Чеширская кошечка• 12 августа в 19:43
Який відпочинок вам до душі?
Приїхали на море, все ок) я лежу на пляжі, донька 14 майже 15 в номері, чоловік десь линдає) всіх все задовільняє, як у вас?
Кудрі кручу сама• 12 августа в 19:45
море-океан, олл инклюзив, иногда экскурсии, минимум месяц такого отдыха
Козачка• 12 августа в 19:45
Когда отдыхаем без мужа, то лежим возле бассейна, иногда можем куда-то выйти, но сразу об этом жалеем, потому, что младший все время ноет.
Когда с мужем, то все на море, а мы с малой можем поехать куда-то, посмотреть достопримечательности, потому, что мужа они не интересуют, как и сына.
Счастье_же_вот_оно• 12 августа в 19:45
Не люблю валяться на пляже - или плаваю далеко по паре часов, или гуляю пешком/на велосипеде/на мопеде вдоль берега.
Или еще как-то - типа экскурсии или самостоятельные вылазки
Чеширская кошечка
• 12 августа в 19:45
Ответ дляМіс Всесвіт
ми звикли разом... але я люблю читати... чоловік плавати.
Так ми теж разом) але я на пляжі.. дитина підліток.. все не так, а чоловік зазвичай не лежить на пляжі, десь в барі, барів нема ..ми з Затоці..тому десь линдає по березі) туди сюди
Чеширская кошечка
• 12 августа в 19:47
Чоловік не купається) зайде і вийде, я можу годинами сидіти в морі, дитина раніше теж) тепер все фее
Кудрі кручу сама• 12 августа в 19:49
Ответ дляЧеширская кошечка
печально, разошлась с таким в свое время, посчитала, что разные с ним
Чеширская кошечка
• 12 августа в 19:51
Ответ дляКудрі кручу сама
Тю, а мені ідеально
Кожен займається тим, що любить, 18 років разом і постійно так)
Кудрі кручу сама• 12 августа в 19:52
Ответ дляЧеширская кошечка
Тю, а мені ідеально
ну если вам ок, то хорошо)
сладкий_ноябрь• 12 августа в 19:52
Не люблю тюленній відпочинок
Максимум так 2 дні
Тому обираю місця, де можна арендувати авто, велосипеди і тд.
Максимум так 2 дні
Міс Всесвіт• 12 августа в 19:56
Ответ дляЧеширская кошечка
якщо всі щасливі - то чому ні?)) Насолоджуйтесь
Чеширская кошечка
• 12 августа в 20:11
Ответ длясладкий_ноябрь
Не люблю тюленній відпочинок
Максимум так 2 дні
Раніше, ми відпочивали днів 12 і десь там .. з них через день десь тусили, екскурсії і тд
Це перший відпочинок за велику війну, 2 дні проспала, бо живемо в місці, куди летить постійно і будинки, під´їзди просто падають, зазвичай ганяємо..в сьогодні просто як колись ..я загораю, мала ниє))) чоловік десь линдає..так класно)