МамОмужа• 20 августа 2025
Норм зп 6500 грн в 20+ років
Робота віддалено вдома з ноута від 8 до 17:00 Працювати 5 днів на тиждень,норм?
Яка у вас зп по віддаленій роботі?
Результат:
вже голосів:
184 (93.4%)
Мала зп
13 (6.6%)
Норм
Блакитна устриця• 20 августа 2025
Ответ длямегамоСГ
Є кілька проектів. Один з-аудит приміщень на інклюзивність.
Короче сидить на потоках. А хто її туди посадив у 19 років?
Дама_с_караваем• 20 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Зп 8000 але через те що офіційно то виходить 6500
Якщо вам вистачає, то норм
ОноВамнадо• 20 августа 2025
Если это временный вариант или для набраться опыта по специальности - то ок
Ну то есть не для денег если работа, деньги очень маленькие, большая вероятность быстро выгореть
Баба_Воля• 20 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
За неделю норм.
Та легко!• 20 августа 2025
Це треба п´ять таких робіт щоб нормально почуватись. Я на двох роботах віддалено. На одній 8тис, на другій значно більше. І там і там офіційно, по трудовому договору. Податки повністю біла зарплата. Шукайте ще
Електрохарчування• 20 августа 2025
Ответ дляLonda___
Вам виднее, достаточно ли этих денег для вас. Я бы вам всё равно посоветовала, работая там, левым глазом смотреть где можно больше зарабатывать, хоть удаленно хоть как. И чуть поамбициознее быть, вам 20+ емаё
то же самое хотела написать
Електрохарчування• 20 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Так зараз без освіти більше заробляють ніж з
А з історичним працювала мабуть зараз в школі з зп приблизно такою самою
ну так рассмотрите другие направления, кроме истории
мегамоСГ• 20 августа 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Закінчила навчання по цій темі, має сертифікат. Аудит замовляють самі організації.
У вас обмежене світосприйняття. Тому ви ніколи не будете заробляти нормальні гроші, тим паче великі, бо ви думаєте що грош можна тільки вкрасти, заробити нечесним шляхом. Ваша доля пахати за 3 копійки в 3 зміни
Я вже мовчу що на потоках зароблять більше.
Я только за!• 20 августа 2025
Ответ дляФоточки нема
Якщо це зарплата кваліфікованого працівника, то якось не норм
Навіть якщо некваліфікованого, то не ок
Не заздріть тьоті• 20 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Так є інші гроші,дітей немає гроші лише на базові витрати живу в батьків,іншу роботу з більшою зп тут нема навіть не віддалено так як це селище
Я в селе. Работаю удалённо ,500грн час. 6 дней по 5 часов
Полтавська галушка• 20 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Виповнилось нещодавно 23 роки і це дуже напрягає прям.Хочеться до 25 повністю реалізуватись
Якщо хочете реалізуватися,то потрібно їхати від батьків,і будувати життя самостійно.Але мати хоч якісь навики чи освіту.
Полтавська галушка• 20 августа 2025
Ответ длямегамоСГ
Моя дитина в 19 років заробляє під 50тис у вільному графіку.
Тому 6500 за повний роб день це мало, але краще ніж нічого
Мій син в 21 проживає окремо з дівчиною,сплачує оренду+ забезпечує всім необхідним обох.На моє питання,чому працює тільки він,відповідь була що її 10-15 тис.ситуацію не змінять,хай краще займається господарством і мене не чіпає,хоча вечерю готують завжди разом.
мегамоСГ• 20 августа 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Якщо їм обом ок, то супер.
Хоча на місці дівчини особисто я не хотіли б що б моя донька в 20 років сіла за ганчірки ти каструлі
Володарка мрій• 20 августа 2025
Ответ дляМ@гнолия
В мене донька в 17 за 4 год в день, 4 робочі дні заробляє 6500
І що вона робить?
18 мнеУЖЕ• 20 августа 2025
Починаєте не з того. Що ви пропонуєте ринку праці? Які у вас навички, обладнання? Тоді можна порадити роботу і вилку зарплатні
Фоточки нема• 20 августа 2025
Ответ дляЯ только за!
Навіть якщо некваліфікованого, то не ок
За некваліфікованого ще й онлайн - нормально. Ми в Україні живемо, в нас мінімальна з/п 6160грн. А мінімальна з/п якраз і розраховується за просту некваліфіковану працю
ПультОт_БМВ• 20 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Так звичайно там є розвиток можна мати і 14 000 але думаю працювати треба може іще рік і більше за 8000
А ким ви працюєте ?
ПультОт_БМВ• 20 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
В школі така зп. після коледжу і то тільки перший рік !
І до 17:00 ви б не працювали …
Моя знайома закінчила педколедж і в 19 років вже працювала вчителем, заочно отримувала вищу педагогічну освіту. Через 3 роки була вже директором школи - також в селищі !
І до 17:00 ви б не працювали …
ПультОт_БМВ• 20 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
До речі - без освіти можна зароблять логіка не дуже розумних людей !
Так, можна, а можна і на вулиці опинитися.
Моя подруга колись так же не захотіла отримувати хоча б якусь освіту, бо мама мала бізнес. А потім бізнес накрився, а подрузі 25 років, вона ніколи і ніде не працювала … опинилася вона за бортом цього життя ! Зараз їй 40+ досі чекає поки мама щось заробить.
Бочка порохУ• 20 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Ні ні вищо в моєму розумінні це поки точно не про сім’ю,думаю в 30 дітей норм,а в 25 хоч би свою справу мати або хоч дохід хороший
Не чекайте до 30 років. Я маю багато знайомих, яким у 30 вже було важко завагітніти. А у вас ще й проблеми зі здоровʼям. Хай не зараз, але у 25-28 можна планувати.
Щодо зарплатні, вона мала дуже, але якщо ніякої, то хай хоч така буде.
Може, спробуєте манікюр робити в найближчому місті? Ці самі гроші можна заробити за 4 робочі дні на місяць, головне - набрати клієнтів під запис на зручний день. Можна винайняти місце в перукарні або ходити додому.
МамОмужа
• 20 августа 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
І до 17:00 ви б не працювали …
У нас в школі за посаду потрібно гроші платити,тому так…та і в загалі майже у всій області так
МамОмужа
• 20 августа 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
А ким ви працюєте ?
Анотація фото.Розвиток ШІ
ПультОт_БМВ• 20 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Що за область ? Зараз скрізь брак кадрів, в усіх школах, а у вас треба кошти платити ? Я ще такого не чула …
Блакитна устриця• 20 августа 2025
Ответ длямегамоСГ
Полтавська галушка• 21 августа 2025
Ответ длямегамоСГ
Якщо їм обом ок, то супер.
Настільки я знаю,самостійно вона миє лише посуд,все інше вони роблять удвох,бо син працює вдома.Але йому це нормально,то хай так.