Сумка з негодою• 15 августа в 20:55

Як вам горщики з фітільним поливом і які квіти у вас в них живуть?

Зараз їх дуже багато продається, пластмаса. Думаю, може перевести свої на такі горщики. Є один горщик по типу як лечуза, але не він, в ньому квітка педілантус, то різницю квітів в звичайних і в такому не побачила.
автор Сумка з негодою • 15 августа в 21:07
Ого. Стільки людей читало, читає тему, і жодної відповіді. Ніхто такими не користується?
Звезда в шоке• 15 августа в 21:09
В мене в такому горщику тільки фіалки.
Мені норм, менше заморочок з ними.
Радикальная• 15 августа в 21:11
Ответ дляСумка з негодою
Думаєте, у багатьох педілантуси є?
Я взагалі у Гугла питала, що то за рослина. І точно не в курсі, як за нею доглядати.
У мене фіалки, фікуси, кактуси і алое. Одна хавортія.
Трохи пеперомій.
То з моїх квітів на ґноти можна перевести лише фіалки і пеперомії. Решта від такого поливу загине.
автор Сумка з негодою • 15 августа в 21:15
Ответ дляРадикальная
Думаєте, у багатьох педілантуси є?
Трохи пеперомій.
Дякую! Ну я ж не про догляд педілантуса питаю. Я про горшки з фітільним поливом питаю.
Звезда в шоке• 15 августа в 21:16
Ответ дляРадикальная
Думаєте, у багатьох педілантуси є?
Трохи пеперомій.
В мене фіалки і орхідеї. Місця мало і часу :(.
Якось останнім часом мені стало важко за ними доглядати. З одного боку шкода свого часу потраченого на це все, а з іншого-хочеться винести все до смітника....
parele• 15 августа в 21:21
У мене в туалеті такі висять. Майже під стелею, тому зручно, не треба декілька разів на тиждень поливати.
Радикальная• 15 августа в 21:24
Ответ дляСумка з негодою
Фіалочники користуються іншими прибамбасами, як правило. Ґніт самі роблять, бо так кращий доступ повітря до коренів.
Радикальная• 15 августа в 21:26
Ответ дляЗвезда в шоке
Фіалки реально перевести на ґнотовий полив. Тоді раз на пару тижнів треба буде поливати.
Але я Вас розумію, самій ліньки, це ж теж час :(
Русичка24• 15 августа в 22:03
Ответ дляЗвезда в шоке
Надумаєтесь викидати подаріть мені орхідейки, я їх обожнюю.
Русичка24• 15 августа в 22:06
У мене років 10 назад була велика колекція сортових фіалок (більше 1000 рослин).
Вирощувала на стелажах під штучним світлом, то великі рослини тримала на фітильному (гнотовому) поливі. Але тоді не було ще горщиків для такого поливу, все майстрували самі з підручних засобів.
Звезда в шоке• 15 августа в 22:16
Ответ дляРусичка24
Ви думаєте я захочу морочитись з відправкою?
Точно ні.
birishka• 09 сентября в 12:15
у мене ростут орхідеї ,дуже задоволена