Відірву та викину• Изменено 16 августа в 10:34

Як ви записані в телефоні у батьків?

Маю лише маму.
Я записана повним іменем та прізвищем, брат по імені. Наприклад Ольга Шевченко(я) та Юра(брат).
Не можу логіки зрозуміти, хоча кого люблять більше все життя пояснювати не потрібно)))
автор Відірву та викину • 16 августа в 12:53
Ответ дляЗаздрість то погано
Оце почитала тему і змінила ім´я на ’доця’. Хоча в неї нема конкурентів у вигляді брата чи сестри, а в мене немає знайомих з її ім´ям.
Онук записаний по імені і по батькові. Для солідності.
Думаю доці буде приємно.