Попихтю та й годі• 15 августа 2025
Обережно, чорні трансплантологи
Дуже цікаво, що ШІ та навіть МОЗ каже , що "чорні" транплантологи"- то дезінформація та цього немає в Україні. Але згадаємо реальні офіційні кримінальні справи, журналістські розслідування.
Вербувальники роблять ставку на підлітків, це основна зона ризику, хоча є більш старші жертви
Великий попит на органи диктує свої ціни, нирка від 250 тис.у.е. Випотрошити людину на органи - 1 мільйон, така страшна ціна життя людини. Мами, бережіть підлітків, слідкуйте за їх інтернет вподобаннями.
Криниця щастя• 15 августа 2025
Ответ для100pudov
У Вас печень, может, только убитая, и не подходит. А сердце, почки вполне могут быть здоровыми. Так что сильно не радуйтесь)
Таки да, нужно иметь конское здоровье, чтоб стаж в алкашке иметь