ТебеОноНадось• Изменено 13 августа в 22:50

Хочу поділитися враженнями норвежців про українців

Я зараз за кордоном. Познайомилася з двома норвежками (я не в Норвегії). Вони дужу позитивно відгукувалися про українців, як вони швидко вчать мову, які працьовиті, які розумні і чемні діти. Сказали, що дуже відрізняються від інших біженців з Близького Сходу.
Електрохарчування• 13 августа в 22:51
Как то текст по ’дурацкому’ написан....

Несите следующую тему.
УжеВотДа• 13 августа в 22:51
вы хоть не испортили впечатление им?
Хочу барабульки• 13 августа в 22:51
Ну вы сравнили тех беженцев, что по поведению как наши цыгане, и цивилизованных украинцев
автор ТебеОноНадось • 13 августа в 22:51
Ответ дляУжеВотДа
вы хоть не испортили впечатление им?
Сподіваюся, що ні
Купи слона• 13 августа в 22:52
Чудово, спілкуйтеся на здоров’я)
автор ТебеОноНадось • 13 августа в 22:52
Ответ дляХочу барабульки
Ну це не мої слова, а їхні. Написала те, що почула
ПлакалаВАвто• 13 августа в 22:52
Покажіть тим норвежкам, де ближній схід і самі подивіться
Чеширская кошечка• 13 августа в 22:54
Приємно дуже!Любі Українці, Ви неймовірні і заслуговуєте на щасливе і безпечне життя де би Ви не були
автор ТебеОноНадось • 13 августа в 22:56
Ответ дляЧеширская кошечка
Так, мені теж було дуже приємно це чути. Не знаю чому тут ставлять сині морди
Бабо-лебідка• 13 августа в 22:56
Сказали, що дуже відрізняються від інших біженців з Близького Сходу.
Это как? Почему украинцев сравнивают с ближним востоком?
Дівчина Гілмор• 13 августа в 22:56
Ви не думайте, що те шо вам в очі сказали то вони так і думають
Дівчина Гілмор• 13 августа в 22:57
Ответ дляБабо-лебідка
Країна третього світу
Госпожа Белладонна• 13 августа в 22:58
Норвежцы очень закрытые люди, хер ты когда для них своим станешь, хоть 50 лет там проживи.
автор ТебеОноНадось • 13 августа в 22:58
Ответ дляБабо-лебідка
Думаю, що там було порівняння с іншими біженцями, які у них були до цього.
Куколка-мяуколка• 13 августа в 22:58
Ответ дляЕлектрохарчування
Как то текст по ’дурацкому’ написан....

Несите следующую тему.
Что ты мямлишь, денег за такое не дадут)
автор ТебеОноНадось • 13 августа в 23:01
Ответ дляДівчина Гілмор
Хз, ці дві навіть знали про Донбас. Показували мені відео одного пенсіонера в минулому війського, який займається китайськими практиками ушу там у Норвегії. Я була дуже здивована, що вони знають про окремі регіони.
Надежда наш компас• 13 августа в 23:01
Теж є хороші знайомі з Норвегії і теж добре відгукуються. Я не питала, вони самі мені почали розповідати.
Чеширская кошечка• 13 августа в 23:03
Ответ дляТебеОноНадось
Їх завжди ставлять в кожній темі:)Я вже навіть не звертаю уваги на них.
автор ТебеОноНадось • 13 августа в 23:03
Ответ дляНадежда наш компас
От і я теж не тягнула їх за язик. Самі розповіли. Я теж думала, що норвежці дуже закриті і самі в собі.
Надежда наш компас• 13 августа в 23:05
Ответ дляТебеОноНадось
Ці дуже приязні і завжди раді спілкуванню. Але може з чужими не так. Знайома з ними вже років 6.
Мурзилка• 13 августа в 23:06
’ Потрясающая’ история. Автор, а вы пили вместе?
автор ТебеОноНадось • 13 августа в 23:07
Ответ дляМурзилка
Ні. А чому одразу пили?
Мурзилка• 13 августа в 23:09
Ответ дляТебеОноНадось
Ні. А чому одразу пили?
Так.. Просто интересно)
Не їм після шостої• 13 августа в 23:10
Ответ дляТебеОноНадось
В як вони розшифрували слово ’Донбас’, цікаво?
Крию матом страшно• 13 августа в 23:12
Ответ дляБабо-лебідка
Не с дальним и хорошо)
Dolce.Vita• 13 августа в 23:13
Ответ дляТебеОноНадось
Сподіваюся, що ні
Розумниця 🫶
Звезда в шоке• 13 августа в 23:15
Ответ дляНе їм після шостої
Яка різниця. Тут і наші не усі знають, як розшифровується
Не їм після шостої• 13 августа в 23:15
Ответ дляЗвезда в шоке
Так а шо вони тоді знають про Донбас? Саме слово, яке повторюють з новин?
Ванна Тазиковна• 13 августа в 23:16
Ответ дляХочу барабульки
Где они цивилизованные украинцы? Это получается все те, кто выехал? Я вижу диких обезьян, которые срут где ходят
Звезда в шоке• 13 августа в 23:19
Ответ дляНе їм після шостої
Знають, що цей регіон небезпечний, наприклад. А що їм треба ще знати? І що їм дасть те, що вони будуть знати ,як розшифровується Донбас?