маминаБубочка• 17 августа в 07:51
Саймон Бекетт, порадьте схожого автора
Дівчата, я просто в захваті від прочитаних детективів Саймона Бекетта. Порадьте щось такого ж рівня, пліз!
Сито для думок• 17 августа в 08:16
Джеміні порадив таке.
Якщо вам подобаються книги Саймона Бекетта, особливо серія про доктора Девіда Хантера, де поєднуються судові медичні експертизи, напружений сюжет і глибокі характери, вам можуть сподобатися такі автори та їхні книги:
Кеті Райкс (Kathy Reichs). Це одна з найвідоміших авторок, яка пише в схожому жанрі. Вона сама є судовим антропологом, і її серія про Темперанс Бреннан дуже деталізована і реалістична.
Джеффрі Дівер (Jeffery Deaver). Серія про Лінка Кольна, судового криміналіста, який розслідує злочини, не встаючи з інвалідного крісла. Так само, як і в Бекетта, у Дівера велика увага приділяється деталям розслідування.
Кріс Картер (Chris Carter). Його серія про детективів Роберта Хантера і Карлоса Гарсіа також сповнена моторошних подробиць і несподіваних поворотів.
Джей Ді Баркер (J. D. Barker). Його серія про детектива Семом Портера, що полює на маніяка, відомого як «Четверта мавпа», є динамічним і похмурим трилером.
Макс Кідрук (Max Kidruk). Український письменник, який працює в жанрі технотрилера, часто додає в свої книги елементи, які можуть зацікавити шанувальників Бекетта, зокрема, похмуру атмосферу та незвичайні локації.
Ілларіон Павлюк (Illarion Pavliuk). Його роман «Я бачу, вас цікавить пітьма» розповідає про кримінального психолога, який розслідує зникнення дівчинки в глухому селі. Книга має атмосферу, схожу на деякі твори Бекетта, з акцентом на психологічний бік злочину
Лепешечка• 17 августа в 09:15
Не читала, но погуглила. Пишет о судебной антропологии.
Приеду с дачи домой, поищу. Покупала в оригинале книги, автора не помню, и серия тоже об этом.
маминаБубочка
• 17 августа в 19:17
Дівчатка, усім подяка! Буду читати. Ще ось цю авторку радять. Не читала, але залишу тут. Шукаю в аудіо форматі, та щось не знаходжу. Доведеться читати очима 😊
Фрида МакФадден «Никогда не лги»