МамОмужа• 20 августа в 01:08

Норм зп 6500 грн в 20+ років

Робота віддалено вдома з ноута від 8 до 17:00 Працювати 5 днів на тиждень,норм?
Яка у вас зп по віддаленій роботі?
Результат:
вже голосів: 197
184 (93.4%) Мала зп
13 (6.6%) Норм
Плету интриги• 20 августа в 01:45
Автор, если это работа онлайн, неважно, в селе вы или в городе.
Поищите варианты онлайн вакансий на rabota.ua, work.ua.
Есть вакансии с большей зарплатой.
автор МамОмужа • 20 августа в 01:46
Ответ дляLonda___
«Дівчиною бути дуже весело» - почему вы так сказали? Вы имеете в виду у вас какие-то вопросы по женскому здоровью? Или какие-то другие ограничения по медицине?
Так по жіночому саме і іще деякі
Плету интриги• 20 августа в 01:47
И еще - у вас же мама за границей. Это вообще многое меняет. Многие боятся ехать, так как там нет знакомых, но у вас там мама.
Чем вам та страна не нравится?
Londa___• 20 августа в 01:48
Ответ дляМамОмужа
Так по жіночому саме і іще деякі
у більшому місті, є імовірність, буде доступ і до трохи кращих медицини і лікарів…
автор МамОмужа • 20 августа в 01:51
Ответ дляПлету интриги
Чем вам та страна не нравится?
Всім так як це Чехія
очки_ннадо• 20 августа в 01:51
Ответ дляМамОмужа
Так є інші гроші,дітей немає гроші лише на базові витрати живу в батьків,іншу роботу з більшою зп тут нема навіть не віддалено так як це селище
Ну для села без работы и такая зарплата сойдёт временно перебиться. Мы после эвакуации оказались в глухом селе, так сразу с реалиями таких мест столкнулись, подруга врач ассистентом в соседнем селе за 8 тысяч работала, а я готова была и продавцом стройматериалов работать за 7 тысяч, ещё и с дорогой пешком час в другое село.
Ашотакоя• 20 августа в 01:54
Ответ дляМамОмужа
Всім так як це Чехія
Автор, а высшее образование есть у Вас?
автор МамОмужа • 20 августа в 01:55
Ответ дляочки_ннадо
Я також поки думаю що зп хоч і мала дійсно сама розумію але вже краще так.Все таки буду змінювати з часом точно, думаю краще буде переїхати
автор МамОмужа • 20 августа в 01:58
Ответ дляАшотакоя
Автор, а высшее образование есть у Вас?
Ні подала документи на історичний але потім передумала і пішла на манікюрні курси,працювала по дропу і тд також в магазині одягу хоч не довго,зараз поки так
Якщо б не війна тут би можна були працювати майстром і далі але всі майже виїхали закордон я і подруг немаю навіть тут
автор МамОмужа • 20 августа в 02:01
Виповнилось нещодавно 23 роки і це дуже напрягає прям.Хочеться до 25 повністю реалізуватись
Ашотакоя• 20 августа в 02:01
Ответ дляМамОмужа
Ну тоді нема про що говорить. Ви свою долю вирішили ще багато років тому. Сидіть і не рипайтесь
Ашотакоя• 20 августа в 02:03
Ответ дляМамОмужа
О, пішла жара. А реалізуватись - це нарожати діточок, як на небі зірочок...
автор МамОмужа • 20 августа в 02:03
Ответ дляАшотакоя
Так зараз без освіти більше заробляють ніж з
А з історичним працювала мабуть зараз в школі з зп приблизно такою самою
автор МамОмужа • 20 августа в 02:04
Ответ дляАшотакоя
Ні ні вищо в моєму розумінні це поки точно не про сім’ю,думаю в 30 дітей норм,а в 25 хоч би свою справу мати або хоч дохід хороший
Ашотакоя• 20 августа в 02:04
Ответ дляМамОмужа
Та видно як ви заробляєте
автор МамОмужа • 20 августа в 02:05
Ответ дляАшотакоя
Та видно як ви заробляєте
А ви мабуть з освітою багато заробляєте?
Ашотакоя• 20 августа в 02:07
Ответ дляМамОмужа
Ну скажем так, мені вашої зарплати на декілька днів вистачить.
автор МамОмужа • 20 августа в 02:08
Ответ дляАнти-анонім
працюю з 9 до 17 або з 17 до 24, як зміна випаде, менеджер інтернет-магазину віддалено, є постійна частина зарплати та змінна
мінімум 10 тис була з/п, 6500 це зовсім мало
Де саме знайшли ваканцію?
автор МамОмужа • 20 августа в 02:12
Ответ дляАшотакоя
Ну сказати можна що завгодно.А от років вам мабуть і не 20 а може і не 30
ingaryta• 20 августа в 02:37
як прівєт або бот
автор МамОмужа • 20 августа в 02:58
Ответ дляingaryta
як прівєт або бот
Точно…
Леди_в_ночи• 20 августа в 03:07
Если для карманных денег и все остальное покрывают родители, то может и норм, но на эти деньги невозможно прожить
автор МамОмужа • 20 августа в 03:27
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так і є .Їжу забезпечують батьки комунальні частіше старший брат так само і на їжу також виділяє певні суми з зп,бо проживає з нами,щось можу купити деколи і за свої кошти,а в основному гроші ідуть на свої потреби,ну і в зимку на комунальні можу дати і я
Але для мене це дійсно мінімальний мінімум,можу і одяг звичайно купити в основному закупаюсь або із за кордону або онлайн на сайтах можу купити і бу на олх поганого в цьому немає нічого навпаки дуже вигідно якісні речі
Хоча так хочеться витратити на тіж джинси 2000 грн знаючи що на гаманець це не вплине та поки не можу так….навіть якщо знаю що в мене є вони .Якось соромно витрачати не свої кошти.Дуже хочеться вийти з цього і дійсно заробляти достойно щоб потім віддячити батьків а особливо Маму бо за кордоном праця дуже дуже важка….Від батьків також отримувати кошти соромно дуже дуже
Дуже сподіваюсь що в мене все вийде і як в найкращому проявленні
Леди_в_ночи• 20 августа в 03:39
Ответ дляМамОмужа
Так все вийде, ви скоріше за все студент? Взагалі знайти роботу не проблема, мені здається якщо немає навчання пробуйте змінити на більш достойну оплату, хоча б 15000
мегамоСГ• 20 августа в 05:38
Моя дитина в 19 років заробляє під 50тис у вільному графіку.
Тому 6500 за повний роб день це мало, але краще ніж нічого
Вся в кредитах• 20 августа в 05:54
Шутите? И на что эти деньги? На оплату коммунальных услуг? Очень мало.
Звездолётчица• 20 августа в 05:59
Ответ длямегамоСГ
Ким працює ваша дитина? Якщо не секрет
мегамоСГ• 20 августа в 06:02
Ответ дляЗвездолётчица
Ким працює ваша дитина? Якщо не секрет
Є кілька проектів. Один з-аудит приміщень на інклюзивність.
Сиджу тихенько• 20 августа в 06:17
Ответ дляМамОмужа
Боже, в 20 лет открыты все возможности, ищите другую работу!
Тюрюнь_Тюнь• 20 августа в 06:22
Ответ дляМамОмужа
Так нащо ці питання,норм чи не норм,якщо це все що ви маєте на зараз і самі розумієте які зараз ціни.
🙂‍↔️🙂‍↔️🙂‍↔️🙂‍↔️🙂‍↔️
Ну не працюйте взагалі і не шукайте,живіть в селі у батьків.