Тут є книголюби ☺️? Які полюбляєте жанри? Шукаю однодумців дівчат, які як і я люблять сучасну літературу: трилери, детективи, ромкоми. Інколи хочеться мати книжкову подружку, з якою можна обговорити цікаву книжку за чашкою кави, ну або за келихом вина?☺️
Думаю, можливо якось організуємо маленький книжковий клуб?🙈
Ответ дляgizzaGinora
Бачу, ви пані при грошах.
З чого такі висновки?😃
Ответ дляSeehund
Я люблю читать и слушать аудиокниги. Практически всеядна кроме любовных романов. Наверное больше люблю детективы, но сейчас читаю исторический роман. К сожалению я далеко, поэтому чашки кофе только онлайн.)
На яких платформах слухаєте аудіокниги?)
gizzaGinora• 15 августа в 20:45
Ответ дляSalvadorchik
З чого такі висновки?😃
Книжка стартує з 350 грн. Я от Інтернат купила за 390.. Герман коштував 350.
Дюна-550
Дуже модне Четверте крило десь 700.
Навряд чи ви обираєте між м´ясом на вечерю і книжкою.
Дюна-550
Дуже модне Четверте крило десь 700.
Ответ дляgizzaGinora
Дюна-550
Дуже модне Четверте крило десь 700.
Дюна-550
Дуже модне Четверте крило десь 700.
Ну так я і не купую по 10 книг в місяць😁більше того манікюр/педикюр сама собі роблю, я краще ці умовні 2000 витрачу на книжку.
Плюс купую коли акції, підписана майже на всі укр видавництва в телеграмі, слідкую за промокодами і тд)) до речі у віваті зараз знижки 35% за промокодом 😋вчора вже скупилась😂
Розпіарені книги по типу Четверте крило читати не хочу, чула багато негативних відгуків, воно того не варте🙈
Ответ дляNasty_b
доречі думаю було б цікаво)
Круто) які жанри любите читати?
Ви з якого району Києва?
gizzaGinora• 16 августа в 16:13
Ответ дляSalvadorchik
Такі речі варто читати, щоб мати власну думку.
Подобається/не подобається і чому саме.
gizzaGinora• 16 августа в 16:16
Ответ дляSalvadorchik
Із розпіарених раджу Макову війну
Ответ дляgizzaGinora
Подобається/не подобається і чому саме.
Не скажу, що я прям великий фанат фентезі, тому навряд купуватиму цю серію)
gizzaGinora• 17 августа в 02:22
Ответ дляSalvadorchik
Ну не купуйте.
А що там щодо власної думки?
Маєте таку щодо прочитаного?
А що там щодо власної думки?
Маєте таку щодо прочитаного?
Ответ дляgizzaGinora
Ну не купуйте.
А що там щодо власної думки?
Маєте таку щодо прочитаного?
А що там щодо власної думки?
Маєте таку щодо прочитаного?
З улюбленого раджу Крістін Генну Велика глушина. Якщо ви не проти емоційних мʼясорубок 🙈Красиво описана природа Аляски, добре прописані головні герої. Книга розібʼє вам серце. Та всі 4 книги цієї авторки, які видані у нас варті уваги.
За літо я вже прочитала майже 15 книг. Сподобалося майже все😁але ж я не знаю ваших вподобань щодо жанрів. Як я зрозуміла ви роментезі і фентезі читаєте, чи ще якісь жанри полюбляєте?
gizzaGinora• 17 августа в 09:21
Ответ дляSalvadorchik
Остання дійсно крута річ, яку я прочитала це був Лем Соляріс
В до того Азімов, Кінець вічності.
Чистий ромфентезі, ага
То що скажете.
Людству потрібна вічність, чи ну його?
В до того Азімов, Кінець вічності.
Чистий ромфентезі, ага
То що скажете.
Людству потрібна вічність, чи ну його?
gizzaGinora• 17 августа в 09:23
Ответ дляSalvadorchik
Що ви з української сучасної літератури читали?
Може
Ответ дляgizzaGinora
Може
Багато читала укр сучасних авторів, і Кідрука і Павлюка і Роздобудько і багато інших. Не скажу, що вони мене аж так захопили, що я буду їх радити. Просто не мій вайб. Можливо колись натраплю на дійсно для себе класну книгу укр автора, яка довго не відпускатиме. Поки що цього не трапилося.
Ответ дляgizzaGinora
Люблю, коли роблять висновки, що я читаю, з моєї єдиної поради.
По-перше, не єдиної поради. Ви двічі наводили приклад назв книг жанру фентезі. По-друге, ваші поради не доречні, бо я у вас їх не просила. По-третє, самі ж зробили висновки, що я при грошах по одному єдиному фото візку з книжками 🤣(доречі, це лише десята частина моєї бібліотеки ☺️🙌🏻)
gizzaGinora• 17 августа в 19:12
Ответ дляSalvadorchik
Коментар 15.
Ви даєте пораду. Я її просила 🤔?
gizzaGinora• 17 августа в 19:40
Ответ дляSalvadorchik
Цікаво, і що ж вас дійсно захопило.
Ответ дляgizzaGinora
Коментар 15.
Ви даєте пораду. Я її просила 🤔?
Так
Ответ дляNasty_b
Cвятошинський, читаю різне, але більше детективи, романи, щось з психологічним змістом
А я з Виноградаря) до речі, у нас схожі смаки в улюблених жанрах. Що зараз читаєте чи прочитали недавно з цікавенького?☺️
Ответ дляgizzaGinora
Цікаво, і що ж вас дійсно захопило.
Десятки книг, чи мені може зараз все вам тут розписати?
От що мене дійсно не захоплює так це токсичні люди, які вважають себе розумнішими за інших🥳