МамОмужа• 20 августа 2025

Норм зп 6500 грн в 20+ років

Робота віддалено вдома з ноута від 8 до 17:00 Працювати 5 днів на тиждень,норм?
Яка у вас зп по віддаленій роботі?
Результат:
вже голосів: 197
184 (93.4%) Мала зп
13 (6.6%) Норм
dahashutka19• 22 августа 2025
Це мало. Хіба що, роботи буде мало і ви пів дня будете гуляти
ГЛЮкоза• 29 августа 2025
Якщо через 2-3 місяці обіцяють хоча б 12т , то варто попрацювати . Я розумію що в 20 років важко мати і досвід і кваліфікацію . Тому потрібно розглядати роботу, яка потенційно стане високооплачуваною і чомусь навчить .
АсобеннАя• 03 сентября 2025
За такую зарплату пусть пенсионеры работают к прибавке к пенсии.
А молодой девушке сидеть дома с такой мизерной зарплатой я бы не стала.
Пусть сам работодатель сидит целый день за компьютером за копейки.
Не тратьте своё драгоценное время .
Даже не знаю на что должно хватить этих денег молодой девушке .
Сходить два раза в кафе и купить обувь на сезон . Вы даже не прокормите сами себя за эту зарплату (
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляМамОмужа
Зп 8000 але через те що офіційно то виходить 6500
А кем работа? Есть вакансии? Интересует
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляАнти-анонім
працюю з 9 до 17 або з 17 до 24, як зміна випаде, менеджер інтернет-магазину віддалено, є постійна частина зарплати та змінна
мінімум 10 тис була з/п, 6500 це зовсім мало
А який магазин? И які умови?офіційно було?
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Переїхати в місто не думали ?В райцентр? В нас дівчина з села приїздить 2 тижні через 2 ,Київ ,працює покоївкою ,700 грн день ( з 9/10 до 16-17).Кімнату платить 50 грн день.
Шукайте вахтову роботу.
Це готель?
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ длямегамоСГ
Моя дитина в 19 років заробляє під 50тис у вільному графіку.
Тому 6500 за повний роб день це мало, але краще ніж нічого
Ким робе?
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я в селе. Работаю удалённо ,500грн час. 6 дней по 5 часов
Кем?
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляМ@гнолия
В мене донька в 17 за 4 год в день, 4 робочі дні заробляє 6500
Ким?
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
В школі така зп. після коледжу і то тільки перший рік !
І до 17:00 ви б не працювали …

Моя знайома закінчила педколедж і в 19 років вже працювала вчителем, заочно отримувала вищу педагогічну освіту. Через 3 роки була вже директором школи - також в селищі !
Директор 22 роки?
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляМамОмужа
Анотація фото.Розвиток ШІ
Де вчилися цьому?
мегамоСГ• 16 сентября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ким робе?
Різні проекти. Останні- для обл адміністрації та ветеранських організацій.
Не заздріть тьоті• 16 сентября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Кем?
Репетитор
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Репетитор
Налоги платите?
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Репетитор
Это онлайн репетитор? Или по 500 грн в селе готовы платить оффлайн?
Анти-анонім• 16 сентября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
називати магазин не буду, вибачте
умови більш конкретно писати теж не буду
не офіційно
Не заздріть тьоті• 16 сентября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Фоп 3гр (там немного тех налогов). Только онлайн. Большинство детей в Европе
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляАнти-анонім
називати магазин не буду, вибачте
не офіційно
Дякую
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Международный репетитор)))
Не заздріть тьоті• 16 сентября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Международный репетитор)))
Математика она и в Африке математика. А поступить в штудиенколлег после интеграционного класса малореально
Виниловая пластинка• 16 сентября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Це готель?
У нас міні готель .
АнтиТанкист• 17 сентября 2025
Ответ дляАнти-анонім
називати магазин не буду, вибачте
не офіційно
Підкажіть а де ви знайшли цю вакансію?
Анти-анонім• 17 сентября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Підкажіть а де ви знайшли цю вакансію?
на Кабанчику
але будьте обережні, там купа шахраїв зараз
автор МамОмужа • 17 сентября 2025
Ответ дляАнти-анонім
називати магазин не буду, вибачте
не офіційно
Також цікавить така робота,вже переглядала вакансії,там у вас по діректі смс,і таблиці з відомостями типу про замовлення?
Просто цікаво чи буде важко навчитись саме по системі таблиць?І скільки приблизно в день клієнтів на зв’язку?
Анти-анонім• 17 сентября 2025
Ответ дляМамОмужа
так, переписка в директ, таблиці обліку
я вже була знайома з таблицями, то мені не складно, як вам буде не знаю
клієнтів не рахувала :)
прикинула, сьогодні приблизно 30+
автор МамОмужа • 18 сентября 2025
Ответ дляАнти-анонім
так, переписка в директ, таблиці обліку
клієнтів не рахувала :)
прикинула, сьогодні приблизно 30+
Дуже дякую за відповідь!
Верочка 100%• 22 сентября 2025
6500 якось молувато виглядає, особливо якщо вам авторе, не обіцяли якогось підвищення зп в найближчий час. Це тільки на комуналку і їжу, бо якщо у Вас є ще й питання по здоров´ю, то надовго цієї зп не вистачить, і то виключно якщо житло своє чи спільне з батьками/іншими родичами. Я б шукала ще щось - хоч на 15-20 000 з можливістю підвищення зп, хоча воно може і не зразу трапитись на очі.