Телячі ніжноСті• 21 августа в 17:59

Звільнення

Дівчата, підкажіть, хто розбирається. Зараз на лікарняному до 22. Хочу звільнитися. Чи можу завтра звільнитися останнім днем лікарняного без відпрацювання? Чи краще звільнитися по догляду за дитиною до 14р?
Якщо це має значення, то це школа.
Интимная• 21 августа в 18:01
Можно без отработки. Военный стан же
Не рахую, а вважаю• 21 августа в 18:03
Наскільки знаю по КЗОТу не можна звільнити людину яка знаходиться на лікарняному
автор Телячі ніжноСті • 21 августа в 18:05
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Тобто якщо субота-неділя вихідний, то заяву писати понеділком?
Не рахую, а вважаю• 21 августа в 18:06
Ответ дляТелячі ніжноСті
Так, з 25-го
Та_шо_ж_таке• 21 августа в 18:12
Блін, чому трохи раніше не звільнилися. Тепер буде важко знайти заміну.
Майор Медуза• 21 августа в 18:20
Автор, чим займались? Тут є xто піде на Ваше місце)
Интимная• 21 августа в 18:21
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Пофиг . У нас вакансии с прошлого года висят , замены нет. Я тоже написала сегодня, не хочу тянуть 30 часов, найду того,,кто согласится на 12 и никакого класса
Зараз все скажу• 21 августа в 18:32
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Лучше КЗОТ почитайте. Нельзя по инициативе работодателя в таком случае уволить, а автор хочет сама уволиться.
Эт вернячОк• 21 августа в 18:35
Ответ дляТелячі ніжноСті
автор, не слушайте таких тупорылых, которые типа знают.
Працівник може звільнитися за власним бажанням у будь-який момент, зокрема і під час тимчасової непрацездатності. Законодавство не забороняє звільнення у цей період, якщо ініціатива виходить від самого працівника. Роботодавець зобов’язаний звільнити працівника у вказану ним дату або після закінчення двотижневого строку попередження, якщо заява не була відкликана

Звільнення працівника за його бажанням під час тимчасової непрацездатності законодавством про працю не заборонено й, відповідно, роботодавець має право звільнити працівника за власним бажанням під час тимчасової непрацездатності.

Джерело: https://kadroland.com/news/3641-zvilnennya-pid-cas...
Эт вернячОк• 21 августа в 18:36
Ответ дляНе рахую, а вважаю
если не знаете, то лучше мимо пройти, а не показывать всем свою тупость

Та_шо_ж_таке• 21 августа в 18:50
Ответ дляИнтимная
В деяких школах роками висять вакансії, я в курсі.
Дуже залежить від адміністрації ще, які умови ставлять.
У нас за літо звільнилося два вчителя інформатики, ще у липні. Досі шукають. 24 години висять.
І це з/п вище, ніж у звичайній школі, і діти хороші.
Ниф_ниф• 21 августа в 19:08
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так, з 25-го
Цей день треба буде відпрацювати, він робочий.
Зараз все скажу• 21 августа в 19:12
Заяву пишете 22 числом за згодою но это если и работодатель согласен или по собственному по уходу за ребенком до 14 лет, тогда завтра с уволитесь без всякой отработки
автор Телячі ніжноСті • 21 августа в 19:23
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Запропонували інше місце з більшою з/п🤷
Тут 4 роки і мало того що з/п мала, то ще й розвитку ніякого
Та_шо_ж_таке• 21 августа в 20:46
Ответ дляТелячі ніжноСті
Запропонували інше місце з більшою з/п🤷
Тоді варто змінити роботу, факт.
Интимная• 21 августа в 20:52
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Дело не в администрации, а в оплате.
Та_шо_ж_таке• 21 августа в 21:22
Ответ дляИнтимная
Дело не в администрации, а в оплате.
Ви у школі працюєте?
Чомусь в одній школі району вакансій у декілька разів більше, ніж у іншій.
Як думаєте, чому?
Можна такі умови поставити, що молодь не йде. Старші поступово йдуть на пенсію, замінити ніким.
От і все.
Навіть розклад можна такий зробити.
Интимная• 21 августа в 22:56
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ви у школі працюєте?
Як думаєте, чому?
От і все.
Навіть розклад можна такий зробити.
У нас нехватает определённых учителей по всему городу: математика, английский, физика, химия. В моей школе очень адекватная администрация, но я не хочу работать за 150грн/час в классе с 30+ учеников, если можно провести урок с одним за 500+