Мир Мир Мир!• 13 августа в 10:54
Choice расскажите как дешевле покупать?
Хочу попробовать их продукцию. Понимаю, что это сетевой маркетинг но не нахожу (в упор не вижу) программу лояльности. Расскажите, пожалуйста, кто в курсе
БезникаЯ• 13 августа в 11:24
Ответ дляТворческий типаж
Ну от бачите, а мені Глістер не зайшов, не зрозуміла я чим він гарніший за інші та за що така ціна
Я його за іншим призначенням використовую)))
Творческий типаж• 13 августа в 11:25
Ответ дляМир Мир Мир!
Наприклад, хочу для посуду і тотал клін. Шо скажете, гімно?
Для посуду брала лише порошок для посудомийки. Так, це ГІМНО! Мало ого що не все відмиває так ще й смердить так, що посудом користуватись неможливо. Тотал клін не брала, нічого сказати не можу
БезникаЯ• 13 августа в 11:25
Ответ дляОйЙой
Побутову хімію спробуйте Lysiform
Зрівняли. Це відомий бренд, яким користуються і медики. Всі патенти, лізензії і безпечний
Мир Мир Мир!
• 13 августа в 11:26
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
ОйЙой• 13 августа в 11:26
Ответ дляБезникаЯ
Я вже років 10 тільки ним.
Творческий типаж• 13 августа в 11:27
Ответ дляМир Мир Мир!
Удалено администрацией...
І після цього ви чекаєте на гарні поради? Тут різні люди і треба це враховувати і бути готовим, що хтось щось не зрозуміє. Як мінімум в когось могла бути важка ніч через обстріли і тому розсіяна увага
БезникаЯ• 13 августа в 11:28
Ответ дляМир Мир Мир!
Удалено администрацией...
Ви, мабуть, не розумієте зміст відповідей. Знайдіть помилки хоч там в описі, якщо тут в мене щось не так.
Ще раз: дешевше за підпискою. Інших варіантів нема.
Мир Мир Мир!
• 13 августа в 11:29
Ответ дляТворческий типаж
Повторюю питання про адекватеість в такому випадку.
БезникаЯ• 13 августа в 11:29
Ответ дляТворческий типаж
Я нормально розумію і відповідь дала на її стартпост. Конкретніше нікуди. Підписка
Творческий типаж• 13 августа в 11:30
Ответ дляМир Мир Мир!
Допобачення
БезникаЯ• 13 августа в 11:30
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви забули пігулки прийняти, там якраз для вас є. І мінімалка буде
Творческий типаж• 13 августа в 11:31
Ответ дляБезникаЯ
У автора нерви розхитані, їй самій відпочинок потрібен, якщо так агресивно на відповіді реагує
Мир Мир Мир!
• 13 августа в 11:36
Ответ дляБезникаЯ
Порадите які саме, бо ви ж явно в курсі. Допомагають?
Подтяжка• 13 августа в 12:34
Ответ дляМир Мир Мир!
Про пенсіонерів - це діагноз, вони взагалі на все ведуться. То покоління таке.
Я хочу побутову хімію для дому, суто для себе. Знаю, что можна купувати це за ціною меньше, ніж в інтернеті і от шукаю інформацію як то зробити.
на химию я бы не заморачивалась.
мне нравится только их интимка вайт мандарин, раньше покупала когда стоила 167 грн, сейчас дорого больше 300
порошок грин макс хороший, но изредка можно купить в обычных магазинах
Мир Мир Мир!
• 13 августа в 14:13
Ответ дляПодтяжка
на химию я бы не заморачивалась.
Я изначально че туда посмотрела, хочу для посудымоющее чтоб поменьше гадости в составе. У нутрициолога подсмотрела
Подтяжка• 13 августа в 14:38
Ответ дляМир Мир Мир!
та у них состав как и остальных эко органик, правда я с слс почти не пользуюсь
гл за такие цены платить, чтобы они всей сектой отдыхали та ну
Мир Мир Мир!
• 13 августа в 14:39
Ответ дляПодтяжка
А вы чем посуду моете?
Подтяжка• 13 августа в 15:00
Ответ дляМир Мир Мир!
А вы чем посуду моете?
фрош, фрекен бок
и еще хоз мыло кусковое и сода есть, + перкарбонат натрия