Парова машина• 13 августа 2025

шампунь для жирної шкіри голови і сухого волосся

Порадьте будь ласка. Шкіра голови вже на другий день жирніє, але волосся меліроване сухе.
Умничка-помощничка• 13 августа 2025
я купую Helen Seward мені до вподоби
Londa___• 13 августа 2025
Вітаю! Шампунь конкретний на жаль не підкажу бо у самої нормальна шкіра голови . Ви головне підбирайте шампунь саме під ваш тип шкіри (шоб на шампуні було написано: для жирної шкіри), і обовʼязково - кондиціонер щоразу після миття на довжину («для фарбованого волосся» або «для пошкодженого»), і раз на 3-4 рази миття - маска - також на довжину тільки.

Після миття - leave in кондиціонер і олійка для кінчиків. Це було б оптимально.
автор Парова машина • 13 августа 2025
Ответ дляLonda___

Доброго дня. Дякую!
Жерица ночи• 13 августа 2025
Смотрите балансирующие шампуни для жирной кожи головы. Виши Деркос есть неплохой с поддержкой микробиома.
Волосы, как вам правильно выше написали, требуют отдельного ухода из нескольких средств.
Слава Українi• 13 августа 2025
У доньки дуже жирна шкіра голови і сухе волосся, якщо не підходить шампунь, то і на день миття не вистачає. З дорожчих нічого не підійшло, з дешевших підійшли ці 2 на фото. З ними раз в 2 дні миє голову
Сокодавка ще та• 13 августа 2025
У меня такая же проблема, подошла такая схема. Первый раз мою шампунем для жирных волос, второй раз другим шампунем, например для окрашенный или мягким, короче он не должен сушить волосы, но и ощущения пленки или непромытых волос не должен оставлять. И третий шаг бальзам или маска только на длину волос до кончиков, без корней. Так получается нормально. Шампуня, который бы идеально подошёл один, пока не нашла, Виши Деревом тоже не подошёл, слабовато промывает мне.
Сокодавка ще та• 13 августа 2025
*Виши Деркос не подошёл мне, не могу отредактировать сообщение(
автор Парова машина • 13 августа 2025
Ответ дляСлава Українi
О! Ісана мені їх продукти дуже подобались, але біля мене ватсонс закрили((( поблизу ніде немає... Ще мені в них дуже креми для рук та гелі для душу подобались. Дякую, пошукаю де є поблизу