Вообще не факт• 12 августа в 22:40
Почему магазинные помидоры красивы, но безвкусно?
И можно ли с ними что-то сделать, чтобы были хоть чуть-чуть как домашние?
Ms. Искренность• 12 августа в 22:41
Так от сорта зависит, вы скорее всего сравниваете какой-то сорт, который тепличный, твердый и т.д. с условно совсем другим.
Если покупать в магазине - сорта как на рынке то и вкус идентичный.
сладкий_ноябрь• 12 августа в 22:41
Домашні теж такі бувають
Залежить від сорту
Часто помідори зривають ще зеленими і вони достигають не на гілках.
Ну і домашні зазвичай більш тонкошкуріші і соковитіші, це продавати не вигідно, бо відходів буде багато
Залежить від сорту
Скокмоно - стокнуно• 12 августа в 22:43
Гены гмо, шо вы хотите) скрестили помидоры и сосны, судя по некоторым
Платье Длинное бальное• 12 августа в 22:46
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ні, помідори з скорпіонами схрещують
Скокмоно - стокнуно• 12 августа в 22:51
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ні, помідори з скорпіонами схрещують
Не знаю с кем, но огурцы точно с соснами или ананасами, прям доски попадаются
Безсовісна кума• 12 августа в 22:51
Помідори, що продасть на ринку , таких сортів, щоб мали товарний вигляд. Товстошкірі, з стержнем. А домашні...мммм...це пісня. М´ясисті, тонкошкірі. Треба швидко переробляти.
Щепотка_совести• 12 августа в 22:56
Можно. Со сливок закрыть помидоры по еврейски. Правда нужен погреб.
Пластилин_Колец• 12 августа в 23:03
Сорти такі. В пріоритеті лежкість і гарний вигляд, а не смак. Посадила цього року оті красиві гібриди сучасні. Це сраний силос, а не помідори. Сиджу чекаю коли буде спіти друга половина грядки, де моя розсада гарних сортів.
Червона рута• 12 августа в 23:28
Помітила, що серед магазинних у маленьких черрі є хоч якийсь смак. Років 7-8 назад влітку можна було навіть в магазині купити смачні помідори. А зараз вони круглий рік ніякі.
Зелень так само. Мабуть, її на якихось стимуляторах вирощують. Бо у мене навіть петрушка з підвіконня, яка росте в жмені землі, має яскравий аромат. А з супермаркету - ледь чутний запах, так ніби її взагалі без грунту ростили, просто в повітрі)