Відірву та викину• Изменено 16 августа в 10:34

Як ви записані в телефоні у батьків?

Маю лише маму.
Я записана повним іменем та прізвищем, брат по імені. Наприклад Ольга Шевченко(я) та Юра(брат).
Не можу логіки зрозуміти, хоча кого люблять більше все життя пояснювати не потрібно)))
Коханозадовільна• 16 августа в 10:33
Алла київстар, а сестра- Іруся)
Дівчина Гілмор• 16 августа в 10:33
Я на ім´я, сестра доця
Козачка• 16 августа в 10:34
Батьків не маю. У свекрухи і сини і невістки записані просто по іменам.
ПотеряласЯ Я...• 16 августа в 10:34
По имени. А сестра у меня записана как сестра, потому что подруг, сотрудников и просто знакомых с таким именем у меня чуть больше чем десяток. Может и в вашем случае так же
Galina_vinsport• 16 августа в 10:36
Дочечка - я, Сыночек - мой младший брат. А бывает иначе?
У папы была подписана - Доця😭
АгатаХристя• 16 августа в 10:37
Не знаю. Никогда не смотрела. У мужа я Татьяна Евгеньевна. Дома Танечка. Это для вас какой- то сигнал?
Доктор Варвар• 16 августа в 10:37
Іруша і Ірочка
66сезон666серия• 16 августа в 10:37
Света дочка и света киевстар
Крию матом страшно• 16 августа в 10:38
Принцеса і доця))
Доктор Варвар• 16 августа в 10:38
Автор, у вас заскоки. Виростайте зі своїх дитячих образ.
Альфред Шнитке• 16 августа в 10:40
доця
Малая еще та• 16 августа в 10:42
Повне імʼя і прізвище
Вже їй і люди зі сторони казали (випадково бачили) але так і є , роками
Цікавий писочок• 16 августа в 10:45
доченька

у брата - sister

у сына - мутер
Леплю из пластилина• 16 августа в 10:45
Я по имени , сестра имя доця.
Цікавий писочок• 16 августа в 10:46
Ответ дляДоктор Варвар
Носки на подтяжках• 16 августа в 10:46
Таня дочка
Allein74999• 16 августа в 10:46
Кхм, Ленка
Пасти Ла• 16 августа в 10:47
Ласкательными именами.
Хтомолодець? Я!• 16 августа в 10:47
Ленуська
Мальдивирую• 16 августа в 10:54
дщерь
Лапка• 16 августа в 11:12
Ну с родителями не общаюсь

А у сына я «мамулька»
А у мужа «Леночка»
Заздрість то погано• 16 августа в 11:19
Оце почитала тему і змінила ім´я на ’доця’. Хоча в неї нема конкурентів у вигляді брата чи сестри, а в мене немає знайомих з її ім´ям.
Онук записаний по імені і по батькові. Для солідності.
Шмоточницаца• 16 августа в 11:19
У мами я ’Донечка’, у тата просто ім´я. А брат у мами записаний ’Вова син’, а у тата просто ’Син’.
У мене донька записана ’жертва Тік-Току’, я у доньки ’Чорнослив’ але це не говорить про те що ми один одного не любимо, свої приколи просто.
Заздрість то погано• 16 августа в 11:20
Ответ дляШмоточницаца
А чого Чорнослив?
Шмоточницаца• 16 августа в 11:24
Ответ дляЗаздрість то погано
А чого Чорнослив?
Нууу, нічого такого супер прихованого. Я люблю чорнослив і час від часу його засовувала у різні страви чи салати, а вона його терпіти не може, плюс колись потрапили на передачу типу про здоров´я, де йшла мова про чорнослив і про його властивості очистки кишківника і ми багато жартували в той момент один з одного, веселі спогади :)
Але якщо її телефон хтось знайде на вулиці - то телефон мами там знайти буде вкрай важко
Курочка• 16 августа в 11:30
І я, і мої брати у батьків записані просто по імені. Мої доньки теж записані у мене по імені, але в зменшувальній формі.
Ковбой Хагис• 16 августа в 11:43
я сама себе й записувала їм. просто за іменем. але я одна у батьків. ваші, канєшно, молодці (*сарказм)
Попа как у Кардашьян• 16 августа в 12:00
Папы нет ещё до момента появления мрбилок, у мамы было написано,, моя Наташа,,. Как записана у свекрухи, не знаю, очень интересно)))
Заздрість то погано• 16 августа в 12:02
Ответ дляШмоточницаца

Я так і подумала, що хтось дуже полюбляє чорнослив!
Але ж треба було переконатись - а раптом там щось інше.
автор Відірву та викину • 16 августа в 12:53
Ответ дляМалая еще та
Повне імʼя і прізвище
Ви мене зрозуміли.