Xвостокрутелка• 22 августа 2025
Чому чоловік повинен платити
ну слово "повинен" тут не зовсім коректно
але суть в тому, що коли чоловік зацікавлений в жінці, він буде її радувати, вкладатися в неї
інакше це не любовні відносини. а так, корпорація, сусідство.
Навіщо такі відносини жінці. Вдвох легше - це з подругою вдвох легше. З чоловіком при таких корпоративних відносинах може на чуть-чуть і легше фінансово, але морально - ні. Бо живучи разом навіть в таких дивних відносинах, жінка не вважатиме себе вільною, як сусіди. я отримує купу обмежень
повторю. Навіщо тоді такі сусідські відносини?
Цветочница• 22 августа 2025
Свободным можно быть только одному, а мужчина или женщина если они вместе, то приходится считаться с мнением того кто рядом, хоть корпорация и соседство хоть любовь морковь. по мне так лучше удобное соседство чем плохая любовь где кто то кем то пользуется (один любит а другой позволяет)
an.ge.lina• 22 августа 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
А чому жінка має народжувати? Хай чоловік виношує 9 місяців, порве свою попу і підпортить фігуру, здоровʼя, карʼєру, втратить час на себе
Чого жінка борщі варить?
Чого жінка займається дітьми? І тд
Хоть один обовʼязок- заробляти гроші може взяти на себе чоловік?
Чого жінка борщі варить?
Чого жінка займається дітьми? І тд
І які такі вже кар´єри вони втрачають, якщо кожна друга завжди пише що якби не чоловік, то на свою зарплатню вона б навіть кота свого не прогодувала. Жінки які дійсно мають хист до заробляння грошей, розум, кар´ єру і справу якою вона живе, не сидять по 20 років у декретах, вони через рік вже займаються своєю улюбленою роботою і діти їм не заважають
Почемучечка• 22 августа 2025
Ответ дляan.ge.lina
Колись я дивилася американський фільм про жінку -диригента. Так вона створила оркестр, так вона ним керувала, АЛЕ з часом занепад справи, і...вона залишилася єдиною в світі жінкою-диригентом великого оркестру. На жаль така природа жінки.
Файна цьоця• 22 августа 2025
Почему женщина должна быть моложе, красивой, ухоженной, вести быт плюс работать, считать мужчину главнее себя и важнее. Иметь мало секс партнёров ( а если я хочу с разными?)
Файна цьоця• 22 августа 2025
Ответ дляКотя_люлю
Дуже дивне питання
Ну не потрібен вам чоловік, живіть одна
Чоловіки -це не банкомати
Вам тільки матеріальне цікавить?
Ну не потрібен вам чоловік, живіть одна
Чоловіки -це не банкомати
Вам тільки матеріальне цікавить?
А почему мужчины не любят за душу. А хотят куклу красивую юную. А женщина это кукла,?
Файна цьоця• 22 августа 2025
Ответ дляКотя_люлю
Дуже дивне питання
Ну не потрібен вам чоловік, живіть одна
Чоловіки -це не банкомати
Вам тільки матеріальне цікавить?
Ну не потрібен вам чоловік, живіть одна
Чоловіки -це не банкомати
Вам тільки матеріальне цікавить?
Кстати раньше я любила, не была вообще меркантильной и что? Мужики насрали мне в душу и просто не ценили. Больше не хочу так
Файна цьоця• 22 августа 2025
Ответ дляviter33
В період залицяння - логічно, що чоловік вкладається емоційно і фінансово, намагаючись завоювати увагу та прихильність жінки
В сімейному житті - вкладаються обоє, в т.ч. фінансово і беруть участь в побуті. Такі реалії сьогодення. Якщо чоловік не мільйонер (яких мізерний %%). Звісно, якщо жінка з малою дитиною - її фінансовий вклад буде відчутно менший.
Вообще в семейной жизни почти все тянет женщина. Получается букетный период месяц примерно, а потом женщина всю жизнь отрабатывает. И зачем это
Файна цьоця• 22 августа 2025
Ответ дляКотя_люлю
Так він піде до іншої
Що ви взагалі хочете?
Сісти чоловіку на шию і сидіть повісивши ноги?
Що ви взагалі хочете?
Хочу обеспечить мужчину, прощать измены, работать и потом во вторую смену. Моя мечта
ПАЦАНКА О• 22 августа 2025
Ответ дляan.ge.lina
Ви обезцінюєте вклад жінки в сімʼю
Мені сподобався тренд по цій темі шось в дусі «якби в мене теж дома було чисто, наготовлено, діти по школам, гурткам і лікарям відвені… скільки б сил і часу у мене було, щоб стати міліонером»✌️👏
Почемучечка• 22 августа 2025
Ответ дляФайна цьоця
Ну то така жінка, що все хоче тягнути на своєму гарбу ... для чого ? Хто це цінить, по даній темі, цінить свій героїзм лише жінка.
