Штора с кисточкой• Изменено 19 августа 2025
Вчителі просять підвищення зарплатні! SOS! Друга тема!
На жаль наша петиція нічого не дала, ніхто и нічого підвищувати не збирається! Навіть лікарям пообіцяли, а нам вже роками платять одну й туж саму заробітню плату! Скоро починається новий навчальний рік, а ми при цьому віддаючи усі сили на складне навчання заробляємо такі копійки на які вже неможливо навіть два тижні прожити! Не усі з нас мають ті спеціальності на яких можно заробляти репетиторством, держава нас не поважає. Як жити в таких умовах - незрозуміло.
Штора с кисточкой
• 19 августа 2025
Ответ дляКомиссия50%
Так обещали 4000 евро, что не платят?
Ваш сарказм зайвий в цій темі
Чорт і Шо• 19 августа 2025
Якщо вчитель не знає, що ’на жаль’ пишеться окремо, то для чого йому піднімати зп?
дожену і ощасливлю• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Ваш сарказм зайвий в цій темі
Нет
Незламна Україна• 19 августа 2025
Ну які сили ви витрачаєте? Всім так само погано. Не вистачає грошей, навіть на їжі економимо.
Незламна Україна• 19 августа 2025
Ответ дляЧорт і Шо
От і доказ витрачених сил))
Комиссия50%• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Ваш сарказм зайвий в цій темі
Для чого ви зробили анонімну тему?
дожену і ощасливлю• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Ваш сарказм зайвий в цій темі
Какую сумму вам обещали приприеме на работу, а какую платят сейчас?
Штора с кисточкой
• 19 августа 2025
Ответ дляШеллар
Так і Вам обіцяли, невже 4тисячі долярів мало? Зажрались однако, тільки і знаєте як з батьків гроші вимагати, а знань нуль, там більшій половині і мінімалку платити забагато.
Як вам не соромно таке писати..
Без Баяна• 19 августа 2025
Авторе, ви справді не розумієте,що прийшов час міняти професію?
АБВГДейка• 19 августа 2025
Поки люди виходять на свої роботи. Погоджуються на такі умови. Приймаються на роботу на таких умовах, той Допоки. Поки ви себе не ціните, той держава чи компанії, які наймають вас на роботу вас цінити не будуть.
дожену і ощасливлю• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Як вам не соромно таке писати..
Не стыдно
Зубачистка• 19 августа 2025
Всем коллективом школы забастовку, подключайте и другие школы. Тут тема чем поможет?
Пока все работают = всех устраивает = ничего не меняется
Самоучка• 19 августа 2025
Это беда всех бюджетников, кроме чинуш, прокуроров и прочих( к сожалению, денег для вас нет, все ушли на зарплаты можновладцям.
Комиссия50%• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Як вам не соромно таке писати..
Траляка создала тему для срача
Штора с кисточкой
• 19 августа 2025
Ответ дляБез Баяна
В мене виде такий вік, що запіздно щось міняти
Незламна Україна• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Ви можете підробляти ще непогано репетиторством.
БоВжеВільна• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Вам 70 ?
Зубачистка• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Няней идите. Или сопровождение ребенка с особенностями в школе/ дома
Пожмаковна• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
То ви вже маєте бути по вислузі років на пенсії
Пожмаковна• 19 августа 2025
Ответ дляШеллар
Зовсім, Вас нероб ледачих сраним вінником не випхати зі школи, хто ледачий і нікуди не придатний іде в педагоги.
Після таких батьків (а їх повно) хочеться вчити діток з ентузіазмом
Ответ дляЗубачистка
Смішно, автор дупу зі стула підняти лінується, там же батьки вимоги ставити будуть, результат чекати, працювати потрібно. А в школі прийшла пів дня потинялась, по підручнику пробубніла 10хвилин і вільна.
Село, усі надавачі освітніх послуг після обіду на обійстях тусуються, трударі невтомні.
А я кумедна• 19 августа 2025
Ответ дляКомиссия50%
Так обещали 4000 евро, что не платят?
Теперь мы оружием у Америки покупать будем, так что зарплаты будут повышать только правительству
А я кумедна• 19 августа 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Если это учитель физкультуры?
АБВГДейка• 19 августа 2025
Скрізь така ситуація і по роботах. Тому що роботодавці знають, що знайде собі робітника з комплексами неповноцінності та заниженої самовартості, тому такі зарплатні скрізь. Тому я не дивуюсь, чому багато де, такий сервіс надання послуг, бо розумні люди на такі умови не погодяться, а роботодавцю вигідніше взяти «не дуже розумного». От і все. Дуже просто все.
Пожмаковна• 19 августа 2025
Ответ дляШеллар
То вас їх графік тригерить)) А вам доводиться цілий день пахати)))