Штора с кисточкой• Изменено 19 августа 2025
Вчителі просять підвищення зарплатні! SOS! Друга тема!
На жаль наша петиція нічого не дала, ніхто и нічого підвищувати не збирається! Навіть лікарям пообіцяли, а нам вже роками платять одну й туж саму заробітню плату! Скоро починається новий навчальний рік, а ми при цьому віддаючи усі сили на складне навчання заробляємо такі копійки на які вже неможливо навіть два тижні прожити! Не усі з нас мають ті спеціальності на яких можно заробляти репетиторством, держава нас не поважає. Як жити в таких умовах - незрозуміло.
Чорт і Шо• 19 августа 2025
Ответ дляА я кумедна
Если это учитель физкультуры?
Я взагалі до освіти відношення не маю, то можна бути тупою і неграмотною?
А я кумедна• 19 августа 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Конечно, можно!
Чорт і Шо• 19 августа 2025
Ответ дляА я кумедна
Конечно, можно!
От і висновки. Вчителі абсолютно непотрібні.
А я кумедна• 19 августа 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Отлично! Закрываем школы, учим детей сами
Творческий типаж• 19 августа 2025
Я вообще не понимаю зачем люди туда идут работать если честно , нищенская зарплата еще и с куча неадекватных родителей приходится сталкиваться
А я кумедна• 19 августа 2025
Ответ дляТворческий типаж
И я не понимаю! Скорее бы все пенсионеры пошли отдыхать, тогда наши школы опустеют, молодёжи там мизер. Мамочки сами встанут к доске!
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
В мене виде такий вік, що запіздно щось міняти
Не выдумывайте. У нас учитель младших классов вертится на одной ноге. У нее была (сейчас школа только онлайн) группа в школе подтянуть знания, вела индивидуальную и групповую подготовку к школе и тп. Ей за 50. Отпуск 2 раза в год стабильно. И живёт хорошо, не бедно.
Без Баяна• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Ніколи не пізно, особливо коли на пенсії є всі шанси голодувати
Чорт і Шо• 19 августа 2025
Ответ дляТворческий типаж
Бо щоб отримати кращу освіту ніж пед, треба знання. Ну ви зрозуміли.
Без Баяна• 19 августа 2025
Ответ дляЗубачистка
Няней идите. Или сопровождение ребенка с особенностями в школе/ дома
Тьюторы получают меньше минималки
Творческий типаж• 19 августа 2025
Ответ дляА я кумедна
Да издевательство так не ценить не учителей не преподавателей университетов , зарплата меньше чем у уборщиков вообще за людей не считают
Братья Капли• 19 августа 2025
Я вам дуже співчуваю і двома руками за підвищення з/п, але всі ті петиції до одного місця
Я не тону• 19 августа 2025
Почему вы не рассматриваете частную школу или лицей, если всё так плохо с ЗП? Но в коем случае не обобщаю, но вспоминая некоторых учителей со своей школы хочу сказать, что многим не то что платить не надо было, а вообще брать на работу.
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляПожмаковна
Після таких батьків (а їх повно) хочеться вчити діток з ентузіазмом
Все правда. В мене троє дітей були в кількох школах і дит садках. За весь час 1 талановитий вихователь і одна класна вчителька молодших класів(за 60 їй було але по новітнім методикам перша) Все. Інші просто профнепригодні. Кричать, знань не дають, все на самоосвіті. ВТФ?
А я кумедна• 19 августа 2025
Ответ дляЯ не тону
Частных школ хватит на всех учителей? Готовы к полному закрытию государственных? Все смогут платить?
Чорт і Шо• 19 августа 2025
Ответ дляЯ не тону
Туди не беруть тих, хто ’на жаль’ пише разом.
Valentina shop2020• 19 августа 2025
Держава никого не уважает .
Коммунальное хозяйство тоже копейки
А я кумедна• 19 августа 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Ещё как берут! Таких и в депутаты берут!
Я не тону• 19 августа 2025
Ответ дляА я кумедна
Никто не закроет все гос школы. Но знаете, лучше заплатить за качественное образование, чем детей будут учить те, кто сам ничего не знает.
Зубачистка• 19 августа 2025
Ответ дляБез Баяна
Тьюторы получают меньше минималки
Тьютор бывает нанятый родителями и там совсем не минималка.
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляТворческий типаж
Отпуск 60 дней. Работа не пыльная. Переквалифицироваться в уборщики ради ЗП можно всегда
Тантрический кекс• 19 августа 2025
Йдіть у будівництво. Тут трохи більше, але потрібно працювати.
Чорт і Шо• 19 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Моя думка - тупим вчителям не місце в школі.
Поки не було чатів і онлайн уроків, ніхто не знав, які ’тупіци’ там працюють. А тепер вони ще петиції пишуть.
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Всі знали. У нас вчитель історії працює вже 30 років. Матеріал не викладає. Відкрили підручник. На наступний урок - переказ і двійки в ряд. Все. Взагалі не викладає нічого. І вона не одна така(( Я сама гадала, що історію ненавиджу. Аж доки випадково не натрапила на уроки в ютубі. Була в захваті. Шкода, що багато вчителів не хочуть і тупо сидять... А працюють тільки коли перевірки
Чорт і Шо• 19 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
І ніяк їх не виженуть. Ніхто таких привілеїв по працевлаштуванню не має, як вчитель.
Дівка в намисті• 19 августа 2025
Автор, чому стільки помилок? Не ображайтеся, але що ви викладаєте? Фізру?
одну й туж → одну й ту саму
заробітню → заробітну
можно → можна
одну й туж → одну й ту саму
заробітню → заробітну
можно → можна
хутряна володарка• 19 августа 2025
Ответ дляШеллар
Зовсім, Вас нероб ледачих сраним вінником не випхати зі школи, хто ледачий і нікуди не придатний іде в педагоги.
Ваші діти і ви в школу не ходили,я так розумію.
Аноним ФЕЯ• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Зате ніколи не пізно стригти батьків і підʼюджувати сраколизів з комітетів на цькування не згідних батьків з політикою поборів.
нуль віддачі від себе, прийшла принизила дітей і через 45 хвилин пішла, не навчивши нічому.
хутряна володарка• 19 августа 2025
Ответ дляШеллар
Смішно, автор дупу зі стула підняти лінується, там же батьки вимоги ставити будуть, результат чекати, працювати потрібно. А в школі прийшла пів дня потинялась, по підручнику пробубніла 10хвилин і вільна.
Село, усі надавачі освітніх послуг після обіду на обійстях тусуються, трударі невтомні.
Фу,мерзко