Почемучечка• 22 августа 2025
Ответ дляФайна цьоця
Дозволити чоловіку мати відповідальність в сім´ї.
Файна цьоця• 22 августа 2025
Ответ дляПочемучечка
Ммм
Ответ дляФайна цьоця
1.Ніхто не примушує. Ні вступати в стосунки , де ’все тягне жінка’, ні залишатися в них
2.Можна хоч якось розділити обов’язки. Так, дитину чоловік навряд чи буде виношувати і народжувати, але купити продукти, прибирання - легко. Можна навчити і готувати)). П.С. у моїх вітчим готує. Мама - максимум вівсянку))). і так 30+ років. Обом за 70.
3.Зазвичай, більше обов’язків дружини по дому компенсуються більшим фінансовим вкладом чоловіка в сімейний бюджет
Файна цьоця• 22 августа 2025
Ответ дляviter33
1 ну конечно, но по другому никак. Иначе жизни не будет. И зачем это?
2 ну конечно, а все равно 90% на бабе.
3 А если одинаковая зп, а если у женщины зп больше?.. а если женщина работает устаёт, пусть зп больше у него, но ведь она работает, так почему она должна делать сама весь быт и все обязанности домохозяйки тянуть на себе. В чем прикол?
2 ну конечно, а все равно 90% на бабе.
Почемучечка• 22 августа 2025
Ответ дляФайна цьоця
2 ну конечно, а все равно 90% на бабе.
Бо так звикли, бо такі стереотипи, бо таке виховання в сімї
Ответ дляФайна цьоця
2 ну конечно, а все равно 90% на бабе.
3.не повинна вона тягнути весь побут , якщо обоє працюють (ну хіба що у нього робота у відрядженнях, в ЗСУ,...). Побут можна поділити. Навіть, якщо більше залишиться на дружині - будуть і чоловічі обов’язки (щоденні)
ЗаведУющая• 22 августа 2025
любовь - это не тогда когда женщина упахивается и тащит все на себе, ничего не прося, это модель удобная мужчинам
я считаю, если чел хочет, чтобы ему готовили и рожали детей, то он должен обеспечивать, хочет 50/50 пусть готовит себе сам
ЗаведУющая• 22 августа 2025
Ответ дляsur_sur
Там же китайцы в 2026г пообещали робота, который сможет вынашивать человеческих детенышей)
наконец-то, от нас с этим вопросом отстанут
Файна цьоця• 22 августа 2025
Ответ дляviter33
Да да да. Нет смысла спорить
ЗаведУющая• 22 августа 2025
Ответ дляviter33
на практике все совершенно иначе
Почемучечка• 22 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
на практике все совершенно иначе
хто в цьому винен?
Ответ дляФайна цьоця
Да да да. Нет смысла спорить
ну то не сперечайтеся
Значить, народжувати дітей - лише після того, як побачите на практиці, що чоловік достатньо допомагає в побуті (або іншим чином ’закриває ’ ці питання).
А не влаштовує поведінка чоловіка і він не збирається її міняти - розлучення (доки без дітей)
ЯкаКраля• 22 августа 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Я не знаю. Цю тему про вибір правильного чоловіка не я розпочала
))я правильно розумію що ви знаєте тільки те що вам зручно знати? Наприклад що має робити чоловік або з чоловіком, ви точно знаєте, а аналогічна тема іх жінками якось вам не подобається , а чому так?
Ответ дляsur_sur
14 500 дол. ’штучна матка’
Начебто, досліди на тваринах пройшли успішно
В 2026 обіцяють досліди на людях
Якщо це можливо - китайці точно зроблять - у них з демографією біда
В 2026 обіцяють досліди на людях
ЗаведУющая• 22 августа 2025
Ответ дляПочемучечка
хто в цьому винен?
мужики
история из моей жизни, я сразу говорила, что готовки и уборки от меня ждать необязательно
но мой бывший чего-то считал, что готовка - это только когда ты прям по три блюда, а так мол завтраки готовить это ерунда, плюс начиналось продавливание в стиле, неужели сложно на 2 картофелины больше почистить и все такое
Файна цьоця• 22 августа 2025
Ответ дляviter33
ну то не сперечайтеся
Мне это все и нафиг не надо)) не хочу напряга )). Хочу хакуна Матата, и никаких проблем))
ЯкаКраля• 22 августа 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Та ок. Живіть як вам нормально
Та от, давайте ви свої команди залишити чоловіку, а переход на особистості сусідам,)) що слабо відповісти? Звичайно слабо, тому що не зручно, правда? Правда, Автор , живіть своїм життям, і не лізьте із таким рівнем ораторського мистецтва вчити інших )))чи то порад жити своїм життям для інших,
Файна цьоця• 22 августа 2025
Ответ дляviter33
14 500 дол. ’штучна матка’
В 2026 обіцяють досліди на людях
О класс