Просто каралева• 14 августа в 16:30
Яблоки по 100 грн. Это жесть
в АТБ Голден по 93 грн. Не помню такого вообще...и это в конце лета
Оле Лукойе• 14 августа в 17:21
Ответ дляПросто каралева
а что у нас валом и дешево в этом году?)
Кабачки. Завжди валом і дешево.
Яблука Голден скоріше за все минулорічні. Нафіга вони Вам? Підіть на базар та купіть у бабусь нормальні свіжі.
Престидижитатор• 14 августа в 17:23
Ответ дляТуся муся
Повно
Залежить від місця проживання.
В нас наприклад огірків і помідорів хоч завались.А в сватив яблук повно,а помідорів немає.
ВсеПроВсехЗнаю• 14 августа в 17:24
Ответ дляПросто каралева
Кавун по 15-20грн/кг чи сливу по 40грн не можете собі дозволити?
Білозірка перець по 30грн,баклажани по 20грн, та морква, цибуля, буряк по смішним цінам
Престидижитатор• 14 августа в 17:24
Ответ дляЯ матуся, мені можно
коли останній раз таке було з цибулею, то вирішили,що барига винний, і вибрали іншого.Що зараз не так??
Тільки дурники можуть бодібне вирішувати.Зто працює на землі,може тільки посміятись,бо знає в чому справа.
Оле Лукойе• 14 августа в 17:25
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ми всі президенти тепер, можемо дозволити собі яблука по 100. Заткнути ними рота і мовчати. Не то шо при баризі! Коли верещали за цибулю так, наче крім неї не було що їсти.
Престидижитатор• 14 августа в 17:26
Ответ для12 галюцинаций
Вы, наверное, моего возраста. Тоже не люблю ненастоящую еду, и тоже беру номера телефонов
Хочу вас засмутити.Може звичайно у вас якісь екофермери,але всі кого я знаю ,те що вирощують,не їдять самі.Бо ручна праця дорого,хімія дешевше.
Престидижитатор• 14 августа в 17:29
Ответ дляНоворічна пальма
Ну не взлетит ваш ’новый’ зеленый календарь, успокойтесь уже. Потому и наставили, что смешно выглядят попытки натянуть штаны на голову с этими переносами, лишь бы не как у тех, кого нельзя называть.
Сорри за офтоп.
Він вже злетів.Церква зі старим календарем біля мого дому в Києві-пуста.
На роботі всі вітаються по новому.Старе ніхто не згадує майже
Кондуктор автобуса• 14 августа в 17:34
Голден это зимние яблоки. У меня на огороде они еще зеленючие. Только одна яблоня летняя, там уже поспели. Ждите сезона
Я матуся, мені можно• 14 августа в 22:05
Ответ дляПрестидижитатор
навіть якщо самі для себе,то хімію,хоч мінімум, приміняти потрібно. Бо все буде червиве.
а в садках.. то да десь 12-13 обробок..,Зараз навіть пшениця обробляється- 7 обробок. а ви думаєте,що мука -екологічна.