читала в підручниках.
пройшло 18 років...
Патика-мотика• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
нічого не відчуваю.
роблю на автоматі.
Извините за избитый совет, но вам к психологу. Хороший психолог поможет отгоревать, и что-то почувствовать.
Марфа Українівна• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
нічого не відчуваю.
роблю на автоматі.
Тогда психиатр и психолог. Депрессия?
Марфа Українівна• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
пройшло 18 років...
Построить что?
Патика-мотика• 11 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Тогда психиатр и психолог. Депрессия?
Можно начать с психолога. На советчице стало модно всех сразу загонять с психиатру и садить на АД, а это, на самом деле, не всегда первый шаг. Я не психолог, если что.
Марфа Українівна• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
в повних 45.
Інфаркт.
Бережіть батьків...
Інфаркт.
Бережіть батьків...
Ужас. Мне 46, мама жива и бодра
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляLonda___
живу в квартирі.
повертаємось додому пізно, приготувати вечерю і спати.
я навіть квартиру захламила.
вихідні - ми кудись їдемо. Або до бабусі (вся робота на нас, приватний будинок, город), або на дачу до свекрухи.
я навіть квартиру захламила.
Марфа Українівна• 11 августа 2025
Ответ дляПатика-мотика
Психиатр просто поставит диагноз, а пить или не пить лекарства - выбор каждого. Я уже автора ощутила депрессию, но я могу ошибаться
На_оба_рот• 11 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Счастье - оно внутри.
Згодна з вами. Але щастя - величина непостійна і часто залежить від життєвих обставин.
Патика-мотика• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
живу в квартирі.
я навіть квартиру захламила.
Вам бы паузу взять. Оставить только помощь своей бабушке, и только ту, от которой нельзя отказаться. И посвятить какое-то время себе. С таким подходом у кого хочешь выгорание и депрессия начнутся. И да, психолог-психолог. Не откладывайте.
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляПатика-мотика
я була у найкращого психотерапевта.
і періодично хожу.
з минулого року пауза, бо батько хворів, а потім помер.
не відчуваю ресурсу працювати над собою.
до психолога ходити мало.
Треба працювати самій.
Ресурсу немає, я спустошена, що сил вистачає лише на роботу та бубусю
і періодично хожу.
до психолога ходити мало.
Треба працювати самій.
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляLonda___
Світла памʼять вашій мамі… 🙏🏻
дякую Вам...
вона була дуже класна...
Ответ дляВишиванка
живу в квартирі.
я навіть квартиру захламила.
Коротше кажучи, робота і битовуха… як у багатьох з нас , думаю…
А чому собаку не можете завести? На вихідних будете їздити - скрізь її с собою брати. Ні?
До речі я неодноразово чула поради тим у кого «депресія» завести собаку. І я думаю ви знаєте чому:)
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Ужас. Мне 46, мама жива и бодра
хай так буде ще багато років!
Царівна Жабка• 11 августа 2025
Ответ дляВишиванка
нічого не відчуваю.
роблю на автоматі.
Вам нужно срочно себя выводить из этого состояния, потому что дальше будет только хуже, это сложно(так как вы годами вводили себя в такое состояние) и потребуются не малые усилия и много времени работы над собой, но это возможно!.
Вишиванка
• 11 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
я в минулому році звернулась за рецептурними ліками.
Вона виписала ’легкий варіант’ і сказала, що ’Ви ж розумієте, що це не панацея, це не вирішення питання’
розумію.
але сил пропрацювати це я не знайшла.
розумію.
але сил пропрацювати це я не знайшла.