Вишиванка• 11 августа 2025

Ви щасливі?

у мене з кровних родичів лишилась одна бабуся.
померла моя мама (в 2007), дідусь(2016), тітка (2018), тато (2024).

у мене є коханий чоловік, мені пощастило зі свекрухою, вона дуже класна жінка, допомагає мені дуже з господарством у бабусі, не втручається в наше родинне життя...

... але на цих вихідних я зрозуміла, що я живу не своє життя.
моє життя для когось окрім мене
я не відпочиваю (всі вихідні розписані: куди їдемо, що робимо і тд)
Я молода, але по відчуттям стара бабця, у якої все болить.

Чи я щаслива?
Ні.
Результат:
вже голосів: 168
79 (47.02%) Ні,я не відчуваю себе щасливою
62 (36.9%) Так, я щаслива/ий
27 (16.07%) *результат*
Само_достаточная• 12 августа 2025
Ответ дляВишиванка
я не завжди розумію, чого хочу, що мені подобається.
Не знаю, як це пояснити.
я не питаю себе.
Бо хотіти - це баловство.
Треба робити те, що треба.

Але, знаєте, я мрію про собаку.
Але не можу собі її дозволити, бо 90% мого вільно часу належить не мені
Счастье оно внутри. Его нельзя привнести извне, купить, отобрать.
автор Вишиванка • 12 августа 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Божеее,та вас же запахали городами
Як ви на це погоджуєтеся?
Ви що не знаєте првернутість старих людей на цьому?
Це їхнє хоббі, то хай вони з ними і граються
Погоджуюсь на це добровільно.
Щоб трохи порадувати бабусю, щоб вона не спостерігала щодня, як її гніздечко гине.

Можливо, і треба було одразу продати і купити квартиру для бабусі, але коштів на квартиру в моєму місті не вистачило б, а бабусі треба було б десь жити цей час.
І я не наважилася на цей крок, тому що в цьому селищі похована моя Мама...

Одним словом все складно
автор Вишиванка • 12 августа 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Відчувається, що у вас вельми депресивний стан. Ви памʼятаєте, коли ви були іншою, відносно щасливою? Це було дуже давно?
З 2016 не відчувала.
автор Вишиванка • 12 августа 2025
Ответ дляПасти Ла
Не відчуваю вже давно. Прокручую в пам*яті дні, коли я була щаслива в молодості. Доглядаю за лежачою мамою 6-й рік. Стала як зомбі. Не відпустки, не вихідних. Єдиний позитив це син. Він живе вже окремо, але я радію, коли в нього все добре, його успіхам. Невролог призначила АД, без них я б була вже в дурці.
Коли дідусь чоловіка зміг після інсульту, доглядали його доньки по черзі і ще була помічниця.
Кажуть, що вона дуже допомагала. І більше морально.
Знайшли її через агенцію
автор Вишиванка • 12 августа 2025
Ответ дляМаю натхнення
Я не счастлива, т к у мужа сильная алкогольная зависимость, пьет раз в неделю решулярно, не зная нормы. 5 л пива покупает и сам ночью пьет, когда дети заснут, а на следующий день до обеда спит. Не признает себя больным, говорит, что стресс, расслабляется, постоянно предлоги находит пить
Він не працює?
автор Вишиванка • 12 августа 2025
Ответ дляЗубожиння
Розумію вас, Авторе.
Ті самі відчуття. Ніби живу життя, а ніби проживаю. Мені 47, а все життя жила для когось. Зараз доглядаю маму, яка ніколи в житті мене не любила. З віком, ці почуття лише загострюються. Зараз у неї деменція та ще й 40 років як діабет. Все в купі - то пекло. Треба контролювати, щоби пила ліки. Купую, розкладаю по таблетницям і то не допомогає. Бреше, що випила, а сама не пила. Іноді - не розуміючі, а іноді зумисно, щоби подратувати, або просто лінь встати з ліжка і відволіктись від ТВ. Купую їсти, час від часу привожу готове. Плачу комуналку вже понад 10 років. Весь час лікую, по лікарях із нею бігаю. Себе не лікувала аж поки не попала на дві операції одразу... При цьому синочка, який ніколи нічого для неї не робив і не робить і живе тепер за кордоном - найкращиій у світі, а я не маю особистого життя, все вокруг неї танці із бубнами - найгірша у світі і весь час проклята...
Пансіонат не розглядали?
Знайомі так здають квартиру, з цих коштів + трохи докладають утримують таку пацієнтку в пансіонаті.
Вона доглянута, нагодована.
А вони щотижня приїздять, на вихідні на дачу забирають.
Маю натхнення• 12 августа 2025
Ответ дляВишиванка
Він не працює?
Працює
5/2
Зубожиння• 13 августа 2025
Ответ дляВишиванка
Пансіонат не розглядали?
Вона доглянута, нагодована.
Ні, не уявляю собі такого. Для мене це як зрада матері. Думала про такий варіант виключно у випадку, якщо вона буде не здатна жити самостійно, стане настільки непередбачуваною, що може бути небезпечною для оточуючих. Маю на увазі підпалити щось чи подібне. Тоді так, іншого варіанту не бачу, а поки що так...
Реанимация• 08 сентября 2025
За тиждень буде рік як пішла з життя мама... дуже болісно звикаємо до нового життя. Донька-підліток півроку була на антидепресантах. Тому точно не відчуваю себе зараз щасливою