Бибер-анонимер• Изменено 12 августа в 11:36
Sky up - Безкоштовна реєстрація перед вильотом, Допоможіть
Я купила квитки на літак і купила окремо місця
А зараз ось відкрилася автоматично реєстрація і я завантажила цей квиток, в якому вказано перевізник номер рейсу виліт прибуття номер квитка пасажир номер бронювання номер місця
Мені більше нічого не потрібно робити? тобто воно автоматично якось завантажилась бо я заздалегіть викупила самі місц, я нічого не натискала
Виявляється можна було взагалі не купувати місця а їх вибрати зараз при цій автоматичні реєстрації, і було безкоштовно
Я не знала, заплатила додатково 1000 грн(
Медсестричка• 12 августа в 11:36
При реєстрації безкоштовно місця рандомно, а за гроші ви обрали ті, шо хотіли.
Бибер-анонимер
• 12 августа в 11:37
Ответ дляМедсестричка
Точно?
Я думала що всерівно можна обирати але безкоштовно при реєстрації
Та прям багіня• 12 августа в 13:58
Ответ дляБибер-анонимер
Точно?
Ні ,вибір тільки платно . Безкоштовно ,садить система . Коли проходите далі ,він автоматично Вам місця дає . Я завжди теж купую .