Bransoletka• 17 августа 2025

Що буде, якщо Зе відмовиться віддати Донбас?

От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляМашкус
Так почему с точки зрения здравай логики не рассматривать какой то вариант сохранения уже даже не 36 млн украинцев, а куда меньшего колличества с учетом разбежавшихся по европам и закопанных в землю?((( те кто кричит воевать дальше как по мне либо боты, либо живут в европе либо в Ужгороде. Мы попробовали воевать...4й год и дальше все только хуже,(((
Страшно,что вашей своре ’ только хуже’ до сих пор ничего не прилетело

JannyMoney• 17 августа 2025
Ответ дляМашкус
Судя по всему Украину сохранение украинцев тоже не интересует(((
а кого интересует что интересует украинцев? уж точно не пуйло. И нет никаких способов во первых заставить его заключить мирное соглашение во вторых заставить его соблюдать мирное соглашение.
Vesy• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Вона писати навчилася без помилок?
Та какой там. С ошибками, конечно.
_Злата Ibra_• 17 августа 2025
Ответ дляLen00K
А що ви бачите , якщо погодиться ?
Будет перемирие на пару лет. Потом возьмёт то,что ещё ему положено, как он считает
_Злата Ibra_• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Зупинення бойових дій, проведення виборів і зміна влади на проросійську. Буде типу як в Грузії
А потом
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляVesy
И сколько сейчас современных джавелин? А людей где брать?
Ви хочете щоб вам хоч хтось виклав повну інформацію про наявність зброї? Її і так забагато.
А людей - відміняти бронювання великої кількості чиновників в першу чергу
_Злата Ibra_• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Не ок, це реальні можливі сценарії розвитку подій. Мені і не ок, коли людей з під-завалів будуть виймати, коли чоловіків насильно пакувати в буси, коли через день в місті похорони( чи вам такий варіант краще?).
А як на вашу думку може бути?
Ваш вариант конечно лучше, главное чтобы было окончание войны реальное

frumoasa17• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Порівняйте джавеліни в 22 році і можливості зараз. Без істерик
Можливості? Україна запустила стільки ж за 2024 чи 2025 рік?
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ для_Злата Ibra_
А потом
’а після мене хоч потоп’.
Star39• 17 августа 2025
Ответ дляКлементина
Підтримую Зелю!
Віддати неокуповані території це не вирішення.
Вирішення бачу лише одне: віддати те, що окупували, іншу частину беруть в НАТО.
От хай про це і домовлятються.
Удалено администрацией...
_Злата Ibra_• 17 августа 2025
Ответ дляNYC
Не отдаст- будут и дальше кошмарить постоянно
Отдаст- выиграют немного времени.
Что значит выиграют немного времени
Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Чекаєте царя -батюшку ?
Ваш допис не містить логічної прив´язки до мого повідомлення.
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Чому я повинна це робити, це ж не я топлю за продовження? І не я демонструю ’принциповість’ за чужий рахунок.
Ви просто безпринципно згодні пожертвувати життями мільйонів, віддавши їх для розправи пуйлу?
zy-zy88• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
Мамо, Ви вже сюди добрались?
Саме так говорила з самого початку і зараз говорить моя свекруха
якщо серйозно, то я з Вами згодна
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
При тому, що що сто років тому, що зараз - не оборонятися закінчиться втратою мільйонів.Як уже було.
Хоча може вам пощастить, за пропаганду капітуляції вас лише зашлють кудись, в вашу квартиру подарують скромній бурятськіц сім´ї. До речі, пересегвже почалося: подивіться що роблять з маріупольцями і кому віддають їхні квартири. На Луганщині Ось китайську школу пробну на 300 дітей відкривають...
Воно вже там,то норм
Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляnatali ja
Насчёт обстрелов тут даже не обсуждается. Имелось ввиду что ни Киев, ни Львов не внесены в конституцию расеи и они на них не претендуют
Я поняла , что имелось в виду. А то, что Киев трощат, и там по несколько десятков людей за одну бомбардировку гибнет, то такое? Юридический статус он же важнее людей? Особенно тем, кто сидит далеко. Поэтому я и спрашивала, как давно вы в Киеве были.
Машкус• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я прочитала. Ваші судження не відповідають дійсності, але видно, що пропаганда ворога працює як треба (
Нет, я просто живу в Харькове в отличии от вас и понимаю что через год-полтора войны рашка может и его отожрать- 30км от границы...а я в рашку не хочу. Вон, на последних переговорах в Турции рашкасказала - 4 области, а нет- Сумскую и Харьковскую прихватим... и зашли в Сумскую- до сих пор их оттуда выбить не могут. Но плнимаю что жить в мире розовых пони куда приятнее
Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні, на віддати людей у криваву розправу бійні згодні ви. Але під ’правильними’ гаслами. І сидячи від України далеко, або десь дуже глибоко на заході під кордоном з Польщею. При цьому самі окопи дивану вже четвертий рік не кидаєте, щоб показати свої переконання безпосередньо на фронті.
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляnatali ja
Поки що.
В 2014 році ви думали, що московити внесуть Запоріжжя в їхню рашистську конституцію?

Star39• 17 августа 2025
Ответ дляАпель-синка
А ’умовний Янукович’ не начнёт в первую очередь расправляться со всеми, кто хоть каким-то образом поддерживает всё украинское? Про военных и их семьи я вообще молчу. На примере крымских татар непонятно, что будет, если к власти придёт рашистский ставленник?
Сколько людей тут же будет репрессировано за свою проукраинскую позицию и сгниет заживо в тюрьмах. Вы видели наших пленных после обмена, читали, как с ними там обращались? А сколько не выжили в рашистских застенках? Украинцев ждёт та же участь, просто за то, что они посмели считать себя украинцами, а не сырьевым придатком раши.
Удалено администрацией...
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляArgesha
Не рай, а стандартна звичайнісінька країна із мінімальною повагою для своїх громадян. В усіх країнах так.
Це ’рай’ тільки в порівнянні з тією адовою діччю, що творять із людьми у нас.
Від щирого серця бажаю кожному,хто тут топить за капітуляцію жити в цьому ’ раю’
zy-zy88• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
І за збігом обставин усі ці диванні вояки десь за кордоном і вони ну дуууже не хочуть закінчення війни
Скоро повернуться назад, Європа вже потихеньку скорочує підтримку біженців
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Вам краще хай гинуть сотні українців щодня? Це дно, яке ви пробили
Сотні українців захищають мільйони українців. А ви знецінюєте їхній подвиг. Це дно, яке саме ви і пробили
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляnatali ja
Серьёзно? А вы откуда? Дайте угадаю. Киев, Львов? Уж явно не с Донецкой обл и не с Запорожья, Херсона.
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляJannyMoney
Окрім подальшого озброєння України
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляArgesha
Ви хоч би чисто для власного саморозвитку відкрили ютуб, подивилися про Маріуполь зараз, познаходили б їх групи в тг, там же відео кожного дня життя міста.
Чи страшно навіть знати, як воно є?
Подивитись,тут навіть тема була про нових жителів окупованих територій
vasilisa-l• 17 августа 2025
Ответ дляmarata
І вам ок?
Цей сценарій ок для тих, хто чекає щоб чоловіків почали випускати. Ну і для ждунів
Vesy• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А как я ее тогда должна сравнить? У меня нет данных, думала может в вас есть, но и вы уходите от ответов. И вы действительно верите в то, что с чиновников снимут бронь?
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляArgesha
Чи страшно навіть знати, як воно є?
Тобто те пекло ,яке принесли кацапи туди, ви забули ?
І скільки там хлопців полягло ви також не знаєте ?